Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.692
Kada neko 4 godine "miruje" na forumu, a onda od 9 poruka, 7 napise ove godine, i sve na temama o KK, pritom u vecini agitujuci za Fibinu LS, predvidjajuci joj neverovatan uspon, cak toliki da ce za dve godine (zvuci poznato, zar ne?:wink:) ladno presisati evro ligu, a u poslednjih par poruka apsolutno stajuci u Ostojinu odbranu, otvoreno napadajuci Trinkijerija, mislim da je sve jasno.
Ostojin bot 1/1. Nadam se da je sendvic dobar. Prijatno.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ajde meni neukom da mi neko objasni sta je Dule hteo da kaze sa recenicom da se Scepanovic 100% posveti poslu i uspece.. i jos jednom je ito napomenuo u intervjuu?

Zvucalo mi je kao da je sklon bludu i razvratu pa ne moze fa se posveti... a ovaj mi stvarno ne deluhe tako
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Iskreno govoreći, i mene, samo sam već u godinama, tako da... :buhaha

Pa dobro, šta da se radi, živi smo ljudi, da ne idemo sad baš u svačije detalje, svako ima neku manu, porok...samo, vrlo je zajebano ako porok nadvlada čoveka, ili ako čovek ne može da kontroliše i kanališe...i sebe i svoj porok...
...pretpostavljam da Dule itekako dobro poznaje Šćepu, ali iz vremena kada je bio igrač...a sad je Šćepa ipak stariji, ozbiljniji, iskusniji...i na mestu odakle ne mora da vodi računa samo o sebi nego i o ostalima...
...a možda samo, nekada davno, nije pročitao knjige koje mu je Dule preporučio?
,,Samo,,?!
Šćepo, o'ma ili u knjižaru, ili da postaneš član neke biblioteke! :D
 
  • Like
Reactions: Dzo
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Kada neko 4 godine "miruje" na forumu, a onda od 9 poruka, 7 napise ove godine, i sve na temama o KK, pritom u vecini agitujuci za Fibinu LS, predvidjajuci joj neverovatan uspon, cak toliki da ce za dve godine (zvuci poznato, zar ne?:wink:) ladno presisati evro ligu, a u poslednjih par poruka apsolutno stajuci u Ostojinu odbranu, otvoreno napadajuci Trinkijerija, mislim da je sve jasno.
Ostojin bot 1/1. Nadam se da je sendvic dobar. Prijatno.
Druže, ostaviću ti u poruci moj fb profil i broj telefona, pa možemo da pričamo o tome da li sam ja bot, naravno, ako si spreman da staneš iza svojih reči. Ljubav prema klubu i grobarstvo se ne meri upisima na forumu, pratim i pišem kad baš imam šta da napišem. Inače imam nalog par meseci, ne znam zašto piše da sam od 2016.aktivan
pa Dule(koji dobrom delu ljudi ovde formira mišljenje) kaže da je Trinkijeri izdajnik, pa ne videh da ste rekli da je on limarov bot.
 
Последња измена:

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Mogo sam da se zakunem u forum bolje i istinitije nego sto je to uradila ona govnarska spodoba koja ne sme na "crtu" uz reci "ovoga mi krsta". Sanjam jebene kosmare nocima mesecima godinama a forum je oduvek vazio za sveti gral. Ali kurac neki, svi odose, i ja tacno sam prepoznao ko je bot, i zajebao sam i da citam ko nekad. Napravio sam usram tviter ignorisao botove tamo i ekipa od 10grobara uspeva da seje crno belu mrznju i radost kad treba. Al' ovaj covek WE LOVE YOU BAJRO jebeno cita forum. Ne branim ga jer nije bot nego jer je za Partozan ono sto je smeo Bajro tamo u tom dresu. A ovde mnogo fale neki Čave Dimitrijevići, Svetličići, Saveljići, Čapljići...
I što se forum osipa, gde su ti ljudi...
Sreća pa sam ih "pohvatao" na drugim mrežama, btw oplenac je okej ali promašio si brate, jedini je idio hroma laka mu zemlja njuh taj imao nepogrešivi!
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Зашто увек кад се не слажете са нечијим ставом тај исти форумаш буде прозван ботом? Бајра Жупића знам лично, небројено пута смо заједно ишли возом, стопом, прави и искрени навијач Партизана је у питању. То што неко сматра да је Тринкијери поступио и понео се као највећи смрад не значи да брани и велича Остоју. Ево, ја имам више негативно него позитивно мишљење о њему и његовом досадашњем учинку на месту председника Партизана, ал са друге стране издаја је права реч за оно што је слаткоречиви жабар урадио.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.300
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ajde meni neukom da mi neko objasni sta je Dule hteo da kaze sa recenicom da se Scepanovic 100% posveti poslu i uspece.. i jos jednom je ito napomenuo u intervjuu?

Zvucalo mi je kao da je sklon bludu i razvratu pa ne moze fa se posveti... a ovaj mi stvarno ne deluhe tako
Već sam pisao kada sam pisao o njegovoj izjavi o Trinkijeriju ( tj pre nego što je uopšte izjavio nego sam predviđao šta će biti).
Ja nisam video sujetnije ljude od košarkaških trenera. Pogotovo uspešne. Oni se svi boje da će doći neko i pomutiti im slavu trofeje itd...
Moguće da je Vlado u mladosti, a možda i kasnije bio ovakav i onakav, ali ne mora taj crv sumnje da nam se ubacuje.
Da se razumemo ne mislim da DV želi nešto nažao Partizanu, ali svi oni imaju tu sujetu prema trenerima koji sede na njihovom nekadašnjem mestu.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Uspeo je Trinkijeri da ih razjebe al ne tolko da bude bez negativnosti. Ne mozes da dodjes u Partizan pozivajuci se na njegovu tradociju a onda odes u bajern smrdljivi i opet o tradiciji. Morao je da ostane i zavrsi cigane ali ocigledno nije teo da se jebe s ovom zemljom sto i razumem. Jebiga citam negde plan a bio da se dovode domaci igraci ali nismo uspeli pa plan b stranci. Cekaj koji domaci nece za tu kintu da igra? A sta sad ko dangubic oce? Dangubic picka, e on je bot, kad im strpa 150 poena u 3 utakmice tad cu da ga prihvatim. I sad kao ikebanizacija neka. Ako je italijan znao kazi bre da je to razlog a ne da je govno sportas. To mu zameram iako mislim da je namerno i proracunato to reko,ipak,to se ne radi, nisi grbovic jebeni, sta je sledece,da je duletova odbrana protiv olimpijakosa losa?
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Jebiga, ljudi neće da skapiraju da neko za kog smo svi mislili da je TAJ, neko ko nam je postao jebeni prorok i mesija nakon godina pakla, jednostavno NIJE TAJ. Zato što nas je kupovao i fenomenalnom strukom, kao i psihičkom snagom koju je usadio igračima i na sve to je davao izjave kakve bi davali MI, koji ceo život imamo taj Partizan kao preokupaciju u životu. E, onda zaboli kad skapiramo neke stvari, pa neki prihvate realno, a neki beže od istine koja je, u ovom slučaju, surova.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.775
Svima u ABA kao smeta pseto iz zeleznika, jebe im majku gde stigne, izbacuje klubove koje mu se suprostave i na kraju 11 od 12 ekipa glasa da jebeni fmp ostane u ligu, a svi znaju da jedan vlasnik ima dva kluba u prvoj ligi i da time krsi svako pravilo?
Cutimo i trpimo, pa da bog da uvek pusili tom gmizavcu i podgoricani, mornari i slovenci...
Popisam se na usranu i korumpiranu baba ligu.
Ako nije za ovde post slobodno prebacite, ali morao sam da iznesem ovu nesvakidasnju situaciju.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
И мене то интересује.
Evo ja ću probati sa moje tačke gledišta.

Dule Vujošević je svojevremeno pričao šta je za njega prvo Partizan i kako se ponaša i ophodi prema Partizanu.
I šta znači biti trener Partizana.
Znajući a i iz priče drugih pre svega košarkaša sa koje je trenirao zna se šta je i kako radio za Partizan i sa igračima.
.,(da ne tražim druge intervijue,svi već dobro znate do koje mere "ludila"je išao)
Ne odnosi se na blud Šćepanovića već na rečenicu da će on biti novi Vujošević.
To je glupa ,veoma glupa izjava.
Da bi bio novi Vujošević moraš kako je on jednom izjavio "disati košarku,jesti za doručak,ručak i večeru košarku" sigurno bi dodao u to i Voleti Partizan.
Mnogi to nisu uspeli a najviše se razočarao u Vujanića.
Ta žrtva podrazumeva da se porodica nekad stavi i u drugi plan a da ne kažem za sitnije stvari.
To nije možda normalno i zdravo ali onda nisi smeo da ga nazoveš
Novi Vujošević
Tako da je Dule kedno 80% to mislio
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
Не бих више да дужимо о теми шта је Дуле мислио, али једно је "мора потпуно да се посвети том послу" а друго "мора да промени начин живота." Дулету је сигурно јасно да се још није родио тај који би био посвећен као што је он био. Када би сваког тренера поредио са самим собом, онда ниједан не би ваљало. Дуле је имао позитивне коментаре о тренерским вештинама Џикића и Тринкијерија. У суштини, ништа није лоше рекао ни за Влада али ова реченица сигурно није случајно изречена. Како год, надам се да ће Шћепановић бити добар тренер.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da su poltroni hteli Trinkijerija, on bi i danas bio tu. Jedino što mi para uši je rečenica ova:
Trinkijeri je otkrio i da je stupio u kontakt sa upravom Bajerna u vreme korone.

"Počeli smo postepeno i poslednjih nedelja napravili dogovor. Svako jutro se budim sa ciljem da budem pametan, moram stalno da razmišljam. O ovome nisam dugo. Bajern je u fudbalu na vrhu, a ja bih voleo da takve staze pratim i u košarci".

Uprava mu je želela videti leđa još prošle godine i ova situacija sa koronom im je pomogla. Sad su mi malo jasniji potezi kluba u vidu produženja ugovora Alekseju i Jankoviću, a pri tome Trinkijeri nije računao na njih. Čim je on pregovarao još na početku korone, ni njemu se nije ostajalo, samo naravno vraćam se na prvu rečenicu, da su ga hteli, izmislili bi način da ostane.

Sve u svemu ispaštamo mi navijači, prvi put posle Duleta imali smo tim i trenera da se pošiba u svakom takmičenju. Pitanje je koliko će ovaj tim, koji je krojio po svom sistemu igre Andrea, pružiti u nekom drugom sistemu.. Ako ga uopšte Šćepa bude i menjao.
 
  • Like
Reactions: Zex

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Не бих више да дужимо о теми шта је Дуле мислио, али једно је "мора потпуно да се посвети том послу" а друго "мора да промени начин живота." Дулету је сигурно јасно да се још није родио тај који би био посвећен као што је он био. Када би сваког тренера поредио са самим собом, онда ниједан не би ваљало. Дуле је имао позитивне коментаре о тренерским вештинама Џикића и Тринкијерија. У суштини, ништа није лоше рекао ни за Влада али ова реченица сигурно није случајно изречена. Како год, надам се да ће Шћепановић бити добар тренер.
Kao što si rekao . Biti trener Partizana koga neko nazva novi Vujošević ne podrazumeva "potpuno se posveti poslu"
Jer to što je on radio i koje instrumente i metode je koristio pri pravljenju igrača i homogenizovanje tima - ne spada u "posvećivanju posla" već "promeni načina života". Znam šta je očekivao od Vujanića koga je iz nekog razloga obeležio u naslednika te iz tog razloga i govorim...tj
To je ono što bi ja voleo da jeste
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Problem ljudi na ovom sajtu, ali i generalno, jeste što svaku situaciju hoće da oboje crnom ili belom. Tako je i sa Trinkijerijem. Ili je debeli žabar ili je legenda. Po meni, ni prvo ni drugo. Dobar trener, za naše uslove predobar, dao nam je nadu da može da nas vratio na neki očekivani kolosek. Sa druge strane je bio i šlihtara, pričao nam priču koju smo gutali jer toliko želimo da nam neko ispred kluba uzvrati ljubav i videli smo to u njemu. Bilo je i to sve poluiskreno i delom proračunato, treba i to reći.

Sve u svemu, hvala na svemu i zbogom. Što se tiče dalje karijere - zabole me.

I još jedna stvar, Bože spasi nas od suša, poplava, korone i forumskih insajdera. Molim Boga da zaova od šuraka ne postane servirka u JSDP jer ću morati po službenoj dužnosti da insajderišem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top