Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dino sve se slažem sem ovo za Maraša. Marka ga je proglasila u 5 igrača druge lige koji bi sledeće godine trebali igrati Primeru... Standardan bio u Šavesu, evo sada u Almeriji je drugi igrač po odigranim minutima. Almerija treća sa bodom manje od drugoplasirane Hueske na dva kola do kraja.

Bilo je interesantnih imena na štoperskim pozicijama Sedlar (koji je takođe u Španiji), Kosanović..
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Maras je bio ocajan u Chavesu. Cena mu se digla jer je dao 4-5 golova posle prekida, vrlo je opasan u skok igri, gledao sam ih par puta na SK i sacuvaj boze kako im je izgledala odbrana.
Sem te skok igre ja ne vidim nikakav drugi kvalitet u njemu. Nisam ga gledao ove sezone...
Uostalom, posle one utakmice sa Radom bi opalio samarcinu svakom ko u klubu uopste i pomisli na njega. Smradina i nikakav igrac.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ne znam zašto ne platimo obeštećenje za Šapića iz Čukarički.Dobar je igrač i prodali bi ga dobro.I opet se ne dovodi levi bek, i dalje ostajemo bez kvalitetnog igrača na levoj strani.Ja mislim da treba da se dovedu najmanje 4 kvalitetna igrača.I zašto naša uprava ne izvrši pritisak na savez oko povećanja stranaca?Ili ćemo čekati opet kako ciganima odgovara, da tako rade?
Prvo su povećali ligu na besmislen broj klubova, preko tendere ubacivali u viši rang, što se nigde nije desilo u fudbalskom svetu, a odluka o povećanju broju stranaca stagnira i doneće se onog momenta kada ciganima to odgovara.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Toliko ce i nuditi. Moramo da kažemo 20miliona cena za obojicu (po igraču) pa nek se jebu. Ako daju 20 ok.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Jer vi stvarno verujete u ovo?
Pa za 17-18 "stvarnih" miliona bi ih spakovali sa sve masnicom.
Jedno je ponuda, obavezujuca, koju takodje prate odredjene garancije, drugo, kao u nasem slucaju, nagadjanja, interesovanja i novinari 50eur/clanak.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Vjerujem jedino da zaista ni Sadik ni Stevanovic nece otici ispod 10 miliona. Narocito ne mali Filip. Strahinja je stariji i stoper je, a Filip je maloljetan, ofanzivan igrac koji ima sve osobine da bude Dybala. Dakle, Pavlovic iskljucuje opciju prodaje Stevanovica ispod 12-15m.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ja verujem.Jednostavno Stevanović je mnogo mlad igrač i jedan od najmlađih u Evropi sa minutima.A Sadik realno je sve bolji i bolji, sa lakaćom dribla, ja gledao sad protiv Mladost on je sa lakaćom nizao njihove igrače i njemu fali još par stvari da bude top fudbaler.Ja ne znam da li vi pratite transfere po Evropi, daju se 15 miliona za dosta slabije igrače od Sadika.A on sa 23 godine i solidnim CV spada u traženu grupu igrača na tržištu.Platili smo ga isto solidno.Prodače ga za 12 miliona ovo leto.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jasno je kao dan na kojim pozicijama nam trebaju pojačanja. Jadno i bedno je šta se radi i kako se kalkuliše sa pozicijom desnog beka, uskoro će možda i Lola zaigrati tamo, jer ipak treba sve isprobati, do početka prvenstva ima jedno dva meseca...
A možda se čeka kraj septembra, da za male pare pazarimo nekog igrača kojeg niko drugi neće, dok pokušavamo da uhvatimo ponovo nekih -10 na tabeli od ciganskih nameštaljki. Uprava će opet da stavi fokus na to kako su oni eto magovi, prodali ovog ili onog za 10, 15 miliona, klub normalno funkcioniše, ali rezultata nigde. Iskreno, ne mogu da verujem da po ko zna koji put propuštamo priliku da nadogradimo ovaj već solidno uigran tim sa par kvalitetnih pojačanja. Gospodo iz uprave, molim Vas demantujte me sa pojačanjima, biće mi zadovoljstvo da priznam da sam pogrešio.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja ne znam da l su debili iz uprave svesni da je ova sezona biti ili ne biti za nas, svaka sledeća će biti teža za osvojiti ako ovu ne osvojimo. Prvak ide u kvalifikacije za LŠ, ako i tu ispadne ide u le. Dok drugoplasirani i trećeplasirani idu u kv. za le2.

Debilčine nećete moći prodavati klince kao što ste prodavali Blekija i sada Pavlovića ako ne budemo bili ove godine prvaci. Mali Stevanović ne sme biti prodan ove sezone! Prodajte Sadika i Sumu. Dovedite zamenu za Sadika golgetera, dovedite parnjaka Zdjelaru koji zna da se lopta i koji je koristan i nazad. Dajte desnog beka tog konačno, dovedite iz TSC-a Lukića da bude prevaga sa klupe, pojačajte i tu klupu.

Moramo prvo rešiti prvih 11, pa tu kad se pojačamo da pojačamo i tu klupu. Ove godine će biti lopovluci na svim nivoima, krašće i gurati prvu kurvu sns-a kao nikad do sad baš zbog toga što nosi ova sezona. Ako će izgovor biti guraju ih, daj sve da raspustimo i da igramo sa klincima iz omladinske škole uz po kojeg povratnika, da se borimo za opstanak. Časnije je i to nego ovo jebanje u zdrav mozak.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne misle oni da je biti ili ne biti. Ovu upravu trofeji ne zanimaju, jedini cilj koji oni imaju su Strahinja Pavlovic, Stevanović, Sadik. Sa djecom se ne uzima titula, vec samo lova.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70

Obavezno pročitati tekst. Ala su analizirali našeg Sadika svaka im čast.



tekst kao krucijalni dokaz razlike u nacinu analize i gledanja fudbala, tamo, i ovde.

treba poslati ovim govnima iz mozzarta i zurnala
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top