Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Moja je sreća te nisam stigao na prvo poluvreme, pa sam zadovoljniji nego što bi trebalo da budem.

Fudbal u Srbiji polako postaje ekstremni sport, pored njiva i oranica, igra se i u močvarama.

Kad je već mrka kapa u vezi sa jačanjem sastava, ekipa ide u smeru jačanja samopouzdanja, što nam je neophodno. To se posebno odnosi na odbranu, još jedna uzastopna čistka pred našim golom je za svaku pohvalu bez obzira na individualne greške i sklonost pojedinaca prema kiksevima.

Drago mi je što je Ivanović pokazao da može i dalje da se računa na njega, utisak mi je da je povukao ekipu, a i učestvovao je aktivno kod oba gola. Nažalost, on predugo misli kad je lopta kod njega, te često i ne završi misao.

Mali Denis je pokazao svoj talenat, ali i zrelost u igri i razmišljanju, on mora polako, ali redovno da se uvodi u igru, tu nema dileme. Stručni štab ne sme da mu dozvoli da poleti, jer će u suprotnom početi da mu se priviđaju štoperi i bekovi iz premijer lige, koji će ugušiti njegov talenat.

Sadikovi specijaliteti su prava poslastica i ogromna je šteta što nemamo klasičnog golgetera koji bi mu se otvarao, jer loptu često prima predaleko od gola.

Idemo dalje. Ovo je knock-out takmičenje, samo pobede nas vode do titule!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nije zajebancija mora ćelavi da igra jer smo katastrofalni u skoku.Juče smo imali probleme kod kornera a ozbiljnije ekipe davaće golove.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
I dalje se nasi problemi svode na jednu stranu terena, nasu. Mi ne napadamo lose, stvaramo sanse, nekad useremo i napred kao recimo juce u prvom poluvremenu, ali to je fudbal, nadoknadilo se u drugom.

Redom kad se krene, mi smo svaku sem Javora mogli da odemo u bilo kom smeru. Lagano smo mogli da pobedimo Pazar, kiksnemo u Krusevcu, a ovde ko zna stra bi bilo da su nam ovi iz ciganske filijale umuvali gol u prvom kada su imali sanse, kontam da bi se u drugom igralo 15 minuta aktivnog fudbala jer ovi ne bi ustajali iz one mocvare od terena.

Vitas je ponovo napravio protivniku 1 na 1 sansu i brat je konstantno opasnost za nas gol. Svi smo znali da je amater koji ne moze da se izbori ni za klupu u Irtisu i opet ga dovucemo da nam igra prvog stopera.
Duva nenormalno u odbrani i samo je pitanje vremena kada napred necemo moci da nadoknadimo sva sranja koja napravimo u odbrani. Dobra stvar je sto nismo primili gol evo drugu utakmicu, ima i do toga sto smo makli dve tempirane bombe sa mesta bekova...

Stojkovic je igrac koji konacno odudara po necemu od ovih ukalupljenih krila koja izlaze iz nase skole. Sve neki likovi koji bi da nose loptu kuci i koji u mestu sa njom mogu da urade sta god hoces, ali kad je protivnik ispred njih mogu samo da je gurnu napred i da probaju da stignu prvi do nje na cistu brzinu. Ovaj mali je drugaciji, vidi se da sme napadne licem, zna da prodje, da napravi fintu telom, da zastiti loptu, generalno zna sta ce sa sobom i sa loptom. Mi jos od Leonarda nismo imali igraca koji to zna na krilu. Za ove njivaligaske bekove takvi igraci su ubice.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Znam da nije tema ali.. u Sadikovoj rodnoj Kaduni se desavaju neka grozna gotovo masovna ubistva, vidim sad po internetu da se podiglo na visi nivo..

Sadik je iz Kadune, Sadik nije picka.
jos nije otisao iz kluba, a vec znam koliko ce mi nesdostajati kad ode :(
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.828
Локација
Beograd
Zbog loše partije bi lagano stavio Sumu van protokola protiv Indjije, a Natka na tu poziciju. Ionako kreću evro mečevi i verovatno će biti obojica u kombinaciji. Nadam se da će Savo to i da uradi, kakav višak kg. To bi mi bila jedina promena u odnosu na Surdulicu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Znam da nije tema ali.. u Sadikovoj rodnoj Kaduni se desavaju neka grozna gotovo masovna ubistva, vidim sad po internetu da se podiglo na visi nivo..

Sadik je iz Kadune, Sadik nije picka.
jos nije otisao iz kluba, a vec znam koliko ce mi nesdostajati kad ode :(
Zna li naš crni brat Sadik, da ga mi ovde na forumu zovemo Bog fudbala?
Ako ne zna, daj nek mu neko kaže, cenim da bi mu značilo...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
zato što nema ni trunku agresije, bezobrazluka, samouverenosti, ludosti koju imaju golmani, zato što pliva u prazno svaki meč.

I ja vidim da je imao grešaka, u NP i amaterskih, ali za sada mislim da još nije prebacio ni jednocifren broj nastupa u seniorskom fudbalu, uz to igra na veoma zahtevnoj poziciji koja je trenutno i najkritičnija u timu.
Neka ga, samo neka skuplja nastupe, nisu svi Strahinja Pavlović koji razbija cigane na svom debiju, isto tako ohrabruje što nije lako biti novi Kljajić.
Popović može samo da napreduje.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nemojte da se nadate Natku u sledecoj tekmi, Djole Ivanovic je jedina realna opcija ako Suma ne moze :D
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Znam da Ivanović treba da se proda, ali iskreno, i pored toga bi pre ubacivao Denisa nego njega.
Razlika između njih dvojice je što malac mnogo, mnogo brže razmišlja, a da ne pričamo tek o kretnji, konkretnosti i brzini.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top