Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ljudi nemojte mijenjati teze. Za Miljkovicev dolazak je, barem podjednako kao i Stanojevic, kriv Milosevic sa dovodjenjem Banjaka. A najveci krivaci su veprovi koji su cutke ispratili uvodjenje ovih nakaradnih pravila.
Nema domaceh desanih bekova. Tacka.
Dok ne prodamo nekog stranca, osudjeni smo na taj kvalitet. Ne znam u kakvom je stanju Miljkovic i dal se moglo naci neko podjednako nekvalitetno u21 rjesenje, ali je to manje-vise to.

I zajebite vise te price, Savo nije htio da mu dovode propale igraca... 10 puta je izjavio da je maksimalno zadovoljan saradnjom.
Koliko god mrzili veprove, ocigledno su bili korektni u ispunjavanju trenerovih zelja i koliko shvatam, jedan od razloga sto se Stanoje vratio je to sto mu je Savo rekao o saradnji sa upravom.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
....
Ooooooo jebem mu misa....pa gori ste od cigana (ako je to uopste moguce)....

'ajmo ponovo :
Imamo 5 stranaca. 5 (pet)....a mogu da igraju 4. nemamo taj luksuz k'o cigani da nama brdo stranaca sedi na tribinama.
Jedan mora da se 'ladi svako kolo.
E sad kad to vec znate, vi ste zapeli za stranca na poziciji desnog beka. Super...Koju dvojicu da prebacimo na tribine, jer bi smo u toj vasoj varijanti imali 6 stranaca, s'tim sto desni bek, stranac, i Banjak moraju u startnih 11 !!!??? Natka i Sumu ? Asana i Sumu ? Koga ?

Pa na sve ovo dodajte i pravilo o dva igraca U21....

E sad sastavite tim. Bas me interesuje startnih 11, po vasoj zelji.

Plus. Miljkovic je doveden za dzabe, da bude rezerva. Sta tu ima lose ?
Evropa:

Stojkovic
Lutovac - Miletic - Banjak - Brezancic
Zdjelar - Natko
Suma
Asano - Sadik - Stevanovic

Prvenstvo:

Pavlovic (Stojkovic)
Lutovac - Miletic - Banjak - Brezancic
Zdjelar - Scekic(Natko)
Suma
Asano(Colic) - Sadik - Stevanovic(Denis)

Ovo bi bio moj odabir na osnovu fudbala koji je gurao Savo, a na osnovu fudbala koji ce gurati Stanoje ne znam tacno kakav sastav da ocekujem jer ne znam jos sta Stanojevic planira u igri iako dovodjenje Miljkovica nije dobar znak. Ovaj sastav za prvenstvo je privremen jer ce Sadika svakako prodati, a i da ga ne prodaju nece pasti kruna sa glave Sumi i Natku da se rotiraju (ili da nekad i Asano izostane) niti bi bilo lose da za promenu imamo duzu klupu jer liga ima 20 klubova i daleko od toga da je ujednacena, ima dosta polu-klubova u ligi pa bi nekad sastav mogao biti i "labaviji" i mladji...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
Ne to je Popovic, a Pavlovic je nasa buduca 22-ka nemoj da zbunjujes javnost :D

isteklo vreme za edit jbg
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
....

Evropa:

Stojkovic
Lutovac - Miletic - Banjak - Brezancic
Zdjelar - Natko
Suma
Asano - Sadik - Stevanovic

Prvenstvo:

Pavlovic (Stojkovic)
Lutovac - Miletic - Banjak - Brezancic
Zdjelar - Scekic(Natko)
Suma
Asano(Colic) - Sadik - Stevanovic(Denis)

Ovo bi bio moj odabir na osnovu fudbala koji je gurao Savo, a na osnovu fudbala koji ce gurati Stanoje ne znam tacno kakav sastav da ocekujem jer ne znam jos sta Stanojevic planira u igri iako dovodjenje Miljkovica nije dobar znak. Ovaj sastav za prvenstvo je privremen jer ce Sadika svakako prodati, a i da ga ne prodaju nece pasti kruna sa glave Sumi i Natku da se rotiraju (ili da nekad i Asano izostane) niti bi bilo lose da za promenu imamo duzu klupu jer liga ima 20 klubova i daleko od toga da je ujednacena, ima dosta polu-klubova u ligi pa bi nekad sastav mogao biti i "labaviji" i mladji...

Stanojević NEĆE Lutovca na poziciji desnog beka. Tu se cela tvoja kombinaciju zavrsava. 'ajmo dalje...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
Pa znam da nece ali jos ne znam tacno sta hoce pa ne mogu nista narocito ni da predvidim. Ne znam kakav ugovor na pozajmicama imaju Radmanovac i Cucin tj. da li je moguce vec u ovom roku vratiti ih ali ako je moguce i oni bi mogli da dodju u obzir. Posto su nasa deca, prosli nasu skolu....taj kriterijum je zadovoljen. Ako je vec planirana prodaja Sadika i Stevanovica treba sacekati to sa nekim starim/privremenim resenjima (Miletic-Pesukic) pa sa delom tog novca od Sadika i Stevanovica platiti bar nekog Boranijasevica ili nekog "jaceg" beka, izdvojiti vise od milion plus naci zamene za njih.....posto sad imamo samo za Miljkovica, a sa druge strane ako ce Sadik i Stevanovic da ostanu i nisu na prodaju onda u tom slucaju mogu da razumem ovo dovodjenje Miljkovica.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
Da neko ne shvati pogresno - potpuno podrzavam Stanoja i ne pada mi na pamet da zbog jednog transfera, a pre bilo kakvih utakmica, sudim o njemu. Mogu da se ne slazem sa dovodjenjem Miljkovica kao sto se nisam slagao sa nekim Savinim potezima ali Stanoje nije neko ko ne zasluzuje nase poverenje i podrsku...naprotiv.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam što bismo razigravali tuđeg igrača, imaju na tacni ispred sebe malog Dunđerskog koji je iza sebe ima 70 tak utakmica u ling longu, rešili bismo deficitarnu poziciju i pitanje bonusa... Eto ima sada para od Miletića. :)
 
  • Like
Reactions: BaX

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Ne znam sto toliko pominjete Dundjerskog, dečka sam gledao protiv cigana, bio je ispodprosečan. Mozda mu nije bio dan, ali pre bih rekao da nema kvalitet.
Neki dan sam gledao u21 reprezentaciju, ni tamo nema igrača koji bi mogao da nam bude neko ozbiljno rešenje. Tako da zakrpiti situaciju da najmanje boli, ako cemo Markovicem da rešimo bonus i izbacimo Vitasa iz prve postave, nije ni tragično rešenje.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.266
Reaction score
18.276
Локација
Kej Republika

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dečko ima kontinuitet, nije rupa i desni bek je. :D
Eto koliki mi je kriterijum za desnog beka, a rešili bismo pitanje i bonusa i beka.

Štoper je osetljiva pozicija, ne bih voleo da se Sveta vrati, želim mu sve najbolje ali mislim da nema kvaliteta za nas. Banjaku je potrebniji skroz suprotan profil igrača.

Priželjkujem Miladinovića ili Rosića na štoperu, Planić je završio u Makabiju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Ko (pre)živi uz Partizan, imao se rašta i roditi! Barem nikada neće moći da se požali da mu je život bio dosadan!

Ajmo redom: da vam je neko pre npr. 15 dana rekao, vraća se uskoro SS Sale Stanojević u Partizan i prvi potez će mu biti da vrati Miljkovića, da li biste mu (po)verovali? Aha, malo sutra.
Da je kladionica neka postavila vraća se SS ali uslov je da se vrati i Miljković, ko bi bio lud da stavi neku ,,kintu,, na takvu nemogućnost...
Kad ono, prc. Stvarnost je još jednom potvrdila da može da bude luđa od mašte...

Ćelavom Nemi sve najbolje gde god bio, hvala mu za sve, nećemo zaboraviti ni onog malog Partizanovca kome je Nemanja bio važniji od Mesija...

Ali, ako pričamo o fudbalu...ako hoćemo da govorimo istinu...ona poslednja utakmica u dresu Partizana mu je bila katastrofa...k'o Banjaku u Olimpiji, samo još gore...valjda mu to tako dođe...neko ode uz trofej ili pobedu, neko uz ništa i poraz...

...a kako se kod nas sve očigledno radi planski...odlazak jednog igrača u katastrofalnoj formi menjamo dovođenjem jednog igrača koji je bio katastrofa a sad je još stariji jedno 10 godina.
Dakle, bila već katastrofa a sad sledi katastrofa u najavi, ili se svi mi to varamo a Miljkon je zapravo pravo rešenje?! U međuvremenu našao negde neki čarobni napitak, ili je SS u Kini stvarno pojeo više tih slepih miševa nego što treba...?
Ili je to sve samo ona uobičajena pojava da se našima, našoj deci i našim menadžerima čini neka usluga, kao što i oni nama čine poneke usluge, i da se jednostavno neki novac negde ,,obrne,, a da niko od pojedinaca ne bude na ekonomskom gubitku...
A klub kako se snađe...

Dakle, rekao sam da nam Lola kao povratnik ne treba, ali ako me stvarnost demantuje, o.k. nema problema, ali, eto...ispalo je da je on ipak veći ,,šraf,, valjda u svlačionici ili gde li nego na terenu...
Dok je 99,99% pljuvalo tog Ožegovića jer se kerebečio na mrežama, mene je baš briga bilo za mreže i rekao sam daj da vidimo, može li taj bar nešto na terenu...i stvarnost je pokazala šta može šta ne može...
Sad smo svi za MIljkovića rekli šta smo imali, ali hajde, ako pokaže na terenu da može, svaka čast, ja svakome dajem šansu, samo što bih ja to radije učinio dok traju pripreme a ne sad kada je ,,gusto,, ali...ko mene pita...
A ako pokaže da ne može, možda je i on doveden samo za ,,svlačionicu,, samo ne znam kolika je nama ta svlačionica kad nam tamo treba toliko tih fudbalera ,,zarad atmosfere i grobarštine,, a kada je ,,gusto,, na terenu ni Sava ni Radovan ne smeju nikoga ,,otalen,, niti sa klupe da ubace u igru...
Pa jel mi fudbalere sakupljamo na kilo zbog te svlačioničarske atmosfere, dobrih menadžersko-klupskih ili srpsko-crnogorskih odnosa, ili da na terenu meljemo sve pred sobom?
Ajd videćemo, ja sam valjda samo laik...

Međutim, ja i kao laik sam bar nekad gledao te neke naše klince (bekove) koji su igrali i za Teleoptik i koji nam nisu trebali pa smo ih zato ,,odaslali,, širom Srbije, a sada bi možda nekoga i da vratimo?
Samo pitam se čija je to ideja? Pitam se i da li ih je SS ikada pogledao (a i kada bi?), ili mu to neko ,,suflira,, da je prava stvar vratiti nekog od tih klinaca?

Prava stvar?
Eto, ja neću o imenima, svi ti iz Teleoptika su sjajni momci, ja im stvarno želim da uspeju, čak mi je i jako žao što nikako (već duže vreme) odatle neko da ,,uskoči,, u prvih 11 Partizana...ali...istinu govoreći...jel mislite da je to slučajno?

Kao prvo, nije kriv Teleoptik, jer Partizan ,,povuče,, kod sebe neke klince koje proceni kao ekstratalente (i mogućnost zarade) još PRE nego što zaigraju za Teleoptik (Bleki, Kalaba, Fića, Laki)...
Kao drugo, ja jesam laik, ali drugi nisu, mislite da svi ti skauti i menadžeri nikad ne gledaju Teleoptik, Partizan i sve ostale klubove koji ih interesuju, pa da ne znaju ko od klinaca koliko može?
Tačno je ima tu i menadžerskih guranja i trange-frange kombinacija gde nekoga ,vodaš, od kluba do kluba a da i nije neki kvalitet, ali i niko nije baš rad da svoj novac baca nizašta, tako da ima i pravih procena koga ćeš ,kupiti, a koga ne...

Ukratko: da su naši ,,klinci,, kao bekovi neka ekstraklasa, zar ne mislite da bi ih već ,,ćapio,, neki jači klub, ako već nama nisu neophodni?

Zatim: možda će neko od njih još da napreduje, ali nije Partizan mesto gde će neko iz odbrane ili na golu da se tome uči...

Zato jer: se greške napadača brzo zaboravljaju, ma koliko da ih ima, samo ako napadač da gol ili asistira, ali su zato greške u odbrani ili na golu ,,vidljive iz aviona,, jer zbog njih se gubi utakmica, bodovi, titula, Evropa...

To jest: napadač pogreši 10 puta i da gol i to je super, onaj iz odbrane ili na golu sjajano reaguje 10 puta i jednom kiksne, i svi ga smatraju rupom i katastrofom.
Ali, tako mu to dođe u fudbalu, zato se sa odbranom nije baš igrati...

I, kad će više neka utakmica Partizana da ne tupim mozak i tastaturu, ovako ,,na prazno,,?!
I, kad će više publika moći da uđe na JNA???!!!

Misli li iko u ovoj državi i na fudbal?!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Nisam više siguran ni da je Miljković isključivo Stanojev pik. Hronologija dešavanja je vrlo upitna.

Stanoje je juče potpisao, a po sopstvenom priznanju, sa stručnog aspekta analizirao je 4,5 naših utakmica, plus je gledao i Moldavce. Kako li je to postigao za veče?
Miljkon je, nakon potpisivanja Stanoja, na njegov lični zahtev, pozvan i, gle čuda, već danas je potpisao i zadužio opremu.

Obojica su bili dogovoreni ranije.
Moguće i da su namerno štelovali da se prvo ozvaniči Stanoje, iako je Miljkon prethodno dogovoren, ne bi li se gospoda prezentovala javnosti kao uprava koja urgentno reaguje na trenerove zapovesti, čisto da Savovi hvalospevi njima dobiju na težini.

Možda samo tražim izgovor za Stanoja ovakvim rezimiranjem. Možda je zaista doveden pred svršen čin..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.758
Локација
Žrnov
Iskreno, mislim da ovaj dolazak Miljkovića nema veze sa Stanojem. Jednostavno su iskoristili pravi momenat - čitaj: euforiju oko Stanojevićevog dolaska - da proture Miljkovića.... sigurna sam da bi on svakako došao i Savo da je ostao.

EDIT: evo i @Alex B i ja izgleda patimo od teorija zavere :p
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.261
Reaction score
10.591
Локација
underground
To je potpuno nebitno.Trener kad dolazi ima svoje zahteve,i uslove za dolazak,pogotovo ako ima ime. Uostalom na promociji Stanojevica , on samo sto nije nacrtao Miljkovica .Nije doduse i da ima nekih opcija na desnom beku.Ali samozavaravati se da Stanojevic nema nista sa dolaskom Miljkovica je naivno. U najmanju ruku je aminovao to,i sad ,to mu je sto mu je,i njemu i nama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top