Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.896
Reaction score
7.763
Suma bi mi ribao usrane klozete 3 dana za redom posle ovog danas. Ako je ovo namerno, a na snimku se vidi da je namerno, sta je mislio da moze da dobije time?
Fudbaler Partizana i trener Partizana ne smeju imati ni sekund pomracenja dok traje utakmica.
Sta reci kad protiv onakvog seoskog kluba dovedemo sebe da mi ispadnemo seljaci potezima, ponasanjem, i to ne prvi put.

Miletic = 0
Vitas = Branislav Trajkovic
Savo u duelima sa seljacima iz NS = 0

Kad JSL seljak izadje ispred naseg golmana obavezno primamo gol, kad majstori Aasano, F.Stevanovic izadju ispred protiivnickog gola treba im po 5 sansi za gol.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Bez obzira što je uprava kriva za sve, Savo je njihov PR i saučesnik u zločinu u uništavanju Partizana.

Savo, nemaš pojma, luzer si, teraj se u...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
A za ovo ban od 6 mjeseci minimalno, čisto da se preispitaš da li je crveni bio čist.
Nemoj brate tako dok su nam glave jos vruce...Evo ja sam ubedjen da je Suma dobio crveni samo zbog onog drugog udarca u glavu kad su obojica vec ustali. Msm apsolutno je neverovatno koliko je Drincic zustar u duelima sa nama i cinjenica je da je isprovocirao taj Sumin crveni...Prvo onim laktom, a posle i onim nasrtajem, ali nakon ustajanja ga nije udario...Suma je naseo, udario ga u glavu i ostavio nas na cedilu...Da nije bilo toga, obojica bi dobili po zuti.

Takodje, to ne znaci da mislim da je bilo dobro sudjenje, ni slucajno. Odvalio nas je, njihovim stoperima gomilu faulova oprostio, ono sa Sadikom kad je Savo ispizdeo je bilo skandalozno...

O nama i nasim greskama necu pisati, tu je svima vec sve jasno...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Savo, ruku pod ruku sa Mileticem pa se uhljebite Negdje dalje od naseg kluba. Sumu ostaviti u NS...
Ja sam za to da mi dovedemo jos jednog stopera, ali da cuva Vitasa, jer je on najopasniji po nas gol
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
kao sto sam pisao i pre meca. Savo da se ne ljubimo, sve ja razumem ali da te majmun lalatovic naguzi X puta to ne. Vreme je da se vodi neki tim koji nema veliko ime kao Partizan.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.748
Reaction score
6.264
Bravo za borbu.
Ne dovedemo li golmana, dzaba sve.
Ko god sutne da nam gol. Cak je i nesrecni Kljajic bio bolji. On je primao svasta ali i branio. Ovaj nas ne brani nista.

Savo IQ 0.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
očigledno mi nismo gledali istu utakmicu... a i ako jesmo, nismo istim očima.
ovolika količina splačina od tzv navijača Partizana odavno nije viđena.

ako posle svega što stee gledali večearas vi jedino što imatee da kažetee je teranje trenera, ja bih se zapitala na vašem mestu..
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
Ostavka pod hitno !!! Odbrana kriminalna, uprava Vučićeva, radi direktno protiv interesa kluba. U prilog tome naš igrački kadar, Miletić non stop igra, on više nije ni za Surdulici. Idi, brate mili u Kazahstan, dosta je bilo. Vraćaj Ostojića, Vitas klupa. Sumi odbiti od plate, ostavio je tim na cedilu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.896
Reaction score
7.763
Ovaj mali bi mozda nekad postao golman, ovako nece nikad.

Greske se ponavljaju a nema promene u postavi.
2-1, 90 minut. i samo 1 izmena a Sadik jedva hoda po terenu, a Miletic do 30te minute zasluzio izmenu.

-6 na tabeli posle 6 kola a moglo je biti i gore izvukli smo bulju na nekim utakmicama.
3 godine za redom ja posle nekoliko kola sto se tice fudbala mogu u bajkama da zivim. Te podelice se bodovi, te ima vremena, te ovo, te ono.
A Vazura prima platu kao fudbaler Atalante.
 
  • Like
Reactions: mvp

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Neka sutne pedercinu vuletica ili matorog vucelu ili sebe, sto je dozvolio da u sezonu ovakvog znacaja udjemo sa amaterima u odbrani

Jebo mater vise svake godine ista prica
amin

nek ide i sutne vazuru u vugla i dobice od mene postovanje a ova vika i dreka na sudije i mikrofon mislim...
uostalom zar nije taj savo pricao da imamo dobar tim i da nam ne trebaju pojacanja (u tom kontekstu a mozda sam bas i citirao)

6 kolo vec drugi poraz - o cemu mi pricamo !
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.880
Svi iz uprave NAPOOLJE!

Jer niste odbranili Partizan i dozvolili da sa nama patos brišu i da se na nama iživljavaju (fss, sudije, mediji), a vi samo ili izdate neko bedno saopštenje ili ćutite.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top