Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Energija?
Kad je prosli put dolazio niko ni na forumu ni na tribinama nije znao ko je novi trener Partizana.
Energija je postojala kad je otjeran, tih 2-3 sedmice neizvjesnosti oko njega i Krstajica je bila najveca energija oko kluba u zadnjih X godina.
Mi vec tri godine nismo vidjeli titulu na putu da bude cetri, za energiju je potreban rezultat i kesa Mise Tumbasa a i njega nema.
Čuj nema energiju? Upravo to što si napisao druže.
To što je stariji ne znači da je zaboravio da jebe, da prostite. Manite me analize Stanojeve energije. Neće sigurno reći serem se na upravu koja mu dala posao. Na njemu je da traži rešenja na terenu, pojačanja za pozicije koje misli i vrati nas u mod šampiona, a ne ekipe za gornji deo table što je mutavac uspeo da uradi posle Nikolića. Kao da nas je mutavac odveo na proleće, ne, to su i dalje bili uticaji sistema Nikolića koji je počeo da se ruši dolaskom mutavca (da odgovorim Stojančetu)

Moja očekivanja su visoka. Želim fajt do kraja, a ne zadebljanje minusa. Raspored do derbija mu nije težak, ima vremena da iznese očekivanja od igrača tokom pauze. Videćemo vrlo brzo efekte rada.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Tim.jpg

Тим тренутно доступан Станојевићу. Сем евентуално Бањака тешко да ће неко од тренутних првотимаца да буде ту и следеће лето. Ситуација са Здјеларом би могла да се разјасни, да ли му се уговор не продужује јер се клубу не дају паре или зато што би и клуб и он да сачекају расплет у европи па да гледају ко ће где.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.058
Ako je već uvedeno to U21 pravilo, klub je morao, MORAO, da se pobrine da u svakoj liniji tima postoje bar 2-3 igrača iz pomenute kategorije. Bode oči da u odbrani nema nikoga ko je ispod 21, makar da trenira sa prvim timom.

Edit:
Eto kao primer utakmica sa Inđijom. To je bio idealan trenutak za eksperiment sa nekim U21 igračem pozadi. Da oseti teren, da se malo kali, pa makar primili gol. Imali smo 4-0 na nekih pola sata do kraja. Jasno je da Partizan nema luksuz da kali mlade igrače celu sezonu zato što uvek ima pritisak rezultata, ali u nekim situacijama kao pomenuta utakmica to može da se učini.

Ali i ja serem, morao. Pišem kao da klub vode razumni ljudi koji imaju strategiju, a ne lopovi i poltroni koji pate od kurcobolje i svraba u dlanovima naviklim na taktiku leva ruka, desni džep. Mada i to mi je čudno pošto su navikli da prodaju našu decu skoro u pelenama.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Погледајте прилог 10268

Тим тренутно доступан Станојевићу. Сем евентуално Бањака тешко да ће неко од тренутних првотимаца да буде ту и следеће лето. Ситуација са Здјеларом би могла да се разјасни, да ли му се уговор не продужује јер се клубу не дају паре или зато што би и клуб и он да сачекају расплет у европи па да гледају ко ће где.

Posto je Stanojevic najavio da nam trebaju bonus igraci u zadnjoj liniji to verovano ukljucuje samo poziciju desnog beka i posto je takodje najavio da ce prednost u odabiru imati nasi bivsi igraci tj. igraci iz nase skole niko osim Luke Cucina i Vlalukina mi ne pada na pamet (nazalost, mislim da se misija Lutovca kao opcije na beku zavrsila dolaskom Stanoja...ali nadam se da gresim). Ne verujem da cemo dovoditi igrace na ostalim pozicijama u defanzivi ali eto uzgred da pomenem da te kriterijume koje je najavio Stanojevic na konferenciji ispunjavaju jos i - Sehovic kao levi bek, Bosnjak i Balaz kao stoperi. Tako da osim pomenutih igraca ne vidim druga resenja, a da nisu do 21 god i da nisu nasa deca sto se kaze.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kao da nas je mutavac odveo na proleće, ne, to su i dalje bili uticaji sistema Nikolića koji je počeo da se ruši dolaskom mutavca (da odgovorim Stojančetu)

Nisam Stojanče ali mogu da pogledam. :D

Čekaj, kakve su ovo dečije priče? Pa koji će nam onda moj trener uopšte sad pošto će se po tvojoj logici sve dalje odvijati po sistemu Save Miloševića.
Kud ne ostadoše uticaji Milinkovića kad je došao Drulović, mogli smo prezimeti i tad...
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Posto je Stanojevic najavio da nam trebaju bonus igraci u zadnjoj liniji to verovano ukljucuje samo poziciju desnog beka i posto je takodje najavio da ce prednost u odabiru imati nasi bivsi igraci tj. igraci iz nase skole niko osim Luke Cucina i Vlalukina mi ne pada na pamet (nazalost, mislim da se misija Lutovca kao opcije na beku zavrsila dolaskom Stanoja...ali nadam se da gresim). Ne verujem da cemo dovoditi igrace na ostalim pozicijama u defanzivi ali eto uzgred da pomenem da te kriterijume koje je najavio Stanojevic na konferenciji ispunjavaju jos i - Sehovic kao levi bek, Bosnjak i Balaz kao stoperi. Tako da osim pomenutih igraca ne vidim druga resenja, a da nisu do 21 god i da nisu nasa deca sto se kaze.

На примеру Цуцина се донекле види и малоумност новог правила, он је рођен крајем новембра 1998.-е и као такав не испуњава услов бонус играча док играчи рођени нешто више од месец дана касније испуњавају и њихово играње представља ,,револуционарни`` начин да се спасе српски фудбал. Пуштање Шеховића зимус, а да није у питању позајмица, ми исто није баш најјасније, иако се тада вероватно није слутило да ће бити овог правила, свакако је и сам Саво планирао њега и Брежанчића као опције на левом беку, а Урошевића позвао на припреме тек кад су почеле компликације око папира за Рајка.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@nagori, metno ga je ciganima nakon Vukica pa su Prosineckom u svlacionici davali kiseonik jer je pusac i asmaticar. Kako cu ga mrziti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
На примеру Цуцина се донекле види и малоумност новог правила, он је рођен крајем новембра 1998.-е и као такав не испуњава услов бонус играча док играчи рођени нешто више од месец дана касније испуњавају и њихово играње представља ,,револуционарни`` начин да се спасе српски фудбал. Пуштање Шеховића зимус, а да није у питању позајмица, ми исто није баш најјасније, иако се тада вероватно није слутило да ће бити овог правила, свакако је и сам Саво планирао њега и Брежанчића као опције на левом беку, а Урошевића позвао на припреме тек кад су почеле компликације око папира за Рајка.
Au.....eto nam Miljkona/Aksentijevica. Osim ako ne ulete iz drugog plana Rukavina ili Miladin Stevanovic. Ovo je kao resavanje Gordijevog cvora.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Dobrodošlicu za mog imenjaka i čoveka koji nam je doneo mnogo radosti. Savo je bio previše razočaran, videlo se to posle N. Pazara kada je rekao da više ne veruje u sebe,ni u igrače. Tako nešto bese... Kad prestanes da veruješ u sebe, logično je da se povučes.Zao mi je sto smo potrošili Tomica, Mirkovica, Milosevic a... Ali jbg to je zivot. Teško je voditi klub kao što je Partizan. Asano je to nekako lepo objasnio, ali on je Japanac, ne razume i nikad nece razumeti nas mentalitet. Milošević želim sve najbolje, mada bi za nas bilo bolje da je onaj entuzijazam-bacanje flaše i šutiranje zvucnika napravio u prvoj utakmici kad je došao, a ne u zadnjoj
... Zao mi je samo sto nije nokautirao onu budalu koji je kao sudija. Idemo dalje, to je to. NUSKNVP
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Nisam Stojanče ali mogu da pogledam. :D

Čekaj, kakve su ovo dečije priče? Pa koji će nam onda moj trener uopšte sad pošto će se po tvojoj logici sve dalje odvijati po sistemu Save Miloševića.
Kud ne ostadoše uticaji Milinkovića kad je došao Drulović, mogli smo prezimeti i tad...
Uticaji Milinkovića? Misliš da Drulović popije litar vinjaka pre treninga :D :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Dobrodošlicu za mog imenjaka i čoveka koji nam je doneo mnogo radosti. Savo je bio previše razočaran, videlo se to posle N. Pazara kada je rekao da više ne veruje u sebe,ni u igrače. Tako nešto bese... Kad prestanes da veruješ u sebe, logično je da se povučes.Zao mi je sto smo potrošili Tomica, Mirkovica, Milosevic a... Ali jbg to je zivot. Teško je voditi klub kao što je Partizan. Asano je to nekako lepo objasnio, ali on je Japanac, ne razume i nikad nece razumeti nas mentalitet. Milošević želim sve najbolje, mada bi za nas bilo bolje da je onaj entuzijazam-bacanje flaše i šutiranje zvucnika napravio u prvoj utakmici kad je došao, a ne u zadnjoj
... Zao mi je samo sto nije nokautirao onu budalu koji je kao sudija. Idemo dalje, to je to. NUSKNVP

Nismo potrošili Miloševića on ne može da radi u Partizanu i nije na nivou trenera koji treba da vodi Partizan.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kao da nas je mutavac odveo na proleće, ne, to su i dalje bili uticaji sistema Nikolića koji je počeo da se ruši dolaskom mutavca (da odgovorim Stojančetu)
Da izvineš baš svašta.
Sistem koji traje pola godine nakon i odigra utakmice u Evropi kakve prethodnik nije uspevao ni protiv Asterasa, dobije ga u direktnom duelu itd. Ne podnosim ovo jer ispada da sam ovde Đukićev advokat, meni jako antipatičan lik, ali je činjenica da on kao "neznalica" ima najbolji evropski rezultat od Vermezovića, posle njih Stanojević i Mateus. Da ne pričamo o timu koji je imao od tog sistema, njemu ostade Ožegović kao špic i Janković kao jedini pismen veznjak.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.496
Локација
"preko bare"
Ne stigoh ranije da prokomentarišem promjene. Prvo, da poželim Savi sve najbolje u nastavku trenerske karijere. Mislim da je pokazao potencijal, samo mi je krivo što je bio tu u pogrešno vrijeme.

Drugo, da poželim Stanoju mnogo sreće u našem Partizanu. Baš će mu trebati... Koliko god mi je drago da ga vidim i dalje mislim da dovođenje novog (starog) trenera neće donijeti velike promjene. Svi mi znamo gdje su promjene najpotrebnije.

Titulu ne očekujem iako se i dalje nadam, ali bih barem volio da im malo otežamo, a ne da imaju po kamaru bodova prednosti. Ovako će, ako ništa drugo, morati malo očiglednije da kradu. A možda se zalomi i neki "krov" ponovo.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Direktor_Grobar
Nisam mislio u smislu trenera, potrošili smo ga kao čoveka. Uopšte mi se ne dopada kad Parizanovac odlazi razočaran. Ili... Možda ću pogrešiti reč, posto mi srpski nije maternji.. ozlojedjen..Tako je i Stanoje otišao, ako se sećaš. Pa i Nikolić. Jokan... Ja još uvek ne verujem da ćemo osvojiti titulu dok "onaj" vlada Srbijom, ali... Da se borimo ko Nikolić. Kako god, srećna godina Saletu, a tebi veliki pozdrav. NUSKNVP
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.510
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Savo nema licnost da bi bio trener, jer ne moze da izdrži pritisak. Sale zna da se nosi sa takvim stvarima. Posle Šamroka je vezao desetak pobjeda i dokazao da moze da se nosi sa pritiskom, kad su svi bili bijesni i čekali novi kiks.
P.S. Sjecam se kad je pricao da posle Šamroka od sramote nije mogao da ide kuci, vec je otisao u Zemunelo na spavanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top