Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Stanojević ispadne od Šamroka - jeste ali smo ih razbili, imali smo brdo šansi, nije on kriv!
Milošević od 67 utakmica nadigran samo od ManUTD u Engleskoj - Savo debil!



Sale brate ako čitaš forum, želim ti svu sreću jer mi je Partizan na prvom mestu. Pisao sam negativno o Savi kad je došao jer mi je bio nelogičan potez ali je svojim očiglednim znanjem ove igre napravio nešto što mi se svidelo, na više nivoa. Ne mali broj puta sam pisao negativno i posle pobeda, svaku zamerku sam izneo, a Savo mi je drag. :rolleyes:

Ljudi koji stalno ističu prednosti Stanojevića konstantno zanemaruju činjenice koje su takođe vezane za njega, da li namerno ili su zaboravili, nebitno. Ja ću delić napisati pa ko želi da vidi on će videti a drugi će i dalje biti slepi na to.

Stanojeva čelična disciplina je najveća zabluda ikada napisana ovde. Jednom sam pitao, o kojoj disciplini pričamo sa ekipom u kojoj Babović, Šćepović, Miljković, Neca Tomić sa pivskim stomakom i ostala Ramadani buranija može da radi šta hoće?
˝Kazniće to Sale, uteraće sve u red, kod njega nema da ne trče˝ - A Babović?
Kad sam kod Babovića, kako je kažnjen posle onog crvenog kartona? Pa igrao je odmah po isteku suspenzije a u prvenstvu odmah protiv Pazara, doduše sa klupe je ˝po kazni˝ morao da uđe.

Dalje, menadžerisanje sa uigranom ekipom koja je sve radila da se oslobodi igrača koji nisu bili deo LIAN agencije i da ubaci svoje pulene.

Skandalozan odnos prema strancima i kontradiktorne izjave za iste ljude - Moreira, Cleo i Diarra!

Podrška Terziću na suđenju, govnetu za koje je ceo crno-beli svet znao koliko je govno!

Hoću da podnesem ostavku - neću da podnesem ostavku (fax, Maldivi, poznato?) --- Savo nema obraza, jer hoće da ode - neće da ode!

Za mene dovoljno a ima još. Zbog ovoga sam bio protiv toga da se vrati. Sad je tu, on je trener Partizana i naravno da želim da radi najbolje što može zbog Partizana. Želim mu titulu, kup i proleće u Evropi. Ne čekam decembar, ima vremena za transfere itekako, neka oformi tim koji želi. Neka otera sve, neka vrati 100 Miljkovića, on je odgovoran a najgore što može da mu se desi je otkaz, koji neće dobiti kao što ga ni prvi put ne bi dobio da mu nije bilo ortaka iz senke da ga glupavo savetuju.

Srećno Aleksandre Stanojeviću!
Doktora ti nikad neću oprostiti!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
Da odgovorim svima. Ako je Stanoje kriv za Šamrok, onda je i Savo kriv što nismo dobili mančester u Bg, kriv je i Vermez što za 180+ minuta nije lopta htela u gol protiv artmedije, krij je i Ješić za livorno, kriv je i tumba šro je pok.ivica kralj primio 3 gola kroz noge u Zg, kriv je i Gegić što nismo Realu dali 3-4 gola 66.-e. Podržavam dobronamerne kritike, ali neki ljudi kritikuju samo da bi kritikovali, bez ikakvih osnova.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Znam da je mnogo puta pisano isto ali, jbg, ja cu po 100ti put!

Moze za trenera da dodje jebeni Gvardiola, i da nam za dzabe potpise 11 najboljih fudbalera sveta!!

osvojimo sve!! 3 4 5 liga sampiona, titule, kupove, damo svima po 100 komada, i ondao oni odu, i??
sta onda?? ima li zivota Partizana posle toga?? bicemo srecniji?? zadovoljniji??

necemo!

nemamo jebeni sistem u klubu!!
sve lepo sto nam se desilo, desilo se slucajno ili kao bljesak nekog trenutnog rada!

sistem, sistem i sistem! u svakom kolektivu naseg sportskog drustva!

sistem ce dodji kao posledica privatizacije, ili ce doci sistem ili ce doci “malaga”
pustimo li mi da nas “oni” privatizuju, ultrajebenikop ce nam kupiti klub!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Upravo to. Ljudi ne shvataju da se Partizan uvek snalazi i da ta snalazljivost mora da ima cenu. Nedostatak sistema i diugorocnog planiranja dovodi do ovakve divlje politike gde se sve promeni preko noci i gde je snalazljivost jedina opcija......Boziji je greh da ovakva institucija kao sto je Partizan pociva na "snadji se" filozofiji umesto da postoji stabilan sistem. Partizan se svakome prilagodjava umesto da se njemu svako prilagodjava....to je problem.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja eto, imam jednu ideju o privatizaciji celog sportskog drustva, i da bi ta ideja imala makar sansu, treba mi sva raspoloziva pomoc.
Koga interesuje vise nek mi pise private, ili nek cenjeni admini otvore jednu temu samo za privatizaciju.
Hvala svima unapred.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Da odgovorim svima. Ako je Stanoje kriv za Šamrok, onda je i Savo kriv što nismo dobili mančester u Bg, kriv je i Vermez što za 180+ minuta nije lopta htela u gol protiv artmedije, krij je i Ješić za livorno, kriv je i tumba šro je pok.ivica kralj primio 3 gola kroz noge u Zg, kriv je i Gegić što nismo Realu dali 3-4 gola 66.-e. Podržavam dobronamerne kritike, ali neki ljudi kritikuju samo da bi kritikovali, bez ikakvih osnova.

Dobiti Mančester, Real, pa čak i Dinamo i Livorno nije isto kao i poluamaterski klub...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
"Pljujem" Stanoja avansno, jer je doveo umesto Miletića još goreg. Hoće da dovede Svetu Markovića koji je gori od svih naših štopera.

Ako odu Suma ili Natko, kanal.

Ako bude uspešan ispljujte me ko nikoga nikad na ovom forumu. Ja mu želim da bude najuspešniji u 21.veku.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dobiti Mančester, Real, pa čak i Dinamo i Livorno nije isto kao i poluamaterski klub...
Necu da ulazim u ovu nepotrebnu polemiku oko Save i Stanoja...
Ali moram jednu digresiju na ovo
muka mi od tih Iraca i ostalih kuraca koji vape da se predstave kao advokati i fotografi.
Ne mislim da oni nisu završili te škole ali isto tako možemo mi umesto Filipa da kažemo da nam igra dete iz parkića a Miletić nam ekonom.
Ti ljudi su odigrali pripremni meč pred početak te kobne sezone sa Realom koji je imao Ronalda i opet jedva došli do jednog gola dok je na drugoj strani Šamrok imao nekoliko prilika.
Jeste da je to pripremna utakmica...ali isto tako taj Gvandzun koga vodio Stanojevic naredne sezone u prijateljskoj naduo ih Real 7,8 gola.
I ruku na srce nikad se to ne moze izmeriti na taj nacin ...ali vidi se kad igrači nemaju discipline,taktike i kondicije...Šamrok to nije bio
U rangu Vojvodine što se odbrane tiče. A kako izgleda nije nam nikakav problem izgubiti od njih
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Stanojević ispadne od Šamroka - jeste ali smo ih razbili, imali smo brdo šansi, nije on kriv!
Milošević od 67 utakmica nadigran samo od ManUTD u Engleskoj - Savo debil!



Sale brate ako čitaš forum, želim ti svu sreću jer mi je Partizan na prvom mestu. Pisao sam negativno o Savi kad je došao jer mi je bio nelogičan potez ali je svojim očiglednim znanjem ove igre napravio nešto što mi se svidelo, na više nivoa. Ne mali broj puta sam pisao negativno i posle pobeda, svaku zamerku sam izneo, a Savo mi je drag. :rolleyes:

Ljudi koji stalno ističu prednosti Stanojevića konstantno zanemaruju činjenice koje su takođe vezane za njega, da li namerno ili su zaboravili, nebitno. Ja ću delić napisati pa ko želi da vidi on će videti a drugi će i dalje biti slepi na to.

Stanojeva čelična disciplina je najveća zabluda ikada napisana ovde. Jednom sam pitao, o kojoj disciplini pričamo sa ekipom u kojoj Babović, Šćepović, Miljković, Neca Tomić sa pivskim stomakom i ostala Ramadani buranija može da radi šta hoće?
˝Kazniće to Sale, uteraće sve u red, kod njega nema da ne trče˝ - A Babović?
Kad sam kod Babovića, kako je kažnjen posle onog crvenog kartona? Pa igrao je odmah po isteku suspenzije a u prvenstvu odmah protiv Pazara, doduše sa klupe je ˝po kazni˝ morao da uđe.

Dalje, menadžerisanje sa uigranom ekipom koja je sve radila da se oslobodi igrača koji nisu bili deo LIAN agencije i da ubaci svoje pulene.

Skandalozan odnos prema strancima i kontradiktorne izjave za iste ljude - Moreira, Cleo i Diarra!

Podrška Terziću na suđenju, govnetu za koje je ceo crno-beli svet znao koliko je govno!

Hoću da podnesem ostavku - neću da podnesem ostavku (fax, Maldivi, poznato?) --- Savo nema obraza, jer hoće da ode - neće da ode!

Za mene dovoljno a ima još. Zbog ovoga sam bio protiv toga da se vrati. Sad je tu, on je trener Partizana i naravno da želim da radi najbolje što može zbog Partizana. Želim mu titulu, kup i proleće u Evropi. Ne čekam decembar, ima vremena za transfere itekako, neka oformi tim koji želi. Neka otera sve, neka vrati 100 Miljkovića, on je odgovoran a najgore što može da mu se desi je otkaz, koji neće dobiti kao što ga ni prvi put ne bi dobio da mu nije bilo ortaka iz senke da ga glupavo savetuju.

Srećno Aleksandre Stanojeviću!
Doktora ti nikad neću oprostiti!

Srecno Stanoje ALI.... nemas nikakv autoritet, menadzerises i uzimas pare od Partizana, gledas svoju guzicu uvek ispred Partizana a nekad radis i na stetu Partizana, ides kupas se boli te kara za Partizan, blizak si sa Terzom, teras najbolje igrace i strance a dovodis svoje pulene, Doktor Moa ti nikad necu oprostiti... ima jos mnogo toga, ali srecno. Nadam se da citas ovo Stanoje

:respect:respect:respect

Brate bolje da cita neke ciganske novine nego ovo.

Jos jednom :respect

Dajte upis godine
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Srecno Stanoje ALI.... nemas nikakv autoritet, menadzerises i uzimas pare od Partizana, gledas svoju guzicu uvek ispred Partizana a nekad radis i na stetu Partizana, ides kupas se boli te kara za Partizan, blizak si sa Terzom, teras najbolje igrace i strance a dovodis svoje pulene, Doktor Moa ti nikad necu oprostiti... ima jos mnogo toga, ali srecno. Nadam se da citas ovo Stanoje
Koliko je ružno kad npr. izvučeš tako nešto, upakuješ kako tebi samo odgovara i bez ikakvih argumenata postaviš ovakav post. Bolje nemoj onda ništa napisati jer to nije normalna konverzacija nego izrugivanje, što nikako ne može biti konstruktivan post na jednom forumu. Ovo ti pišem kao običan član, a na granici sam da na ovaj post reagujem i kao moderator.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Neverovatno stvarno šta čovek napisa.
:clap

Uopšte nije teško skontati šta sam napisao ali lepše je okrenuti sve na drugu stranu, pogotovo kad se upakuje kako odgovara.
Nemam nameru da ulazim u polemiku. Stanojeviću želim sreću, zbog Partizana!
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Ponavljam se opet, kao da je Pantic uticao na necija misljenja ovde. Stanojevic je u proslom mandatu uzeo dve titule. Dovoljni su to razlozi, da ja budem zadovoljan novim trenerom. Zao mi je, sto nije Curcic nas trener. Kapiram da bi bili zadovoljni sa njim. Zaista, preterujete. Uz Marka Nikolica, jedini trener u zadnjih nekoliko godina, onaj fazon Partizanstina! Cinjenica, jedini je imao onu stvar da kaze neke stvari! Sacekajte, bar da vidimo ko ce doci i da odigramo bar dve utakmice.

Trenutno smo u situaciji, da ne mozemo da biramo trenera! Trenutno je covek najbolje moguce resenje.

Toliko, idi gledajte Pantica i cekajte Curcica za trenera! Sportski pozdrav, sve najbolje!
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Bas se vidi sreca. Prosto izbija. Nijedna jebena pozitivna recenica za coveka koji je postavio dominaciju a tek mane ono... Ako si ovo napisao za Stanoja tacno mogu 10 puta toliko za Savu, najmanje, ali je nepotrebno. Samo sto ja uvek hocu da odam postovanje Savi (jer se videla emocija) i uvek postavim i pozitivno, jer je ocigledno bilo dosta pozitivnih stvari ali nije uspeo da napravi taj stepenik vise i za trofeje.
Ako Stanoje kaze napadamo titulu sledece godine i krene sa dva kiksa, jednim od drugoligasa, slobodno ispisite sve ovo pa jos puta 20. Ovako na pocetku je malo glupo.

Slobodno reaguj kao administrator. Jesam ja nesto iskarikirao ali je sve bilo napisano u tom bezobrazno negativnom kontekstu tako da ovo karikiranje nije daleko od poente tog posta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top