Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Lutovac jedini igrač na nivou danas u defanzivi
Lepo je bilo gledati konačno da se neko stušti na nečija ledja pre nego što protivnik primi loptu.
Za razliku od prošle sezone mi smo ultra predvidljivi kada krenemo napred.
Tu najbolje govori napad u 45 minuti kada lopta šeta 3 minuta na sredini terena.
Kada su svi pozicionirani u odbrani mi smo katastrofalni.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Istina ume da boli... ne svidja ti se neko, ne citaj sta pise, stavi ga na ignore, a ne vredjanje, valjda ce i to da se "ceni"... i super je podrska "proverenih" clanova da se neko naziva idiotom...
Podrska za malog Popovica, odbrana ne znam, Vitas i Brezancic su mi kriticni... sredina sve ocekivano, Asano zahvalan igrac, mali Stevanovic izgleda u oblacima (kako i ne bi kad ga mesecima sludjuju pricom i milionima...), Sadik nas najbolji igrac koliko god da je ponekad nespretan, Stojkovic objasnio neke stvari "nekima", treba mu davati sansu, Ivanovic ko Ivanovic i takav je korisniji od...
Savo mi je sve kriticniji, nadam se da ce naci to sto treba da se vrati i nadje pravi put.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Rekao je Savo Milošević da na strani treba samo da pobedjujemo, 1:0 ili 2:0 je dovoljno. Nije bitna igra već bodovi. Ja bih ga samo zamolio, ako nije problem da ta dva gola damo u prvom poluvremenu da ne bismo strepeli do 90. minuta.

U Surdulici smo krenuli sa istih 11 kao protiv Javora. ˝Tim koji dobija ne treba menjati˝, kažu. Prvu priliku na utakmicu imao je Partizan preko Sadiq-a. Igrao se 4. minut kada je Suma poslao odličnu loptu ka našem napadaču ali je posle šuta izborio korner. A onda kreće 10 minuta agresivnih napada Radnika. Prvo je Popović loše intervenisao ali je iz drugog puta izbio loptu u korner. Nakon kornera udarac glavom fudbalera Radnika i Popović ponovo šalje loptu u korner. Samo par minuta kasnije Radnik je ponovo pokušao iz ugla. Na centaršut je golman Partizana potpuno ˝proplivao˝ i na svu sreću lopta je završila iza gola. Pri tom centaršutu je Bagnack bio fauliran ali je sudija ostao nem. Nije to bila jedina greška glavnog arbitra danas i time neka se bavi Uprava, ako ima želju da stane iza ovog tima i gura ga ka tituli! Igrao se 14. minut kada je iz našeg poseda Radnik zamalo poveo. Vitas je očajno intervenisao iako je imao loptu u nogama, fudbaler Radnika je povukao loptu, ostavio Macky-a na leđima i u situaciji 1 na 1 sa golmanom, Popović je izašao kao pobednik ali je lopta nastavila da ide ka praznom golu i na svu sreću Lutovac je sve to pratio i izbio loptu u korner. Strašna šansa je to bila za domaćina, Partizan potpuno razbijen. Da navijači Partizana predahnu od tragične igre pobrinula se ArenaSport pošto im je zbog nevremena pukao prenos. Ni pre a ni posle pauze ne može se reći da je prenos valjao ičemu, od plavih linija preko glavne kamere pa do komentatora koji je energetski vampir. Milion nebitnih i dosadnih informacija plus mi je zauvek obeležen zbog onog komentara kad smo igrali sa grčkim ciganima (PARTIZAN MORA DA NAPADNE, NEMA VEZE AKO IZGUBE 2:1 ILI 3:1 i posle minut primamo treći gol). Po nastavku prenosa važan pomena je samo šut Vitasa sa nekih 20-ak metara (dobili korner). Očajno prvo poluvreme. Suma se povredio u poslednjem minutu a pre toga je bio totalno neupotrebljiv. Nešto je želeo ali sa loptom nije našao zajednički jezik danas.

U nastavku je ušao Ivanović upravo umesto indisponiranog i nadam se nepovređenog Sume. Prvu odličnu priliku stvorili smo u 57. minutu preko Ščekića, koji je posle ne baš sjajnog prijema šutirao i izborio korner. Pokušao je ponovo Šćekić posle udarca iz ugla ali je posle udarca glavom lopta otišla u gol-aut. Posed lopte je bio u velikoj meri na strani Partizana i to smo iskoristili u 62. minutu kada je rezervista Denis Stojković odlično centrirao sa leve strane, Sadiq ne uspeva glavom ali lopta stiže do Asana koji se poklonio za 1:0. Protiv Javora se poklonio kada je izlazio iz igre, danas mu se to vratilo golom grudima. Samo minut kasnije, opasna šansa za Radnik. Zdjelar je dobio žuti karton skoro na centru zbog povlačenja (MRZIM TE POTEZE! AKO HOĆEŠ FAUL UDARI GA PA ZASLUŽI ŽUTI KAKO TREBA). Odatle ubačena lopta proleće sve ali Macky Bagnack sjajno interveniše jer da on nije tako jako išao za njom, da je nije ispratio, lopta bi završila u mreži, takav je let imala a golman Popović je ostao nepomičan. Pokušali smo brzo da ih kaznimo ali su šutevi Stojkovića, Sadiq-a i na kraju Šćekića doneli samo korner. Stojković je par minuta kasnije ponovo probao ali danas odlični golman Kostić brani. Dobar pokušaj je to bio. Partizan nije stao ali nije nikako mogao do drugog gola jer je golman Radnika imao svoj dan. U 76. minutu ponovo kanonada Partizana. Prvo je Sadiq glavom šutirao, pa Asano dva puta pa ponovo Sadiq ali ništa. Kostić se nije dao sve do 90. minuta. Pogodio je Savo Milošević sa rezervistima. Ivanović je jako tešku loptu izbio ka napadaču Partizana a Sadiq se poigrao sa Kostićem i još dva igrača Radnika a onda je elegantno lobovao sve za vrlo efektan gol. Konačno, 2:0.

Od 16 šuteva čak 13 je išlo u okvir gola i po tome deluje da je Partizan bio ubeljiv i da je 2:0 mali rezultat. Da, domaći su imali raspoloženog golmana ali daleko od toga da je Radnik bio bezopasan, naročito u prvom poluvremenu. Pad koncentracije i nenormalne greške su i dalje prisutne u igri. Možda Lutovac danas nije bio loš ali to ne znači da nam ne treba bek. Pošto vidim da ćemo nekad igrati i sa tri zadnja vezna s obzirom da je Lola ušao poslednjih par minuta, da li je realno da nemamo nekog klinca boljeg od njega (iako je on fudbalski pismen fudbaler)? Ja jednostavno ne mogu da verujem da Milošević smatra da sa ovim igračima napadamo titulu, kup i Evropu. Vreme prolazi a pojačanja nema. Docić će nam izmaći jer čekamo (ako već nije potpisao za Ruse ili koga već). U ovoj ligi nema mnogo kvalitetnih fudbalera, ili bolje reći kvalitetnih dovoljno za Partizan, zato mora brzo da se dela ako hoćemo pojačanja. Ali potezi Uprave ne deluju tako...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
GvqDQ7.gif

Neko iz kluba bi morao ozbiljno da poprica sa Sadikom. Ovo vec poprima ozbiljne razmere. Te njegove finte prilikom namestanja ili postizanja golova, prete da se neko od protivnickih odbrambenih igraca ozbiljnije povredi, rizikujuci cak i karijeru. Jel malo degen-ek, sad i ovi pavijani iz radnika.
Mislim stvarno, jel on dosao ovde u majcicu Srbiju, da nam nejac pravi invalidima?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
Ма не брините за Суму колеге, окрени - обрни и данас је одлучио утакмицу, чим је изашао, одмах смо проиграли! :D
Кад се победи све је лепше, само нема гужве на Форуму као када се изгуби, али, тако је то...

Већ сам нешто о неким играчима рекао на теми о гласању, па да се не понављам...а приличан део првог полувремена нисмо могли ни да видимо због прекида ТВ преноса, а и оно што смо видели када је био пљусак, шта рећи, стварно је било тешко ,,повезати,, игру под таквим условима, суша, поплава, то смо већ доживели од почетка првенства, шта ли нас следеће чека, снег, земљотрес, ерупција вулкана?

Ако ништа друго, сазнадосмо од коментатора Арене да смо прошле сезоне освојили куп, а трофеј је трофеј, па макар и овако ,,накнадно,,...

Онај касапин је вероватно био премиран да нечим осакати Суму, па је пробао да то уради главом, као биће мање сумњиво? Иначе, ко би нормалан ишао главом отпозади у играчеву ногу на пола метра од земље?
Ето, размишљам, да није правила ФССа ушао би Натхо...овако је ушао Ђоле...али он ваљда ускоро иде...имамо сад и Дениса, који је направио пар не мајсторских, него велемајсторских потеза, али се после мало изгубио, а и приметио сам да увек иде у своју десну страну, што ће и остали кад-тад да провале...уосталом он је још дете...има времена да напредује...а ми имамо и Маркеца који може да игра и иза шпица...

Тако да је Лаки Павловић тренутно нека...шеста опција за ту позицију, и ја мислим да под хитно треба да оде у неки клуб где ћи играти целу сезону све утакмице по свих 90 минута...није уопште срамота отићи у Телеоптик и Трећу лигу, увести га сјајним играма у Другу лигу, онда у тој Другој лиги показати да ли си бар тамо најбоља десетка, па се, можда, после пар година вратити у Партизан на ,,велика врата,, - ако си тај и такав ,,калибар,, - јер од неког ,,грејања клупе,, или трибина, било где, па макар и у МУ, Челзију, Фјорентини, или Партизану - нема никакве вајде...ја то из најбоље намере причам...

Као што и из најбоље намере стално причам да је онај Витас много опасан за гол, гурајте га што даље од нашег, нек иде код противничког, упарите га некад са Садиком да имамо два шпица на терену, зна да скочи, да се гура, вуче и чупа, зна да шутира ногом, јак је...

Мали Поп је храбар момак, данас је имао пар добрих и пар лоших интервенција, могуће да ће некада (у некој будућности) бити још бољи, али, тренутно, сваки тим који игра против нас има бољег голмана на голу...

Штета за кикс у НП, није баш морао да се деси, али...кад је тим склопљен као овај наш, да има разне ,,пукотине,, у свим ,,линијама,, - кад тад ће на тој некој ,,пукотини,, тим да ,,прсне,,...

Браво за брата Асана што нам је ,,скратио,, муке, већину Срба би вероватно мрзело да покушава да грудима да гол...а самурај га даде...
Други гол нам је данас исто дао странац, а наш савез на све начине покушава да их имамо што мање...
Па сад ви видите. Њихов став је очигледно да се фудбал не игра да би неко дао гол.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Neko iz kluba bi morao ozbiljno da poprica sa Sadikom. Ovo vec poprima ozbiljne razmere. Te njegove finte prilikom namestanja ili postizanja golova, prete da se neko od protivnickih odbrambenih igraca ozbiljnije povredi, rizikujuci cak i karijeru. Jel malo degen-ek, sad i ovi pavijani iz radnika.
Mislim stvarno, jel on dosao ovde u majcicu Srbiju, da nam nejac pravi invalidima?

Imao je i jednu fintu sa leve strane kada je driblingom bacio lika na dupe.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Neka neko javi ovom iz Radnika koji je onako srčano jurio i bacio se da spreči Sadikov gol da isto tako juri da sprečava ciganske golove kada im budu oni došli a ne da im se sklone kao po običaju.

Ne znam da li si zapazio, kad cigani sutaju golmani ni ne pokusavaju da se bace, eventualno samo ispruze ruku.






Po komentarima izgleda koliko vidim je i dobro sto nisam stigao da odgledam prvo polu vreme.
A sto se tice drugog mora i moze bolje, ali nek bude svaka do kraja ovako necu se buniti.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Posle 10 dana "hlađenja", da prokomentarišem ovu utakmicu. Mislim da se zanosimo ovom pobedom, malo jača ekipa bi nas razbila. Pozadi smo katastrofa, Vitas je kiksara, mada ni Banjak nije ništa posebno. Za mene je budalaština da zbog njega ne igra Natho. Dve rupe na štoperima, golman neodlučan. Svaka čast za Lutovca,dečko je prva liga, odnos prema igri izvanredan. Imamo i previše igrača koji nisu na nivou Partizana. Jedino vredno su ova 3 boda...
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
@Cleo

Ja to kao i svi mi ostali gledamo već sezonama i meni je to i dalje neshvatljivo iako sam svestan i znam pred svaku utakmicu da će im se skloniti na različite načine.
Juče sam se raspravljao sa dobrim prijateljem(nažalost cigan ali ne od onih naloženih) oko penala u Kš i pošto je tvrdio da se ono ne svira rekao sam mu da ću ja njega tako da čuvam na malom fudbalu i da ne traži faul.
Jedva čekam.
Denis Stojković treba što češće da dobija šansu, pa možda čak i kao starter, dobar je bio danas.
Pohvalio bih još i Sadika i Asana a ostali moraju mnogo bolje, žao mi što Šćekić nije iskoristio bar jednu šansu.
Idemo dalje i nema predaje, u svaku sledeću utakmicu ući još ozbiljnije i aman ljudi dajte, kao što neko reče, dva gola u prvom da ne strepimo ceo život više.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Neka neko javi ovom iz Radnika koji je onako srčano jurio i bacio se da spreči Sadikov gol da isto tako juri da sprečava ciganske golove kada im budu oni došli a ne da im se sklone kao po običaju.

Слика и прилика ове наше све-је-као-супер лиге је овај Радник. Изгину против нас, пропусте неколико одличних прилика, бране се свим срцем, а од Црвене ће да глатко изгубе два пута по 5:0.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ljudi odigrasmo i dupli pas danas!

Jeste li videli ko? :)
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Sa trenutnom odbranom prva iole napadački potentna ekipa u Jevropi ima da nam ogadi fudbal.

Od pozitivnih mali Denis nadam se da ovo nije samo neka trenutna energija izazvana pruženom šansom inače će na leto da bude bivši, mada u svakom slučaju može da bude tako jer samo je VVV trio večan.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
4-to kolo a Stevanovic i dalje uzasan!

Mali Denis je dobro danas odigrao prvih 10-15 min, posle ga nije bilo nidje.
I ne dizite ga odmah u oblake, nista jos pokazao nije.

Golman...i dalje mi se ne svidja...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Vidim ljudi zadovoljni.
Licni utisak, utakmica je bila katastrofa.
Ono dodavanje na kraju prvog poluvremena unazad pri 0:0 je najjaci utisak utakmice.
Mislim da smo odlozili ono sto je svima jasno, ovo nije sampionska ekipa.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Slabo smo ušli u utakmici. Zujalo je poprilično.
Pop mail na golu nesiguran, mada je imao jednu vrhunsku odbranu.
Vitas je štoper koji ce nas koštati boljih rezultata ove sezone. Njegovi kiksevi su neizostavni nazalost
Fića je kanalu, ali dete je, to je i očekivano.

Mali Denis okrenuo utakmicu. Usao i odmah napravio razliku.

Sadik, kralj ove igre! Lagan kao lane.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top