Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Treba jebati mater prvo ovima iz snsa kojima je posao da nabave pare za klub.
Ne zahvaljuju se svaki cas predsedniku za dzabe?

Nisam uzeo kartu za Uniks i verovatno ne bih trazio povracaj novca i da jesam, ali je sumanuto jebati ljudima mater zato sto su uzeli svoje pare.
Mi moramo da se okanemo tog dziberskog mentaliteta u kojem se sve improvizuje i radi na divlje. Posao navijaca nije da finansiraju klub, ljudi podrzavaju klub tako sto idu na utakmice i placaju kartu da bi gledali svoj klub.
To je u rangu pljuvanja bivsih igraca sto su trazili pare koje su im zagarantovane ugovorom, sto je vremenom dovelo do situacije da smo na losem glasu i da ce svako radije otici u neki drugi klub gde ne mora da se cima, pravda, provlaci kroz govna i maltretira da bi mu bila isplacena dogovorena plata.

Ako je sta konstantno u KKP to je podrska navijaca.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.387
Reaction score
4.312
Meni ipak utisak svega da je 80% "partizanovaca" uzelo povraćaj novca za karte za Unics.

To je sve što treba da znamo o navijačima Partizana. Mnogo je sve što vam daje Partizan, sram vas bilo duševna sirotinjo, svakoga ko je uzeo pare nazad. PU!
Pitanje je koliko su karata uzeli preprodavci, dosta je i euro pozera..
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Ali "sukob interesa" :banghead::banghead::banghead:
Eto, mi smo tražili, "mali klubovi" nisu hteli da se izjasne, znate, zato smo i izgubili mesto u EL....

Pa nemoj tako, reci da ne smeš ili da je montirano i ni po jada. Nemoj nas praviti ludima.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Pa naravno da ne smije.
Šta će da kaže, naročito kad mu je firma na staklenim nogama, dobio tender za land rovere, imponuje mu da se kao veliki predsesnik velikog kluba šepuri sa onom perikom. I da sme, nije lud da sve to rizikuje.
 
  • Like
Reactions: rus

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Ma ne, to bi mu opet bio rizik. Ovo je spin, eto postoji crvena linija, ne smemo da je pređemo ali do nje ujedamo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Meni ipak utisak svega da je 80% "partizanovaca" uzelo povraćaj novca za karte za Unics.

To je sve što treba da znamo o navijačima Partizana. Mnogo je sve što vam daje Partizan, sram vas bilo duševna sirotinjo, svakoga ko je uzeo pare nazad. PU!
A je l sram bilo i klub što će igračima isplatiti platu manje i -20% za sledeću godinu, posle svega što su dali klubu?
Svaka čast ljudima koji nisu uzeli pare, ali uopšte ne osuđujem ni one koji su uzeli pare nazad. Ja da sam uzela kartu, verovatno bih uzela pare nazad, posebno posle onog sa Voldenom i Trinkijerijem, jer prva pratilja klub može da bude svakako i bez pomoći navijača.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Imali smo priliku da radimo interviju mi sa njim.
Dobrovoljno sam se javio da postavljm pitanja
Nismo realizovali.
Oni se setili da nas poprskju sa "pitaj Ostoju"
Tako da možemo samo da sviramo k.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.387
Reaction score
4.312

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.280
Локација
Brdo Banovo
Ovaj čovek je retardiran.
Ako izbijemo dugove prema državi za porez, prema bankama i sadašnjim igračima dug je manji od 2 miliona :respect
"jer znate u apru to su posebne kolone".

Pa ovo je odlicno stanje, nepotrebno sam strahovao...

kolona 1) 1.5miliona evra dug
kolona 2) 1.7 miliona evra dug
kolona 3). 2.0 miliona evra dug
kolona 4) 3.1 milion evra duga

Zanemarimo ove stavke 1, 2 i npr.4 i dug kk Partizan je dva miliona evra.
Onda oduzmemo primanja paprenog zabara, zaradjene pare na Voldenu i na konju smo...ili smo konji.

Tako je predsednice!
Ako Vesna ima svoje exel tabele, mozes i Ti svoje "kolone".
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Povraćaj para za karte, ovih 80%, je idealan način da se pare izvuku iz kluba i tutunu ˝nekome˝ u džep. Verujem da su mnogi tražili novac nazad ali sumnjam da je to 80% navijača.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Najmanji problem je isplata 80 % plate za proslu sezonu.To je uostalom odluka evrolige koju su prihvatili i ostali klubovi,iako nije odigrano 80%sezone
Mnogo je veci problem revizija ugovora za ovu sezonu,koja bi mogla da dovede do odlaska jos nekog od igraca,npr Tomasa,za koga Ostoja kaze da cemo biti obavesteni ako mu se status promeni
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa ovo je odlicno stanje, nepotrebno sam strahovao...

kolona 1) 1.5miliona evra dug
kolona 2) 1.7 miliona evra dug
kolona 3). 2.0 miliona evra dug
kolona 4) 3.1 milion evra duga

Zanemarimo ove stavke 1, 2 i npr.4 i dug kk Partizan je dva miliona evra.
Onda oduzmemo primanja paprenog zabara, zaradjene pare na Voldenu i na konju smo...ili smo konji.

Tako je predsednice!
Ako Vesna ima svoje exel tabele, mozes i Ti svoje "kolone".
1597247628926.jpeg
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Сви који нису узели своје новце, очигледно су задовољни одласком Волдена и Тринкијерија. Задовољни су са на папиру 80% екипе у персоналу ("великих") из прошле сезоне, иако је без поменуте двојице екипа барем 50% слабија него прошле сезоне. Ових 50% рачунам узимајући у обзир и стање на АБА тржишту. Неки су и на клупи и на паркету бар на око бољи него прошле године, док смо ми на клупи са "мачком у џаку", човеком који има 1 и по текму као први тренер у животу и Мекинтајером који нам стиже из "страшне" ЦОЛ која никада није имала такмичарских амбиција. За мене је клуб крив што није ИЗ ПРИНЦИПА оставио Волдена! Нема тог менаџера који не би пристао на осетно већу лову и да му играч игра у уиграној екипи где се он изборио за своје место и све то под палицом Тринкијерија. Не би ЕЛ превагнула у том случају. Да сам Тринкијери и сам бих отишао. Остоја нека пуши кару.

Имао сам сезонску прошле године па немам шта да тражим назад. Да су моји новци у питању узео бих му све и још бих камату тражио! Сезонских за ову годину не знам да ли ће бити али ја је сигурно узети нећу. Момцима желим да сјебу амбиције О'Стојку и ћоравом (пошто очигледно заједно раде на истој ствари).

Не могу просто да верујем да то неко не види... Не знам шта још треба да се деси па да се неки људи отрезне. Мени је несхватљиво да неко и даље може да говори о нашој кошарци и "наредној сезони".
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Ali se zato pitao oko otkupne klauzule kad je sastavljao ugovor.
Otece nam svakog igraca koji se pokaze kao dobar ako tako nastavimo da radimo.
150k obestecenja moze da plati bas svaki EL klub i pola EK klubova bez problema. Posebno kad je dobar igrac u pitanju.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Pa prijatelju, on ako ne stavi klauzulu u ugovor da svaki EL klub moze da ga potpise kad hoće, nece uopste da potpise za klub koji igra evrokup.
Jednostavno je, kurva je na drzavnoj sisi i izvlaci novac onoliko koliko joj treba. To traje decenijama,ništa novo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top