Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Nadam se da će ovaj potencijalni odlazak znači i neko potencijalno pojačanje u napadu, tako su barem najavljivali..
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Al smo zajebali zmajceke,za sve pare(ako su sta dali).
Jel ima nesto interesantno kod ovih iz rige,neki medo,il neka slicna zivotinja.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
koji je njima tamo q ?!
ja brate ne verujem
u svakom slucaju nek ide, nek ide pristajemo na sve ako treba i doplaticemo, ako treba
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.388
Локација
Beograd
Uplašiste me da smo morali da damo i Sumu pride da bi neko uzeo Đoleta Haubicu!

Ali, kako je sve prošlo kako treba, Đole ode, Suma ostade, i sad nam se još otvorilo i ,,mesto,, za pojačanje...dakle, piće i muzika za Forum...možda...

Jer...ima i jedna, dve sitnice, koje nam sreću kvare...jebe nas pravilo o strancima...ovi naši neće da dovode stranca ako su ,prekobrojni,, za FSS takmičenja - tako da pojačanje lako može da ne bude stranac ubica, ali zato da bude neki novi Đole Haubica ili Nemanja Nikolić sa domaćih terena...ili da se uprava uopšte i ne zamara mnogo sa pojačanjem, jer ionako ima i ono pravilo da dva klinca treba da igraju prvo poluvreme, a Đole nije bio klinac, dok Denis, Štula, Čola jesu, tako da...što bi nekog dovodili...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.284
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam čemu svi ti komentari za dečka koji svojim zalaganjem za razliku od mnogih Partizan nije obrukao.
Meni lično ekstremno antipatičan tip igrača, ali za svoju ulogu i minutažu nije zaslužio sprdnju.
Živi bili pa videli na šta će nam ličiti igrači s klupe s vedetama Lalatovićem, Pešukićem i sličnim kombinacijama.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Đole skroz korektan i radan momak. Uvek se trudio, ali jebiga, ne može bolje.
Ako ništa drugo, pamtim mu petardu Vodojaži i nekoliko utakmica prošle sezone kada je ulazio sa klupe kao džoker i postigao par veoma bitnih pogodaka (presuđujućih za meč).

Nek mu je sa srećom dalje u karijeri.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
705
Reaction score
1.357
Локација
Beograd
I ja sam vise ocekivao od Ivanovica, ali mislim da je zasluzio postovanje. Nije bas da nijednu utakmicu nije odigrao dobro. Svakako je bio dosta slabiji nego sto smo svi ocekivali, nije se snasao u Partizanu, ali ne mislim da je los igrac. Mislim da je tim kao sto je Olimpija bas za njega, i ako stvarno ode tamo, mislim da ce fino odigrati.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
dajte ljudi o cemu pricate
nemam ja nista protiv decka nek je ziv i zdrav i srecan 100 godina
trudi se on ali ne zna, da ga je*es ne zna
on nije igrac za partizan, decko nema taj kvalitet jos smo za njega dali 400 somica evra (naravno nije on zbog toga kriv vec onaj koji ga je dovodio)
jos jedan ivicin biser

to sto cemu zamena (ako uopste bude zamene) biti vrv neka kombinacija - to je drugo stvar
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
705
Reaction score
1.357
Локација
Beograd
Jbg, za koga smo sve davali po 400-500k, nije on bio toliko los, koliko se nije snasao, a svakako i nema taj kvalitet za Partizan. Ali nije da je totalni duduk, pa da ljudi treba da se cude sto ga Olimpija trazi. Mislim da ce se on tamo fino snaci.
 
Последња измена:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.855
Reaction score
10.815
Ивановића сам запазио током оне ледене кишурине на ЈНА када нас је усрао са Спартаком. Мислио сам да ће бити још већа звер код нас. Међутим, није исто бити шериф у селу и у граду. Трудио се, нисмо се нашли. Нек му је да срећом и нек обезбеди себе и своју породицу преко.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.284
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
dajte ljudi o cemu pricate
nemam ja nista protiv decka nek je ziv i zdrav i srecan 100 godina
trudi se on ali ne zna, da ga je*es ne zna
on nije igrac za partizan, decko nema taj kvalitet jos smo za njega dali 400 somica evra (naravno nije on zbog toga kriv vec onaj koji ga je dovodio)
jos jedan ivicin biser

to sto cemu zamena (ako uopste bude zamene) biti vrv neka kombinacija - to je drugo stvar
I sad još jednom pročitaj postove na koje odgovoraš i nađi gde ne neko rekao da je dobar fudbaler.
A naravno da je bitno ko će biti zamena...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.711
Ja se ne bi zajebavao sa odlaskom Ivanovica ako pogledamo klupu.
Colic, Stojkovic, Pavlovic, Lakcevic, Smiljanic sve sam Zidan do Zidana.
Kako niko ne zove za Pavlovica.

Ma da, ja da sam na njegovom mestu pobego bi negde da igram za istu platu, jer je motivisan, ne zabusava ni na treninzima ni na utakmicama, ima volje i ne greje mu se klupa.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.707
Reaction score
29.388
Локација
Beograd
dajte ljudi o cemu pricate
nemam ja nista protiv decka nek je ziv i zdrav i srecan 100 godina
trudi se on ali ne zna, da ga je*es ne zna
on nije igrac za partizan, decko nema taj kvalitet jos smo za njega dali 400 somica evra (naravno nije on zbog toga kriv vec onaj koji ga je dovodio)
jos jedan ivicin biser

to sto cemu zamena (ako uopste bude zamene) biti vrv neka kombinacija - to je drugo stvar
Pa eto, hvala mu za Vodojažu, nećemo mu to zaboraviti (ne zezam se, jer da nije on tamo sipao golove otkud znamo da ne bi bilo i neke bruke), trudio se pošteno u Partizanu, borio, radio, pogađao i neke prečke strahovitim šutevima, dao i neke golove...sve najbolje mu želim, nek je živ zdrav i uspešan 100 godina, ali strašno je koliko je kriterijum u Partizanu opao, kada se neko usudi da jednog takvog igrača dovede u Partizan...

Može on da bude jak, vredan, da ima jak šut, ali njegov osećaj za fudbal i kad šta treba da uradi na terenu je stvarno ispod nekog nivoa da uopšte može da pomisli da bi ga Partizan zvao i na probu, a kamoli da sa njim potpiše ugovor...
Neko kaže, nije se snašao...pa kako da se snađe kad ne ume, ne može, ne zna, nema osećaj...

U Partizan treba da dođe igrač kao Santrač, Milko, Vokri, Katanec, Moreira, Dijarra, Žuka, Kleo, Leonardo, Everton, neko ko se odmah ,,snađe,, - a snađe se jer zna, može, ima kvalitet...Koliko je samo bespotrebno dovoditi neke domaće igrače po principu, daj šta daš, bio je dobar u Spartaku, pa nije Partizan Spartak, o čemu mi uopšte pričamo, odakle nekome uopšte ideja i smelost da takvu ideju ,,progura,, da nama takvi igrači trebaju...
Eto, videlo se i juče, mali Fića asistirao kod golova, uđe Đole, odmah sve stane sa te strane...Sadik davao golove, uđe Matić, nema golova, opasnosti, šuta...
To su bre velike razlike, nije Partizan igračka pa da svako može s njim da se igra kad dovodi igrače...pa nek je neko i rezerva, treba i on da unese nešto kad uđe na taj teren...prošle sezone smo mnogo prosipali između ostalog i zato što ,,klupa,, nije bila na nivou Partizana...
Sad neko kaže, pa kad ode Đole, klupa će biti još slabija...pa on i treba da ode jer nam nije neophodan, a ako je klupa slabija bez njega, treba se i njih što pre otarasiti, ako nisu čak ni na njegovom ,,nivou,,!

Ajde, ponekog klinca moramo da ,,trpimo,, zbog FSSa, ali...treba videti i šta je sa tom našom čuvenom školom, ako tamo nema klinaca kakvi su nam ODMAH potrebni...
 
  • Like
Reactions: BaX

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma cirkusi kakva krila imamo.Asano, Stevanović i Marković koji se povredi na početku sezone i onda odigra 2,3 utakmice u novembar.Pa bekovi i krila su nam nejvći problem uz centralnog veznog i kasvetnog štopera koga možemo naći u našoj ligi.Možda Banjak da se proba na zadnjeg veznog ili desnog beka, možda je kao Branko Ilić?
Krilo dobija pas i ide direktno ka golu, nikako da stane, dribla u stranu i vrati loptu veznjaku ili beku a to naša krila rade.Čolića neću da uvrštavam uopšte u sastav jer nije spreman za prvi tim i ne razumem zašto dobija po 45 minuta, jeste dao neke golove al to je sve nešto odbijeno.
A Ivanović realno ume i da šutne.Ja uopšte nisam siguran da je on krilo, špic ili šta je već, ja bi ga na beka probao, jak je i ima dribling iz mesta axxaxa.Ali nek mu je srećan put, bio je kolko tolko korektan a potrosili ogroman novac na njega, za te pare ovde bi dva Portugalca špartala 3,4 sezone.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nema prigovora na trud, samo na sebicluk.

Najsebicniji antitalenat koji je igrao u Partizanu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top