Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Suma bi mi ribao usrane klozete 3 dana za redom posle ovog danas. Ako je ovo namerno, a na snimku se vidi da je namerno, sta je mislio da moze da dobije time?
Pa gde nađe baš taj ,,ciganjski,, ,,skraćeni snimak,, koji počinje BAŠ od ,,kečerskog zahvata,, Sume a ne od lakta Drinčića?
Postavio si ovaj:
Ali bolji snimak je ovaj:
Dakle, šta se dešava? Pogledajte više puta sa zaustavljanjem snimka... Prvo Drina udara Sumu, zatim Drina pada, a njegova noga ,,kači,, i Sumu koji takođe pada, ali koristi priliku da u padu zvekne Drinu...
Verujem da je ,,mali zli afrički vrač,, namerno vratio Drini, ali nisam baš siguran da je mogao da održi ravnotežu i da ne padne? A kad već pada, može li se od njega zahtevati da ruku ,,namešta,, tako da ne sme da dotakne protivnika?
Ne, nije smisao mog posta da ću tražiti način da nešto branim Sumu, neću čak ni da debatujem o sudiji...ali hoću da kažem da cenim to što je nekome u Partizanu ipak stalo do nečega, pa makar i impulsivno reagovao - dakle poštovanje i za Sumu i za Savu, i za borbu većine naših igrača, ali Ćurčić sa svojim rezonovanjem ,,šteta što nismo uzeli bar bod,, nema šta da traži u Partizanu...
Na stranu to što su mu igrači umrli na terenu a on kao (makar i prinudni) trener nije uspeo da smisli neku izmenu...
Jbt, 5 igrača imamo pravo da ubacimo, a ubacili smo jednog, ali bezvrednog (bar na ovoj utakmici)...čemu te trenerske škole, kada se utakmica vodi kako može da je vodi bilo ko je bar nekad u životu gledao fudbal (može i samo na TV, a kamoli na stadionu)...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Taj lakat sto je dobio, ne vraca se tako seljacki. I ne vraca se tako da ostavis svoje saigrace na cedilu.

Ceka se kraj utakmice, odvaljujes u klizecem startu i njega i loptu i smekerski sa sve osmehom pruzas ruku i izvinjavas se. Ako ne moze tako, jebiga zrtvujes se i namestas lakat isto kao sto je i on tebi i dobijas zuti i teraj dalje, a ne da reagujes kao igrac beton lige.

Drincic ga je navukao samo tako na iskustvo...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Zao mi igraca danas. Zali boze i truda i igre koju smo polazali na adolfu. Sudija pod nalogom “odozgo” je najdirektnije uticao na tok meca. Mozda bi smo i mogli biti konkurentniji u borbi za titulu da ljudi koji vode klub, kao i strucni stab imaju spoznaju koliko smo kratki sa rosterom i koliko nam je odbrana nikakva . Sudija je “sjajno” procitao situaciju. Iskljucivanjem sume znao je da nemamo alternativu u natku. Ma bravo, copor kerova ti ne silazio s majke!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Ja razumem da sudije jedva cekaju priliku i da su im napumpani kriterijumi kad sude Partizanu.
Ja takodje razumem da cigani igraju sklanjalice a mi uvek protiv prve postave i napaljenog protivnika.
Da, borba nije fer.
A kad bi se pogledali u oci, dali smo utegnuti maksimalno po budzetu i mogucnostima? Ja cenim da nismo. Dali smo skautirali ligu da slozimo tim za 3 boda? Nismo.

AZ, vojvodina kup, novi pazar, vojvodina sad, iste klosarske greske iz utakmicu u utakmicu, nema komandanta na terenu da diktira ritam.

Opet moram da pomenem da ukoliko stvarno Stevanovic vredi milione, prodati ga smesta, jer na terenu ne dobijamo nista od njega.
Ali po svemu sudeci dobidemo ta 3-5 miliona ako i toliko. Puna kapa, samo da ne zauzima mesto na terenu nekome ko treba da ga mune i asistira bar na svaku drugu utakmicu.

Savo da prestane da skakuce po terenu ako ne moze da poslozi kockice. Sa upravom je kao nokat i uvo a ovamo iz nervoznog stanja ne cuje sebe sta govori.

Golman, Celavi, Vitas i Stevanovic da se zamene ozbiljnijim fudbalerima.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.422
Reaction score
5.628
Локација
beograd
@Matke22
Docekao si par minuta slave.
Uzivaj sad.
Izivljavaj se.
Pisaj po sirotinji.
Mi cemo da ćutke da gledamo kako onanises.
Nastavi...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nemamo igrača koji će da iznese loptu, da stane na loptu, podeli levo, desno.Ne može da ti igra Stevanovic skoro celu utakmicu a imamo ograča manje.Bilo je idealno da udje Denis Stojković pošto ima tu kretnju sa boka ka unutra.I on bi pomagao Sadiku koji je držao loptu kad već nisu tu Ščekić i Zdjelar da im odloži loptu.
Ne znam šta da lazem, crkcucu od muke posle utakmice i ovog dirigovanog žreba gde smo dobili najjaču grupu.
 
  • Like
Reactions: BaX

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Drincic ga je navukao samo tako na iskustvo...

Opet pitam ono što sam pitao na drugoj temi, koji karton je zaslužio Drinčić?

Ako pobeđujemo, pobeđujemo kao ekipa, ako gubimo, gubimo kao ekipa, Suma je dobio crveni, o.k. ostavio ekipu na cedilu, Sava je dobio crveni, o.k. ostavio ekipu na cedilu - ali ja sam bar kod njih dvojice video ,,krv u očima,, - a ta ekipa je i bez njih imala vođstvo do pred kraj utakmice...neće biti da su samo Suma i Sava dežurni krivci...i ovi drugi valjda nešto rade na terenu, ili na klupi...ili ne rade?
Jbt, Lutovac je ušao svež, NIGDE ga nije bilo, čovek nije postojao na terenu, ni u ofanzivi, ni u defanzivi, bar da nekoga gurne, ukliza, uštine, povuče za gaće, dobije karton - bar da vidim da postoji...
Ali, hajde, neću dalje o tome da i neko drugi nije postojao, da je Asano mogao da doda...i tako redom...ekipa smo...ne pojedinci...ili nismo?

crkcucu od muke posle utakmice i ovog dirigovanog žreba gde smo dobili najjaču grupu.
Ko jebe mater pederima iz UEFE, osvajamo tu njihovu usranu Ligu!
Napred Partizan! Nema predaje!

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194


Partizanus Verus

Nakon brutalne kradje u Novom Sadu, kompletnog inženjeringa sudijske organizacije u sadejstvu sa čelnicima

@FSSrbije
, FK Partizan je zakazao za ujutru sednicu Odbora za hitna pitanja, nakon koje će se obratiti javnosti u vezi sa daljim koracima.

dajete ostavke mozda ?!
je*em li vam i seme i pleme i sve zivo i mrtvo
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Ја само да се најебем мајке Дринчићу. Колико нам је радости донео, толико се посељачио у овом сеоском клубу. Јебем матер и професору Римског права са све остатком управе. О Сави ћу након квалификација. Успех је имати овакав скор у међусобним сусретима против лалатовића...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jedini koji onanise Dusane si ti i to na istog ovog koji je ostavio svoje saigrace na cedilu. I jedini koji pisao je Suma veceras. Po svojim saigracima i po nama.

Interesuje me Partizan i samo interes Partizana, ne pravim od nekog idola i bozanstva, a da taj isti nije doprineo Partizanu. Ti navijaj za Sumu, mozes i da glasas za njega, bas je lepo nab'o onoga koji je dao nesto nasem klubu. A to se ne zaboravlja.

Gorane napisao sam, zasluzio je zuti karton za ovaj lakat u duelu, samo sto je to trebao biti drugi zuti. Prvi mu je oprosten.

A sta da komentarisem raspalu odbranu? Pa Savo je kriv sto nije kroz medije provukao pricu jos na pocetku priprema. Cekamo Banjaka, stopera, desnog beka i golmana. I kad dobijemo to, nasa odbrana ce biti kompletirana. I sami ste pisali isto sto i ja, ova ekipa ne moze da se bori u ovom mulju! Jednostavno ne moze, nema dovoljno kvaliteta za takmicenje u kom je svaka utakmica na noz.
 
Последња измена:

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Da li je realno da mi jebeno POJACANJE ne mozemo da dovedemo ?!Makr na pozicijama gde skripi...
Ne racunam Denise(svaka cast decko je mlad ) Djerleke itd..jebote neko poznato ime ,(samo ne daj boze Miljkon...)da li je moguce da nikog ne dovodimo?!?
Sta je bre ovo,igra nam je kurac,ovi sabani sada ravnopravno igraju sa nama,nije to Partizan..
Sta se ceka ?!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Ništa se neće desiti jer imamo sns cigane u upravi. Evo vam timeline do petka:

- Saopštenje debeli uveliko piše u Wordu. Kakav kurac sastanak, sutra izlazi to do podne.
- Uprava moli Savu da nastavi da radi, pojačanja uskoro, do kraja septembra kad vide dal smo ušli u grupe.
- Tim je zapravo dobar, kradu nas (ne sporim) ali pada malo ribanje jer po oprobanom receptu “neki nisu razumeli težinu dresa koji nose”

Nema puno mudrosti. Pisao sam danas, kurac moj bi igrao 4-5-1. Kurac moj nemamo tim za 4-4-2.

Imamo trenera koji ćuti a nema formiran tim. Banjak nije došao na vreme, pukli smo u Pazaru. O bekovima da ne pričam. Zbog ovoga krivim i Savu što ćuti, aminovao je upravu kad je rekao dovodimo samo ako neko ode.

Za kraj, nemoj da se šalimo, primimo 2 jebena gola u poslednjih 5 minuta. Kakav FSS, sudije i kurci. Dali smo gol sa igračem manje a onda skidamo gaće na kraju. Čovek ne zna da zatvori meč, i koja je uloga Ćurčića. Gde su izmene, seckanje igre, gubljenje vremena. Amaterizam čist.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Savo ako je grobar, dace ostavku. Ne, ne mislim da je u njemu krivica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top