Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.423
Reaction score
5.628
Локација
beograd

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Nisu ovi iz saveza nista pogrijesili u ovom saopstenju. Lesinari VVV su sveli klub na najnize moguce grane, nesto kao zvezda Vladana Lukica.
Nemaju prebijene pare, jer su sve pokrali, i sada su im svi drugi krivi.
Jos jednom UPRAVA NAPOLJE!!!
To je jedina borba koju bi (i koju su vec) trebali voditi navijaci Partizana.
Pa kad pocistis govna iz sopstvene kuce, onda ides dalje i jebes i majku i oca ciganskom fss i svemu ostalom.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
vecina njih pa i sasa ilic biraju manje zlo...deluje da je neki direktor ili rad sa mladjim kategorijama u fss manje zlo nego ova uprava..da je uprava normalna ilic bi bio sportski direktor ili sl tako da ih ne treba kriviti zasto su u nebitnim funkcijama u fss jer jbg od necega moraju da zive
Naravno, ima i do toga, i kao sto neko rece ovde, prvo treba pocistiti nasu kucu od ove govnjive nesposobne i kukavicke uprave, pa onda da krenemo da cistimo oko dvorista.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ja od kad sa punom svescu pratim Partizan (rano detinjstvo) uprava je najveci problem kluba...a u nekom zrelijem dobu sve vise primecujem da se oni iz uprave ozbiljno trude da Partizan nastavi da zivi od transfera.....sve rade (tj. ne rade) da Partizan osim transfera (i s vremena na vreme Evrope) nema ni jedan drugi prihod (nas marketing npr)...Evropa im je interesantna samo kad nemaju koga da prodaju, a posto ove godine to nije slucaj bojim se da ih je bas briga i za Evropu.

Za 5 godina smo samo od transfera (racunajuci prihode i rashode) u plusu od 34,420,000 evra. Imali smo i tri solidne sezone u Evropi (sa Djukicem - 6,480,000 evra, sa Savom - 5,360,000 evra, sa Kizom/Drulovicem 8,000,000....prema podacima koje sam nasao na netu na osnovu vesti). Znaci od transfera i takmicenja ukupno negde oko - 54,000,000 evra plus-minus. Koliko zaradimo od karata (i drugih stvari) to ne znam ali ako neko zna otprilike neka izracuna koliko to moze biti za 5 godina.

Pa koliki su nam to godisnji rashodi za ovih 5 sezona ako dugujemo 31 milion ? (Nakon prodaje Pavlovica kazu dug je 19 miliona) Koliko vidim na osnovu vesti na netu ova uprava je zatekla dug od 15 miliona.
Ovako napamet primecujem da smo najgore prosli u Evropi u onim sezonama kada su skrtarili za pojacanja kao sto sada u ovoj skrtare.
 
Последња измена:

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Niko ne komentarise sto su ciganski eksperti ipak otkrili da je iza onog vide profin glas :D
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.573
Reaction score
5.189
Ne moze savez da prica da neko tazi alibi, kada dve a evo i trecu sezonu za redom direktno savez i sudije ne daju da se borimo ravnopravno. Za vreme Bate Mirkovica sudije nam direktno uzimaju 4 boda dva kola zaredom, prvo priznaju onaj lazni gol boacija, pa nam u sledecem kolu u Nisu (2:2) ne sviraju cist penal na 0:0 i direktno pomogli kurvi da se odlepi. Prosle sezone, normalno bi bilo da smo posle pobede u derbiju 2:0 trebali da budemo prvi na tabeli da ih diretno sudije nisu progurale protiv Indjije, zna se kako, a i da uzmemo u obzir da je i ta sezona bila neregularna, da smo jedina liga koja nije odigrana do kraja. Za ovu sezonu umesto pred vojvodinu da udjemo sa barem - 1 zaostatka, direktno su ih sudije potpomgle da razlike bude + 3 za njih. Da ne pricamo o priznavanju lazne titule od pre Hrista.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Prvo se cisti svoja kuca, kad ne budemo imali sns govna u klubu, mocice samo da pljunu pod prozor i cigani i sudije i savez.

Gde je bre ekipa? Zasto se u najvaznijoj sezoni u poslednjih ko zna koliko godina ulazi nekompletan? U prvoj postavi fali 4 do 5 igraca, klupu nemamo, protiv vojvodine od 5 mogucih izmena mi koristimo 1, ej jednu. Gde je kvalitetna klupa?

Koliko je para unela u klub ova uprava? Kog sponzora su doveli?

Zasto jedino mi igramo po zegi dok ostali klubovi igraju u vecernjim terminima? Mada ni to nije opravdanje za poraz od drugoligaske ekipe koja se skupila par dana pred utakmicu.

Da bi se klao sa ovima moras ocistiti svoje dvoriste, napraviti ekipu koja ce livadarima da pravi malu decu, pa onda kad sudije krenu da rade to sto rade, krenes da pravis pritisak jer si uradio sve sto je do tebe.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Uvijek se javljaju neki cigani da pricaju, nikad neki Partizanovac da im zapusi usta. Nikad neki Partizanovac da javno kaze neke stvari. Vise je cigan koroman kritikivao stanje u fudbalu i one koji generisu takvo stanje. U nukleranom otpadu cu zakacit i zanimljivu sliku u vezi pomenutog.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.024
Debeli dukljanin, Dulo, otrov naseg sporta...
Da smo svi mi preziveli ono sto su kafe kuvarice iz kluba, ne bi se tako sprdali sa tim. One su nase heroine, najmanje sto zasluzuju je beneficirani radni staz. Ono, da ne dodju u situaciju kao Tosa i Silobad, pa da imaju problema sa povezivanjem staza...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ono hoce da kaze Vazura i Vucela > Sasa Ilic

ko god to kaze, navijac Partizana je koliko i vucic
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Hteo bih nesto da kazem, molim da ne delite poene, znam da tema nije Ž.P., ali ja se bojim za Partizan.

Odgledao sam novu epizodu u kojoj on najstrasnije pljuje upravu i ono sto mi je jezivo a tice se uprave, je to da je Ž. krenuo da prica kako je vazura okupirao skupstinu i tu postavio svoje ljude i da je on prakticno i predsednik i direktor i vlasnik Partizana. Ž. kaze da je na jednom od sastanka rekao da mu je "neko" predlozio da smeni vucelu i postavi Toleta Karadzica, ali on to nije hteo. Ono sto mi je jos jezivije su reci Ž.: "Nije hteo da smeni vucelu jer covek ima obaveze i stalno je na putu i misli da ako bi postavio Toleta ne bi mogao da radi to sto sada radi u Partizanu."

Jebem li vam majku u picku da vam jebem, sve ce se ovo jednom lane zvati!
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Upravu je trebao da pljuje onomad, kad se lizao sa njima ne sad kad ga najurili! Covek, menja misljenje kako vetar duva. Sutra ce, ako mu to bude islo u korist upravu da hvali. Zesce govedo! Kad je uprava najurila Marka, tad je cutao i branio upravu.. A sad..
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Sere mi se od Željka Pantića, do sada je cela uprava bila super i bajna, radila u interesu kluba a sad su odjednom postali govna poltronska halapljiva sa ciljem da unište Partizan, gle kurca, baš kad je njemu istekao ugovor sa FK Partizan.

Očigledno je da se čovek vodi samo svojim interesima i da ga za Partizan boli kurac, ne znam uošte zašto i dalje pričamo o njemu van teme Nuklearni otpad, gde jedna takva nakazna pojava poput Ž.P, sasvim sigurno i pripada.

Inače, primetio sam da ti lično najviše zagađuješ ovaj forum dotičnom pojavom. U svakoj temi moraš minimum jednom nedeljno da ga spomeneš.
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Sere mi se od Željka Pantića, do sada je cela uprava bila super i bajna, radila u interesu kluba a sad su odjednom postali govna poltronska halapljiva sa ciljem da unište Partizan, gle kurca, baš kad je njemu istekao ugovor sa FK Partizan.

Očigledno je da se čovek vodi samo svojim interesima i da ga za Partizan boli kurac, ne znam uošte zašto i dalje pričamo o njemu van teme Nuklearni otpad, gde jedna takva nakazna pojava poput Ž.P, sasvim sigurno i pripada.

Inače, primetio sam da ti lično najviše zagađuješ ovaj forum dotičnom pojavom. U svakoj temi moraš minimum jednom nedeljno da ga spomeneš.

Baš me briga za Željka Pantića, pogledam ga jer hoću da čujem kakva su dešavanja unutar kluba i to je to. Nisam nikakav fan dotičnog niti bolesnik da slušam neke njegove teorije koje veze nemaju sa sportom i životom uopšte, pogledam 5 minuta videa i kraj.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Možda nije najbolji trener, ali je teški hardkor. Žalosno je da ga više poštuju u onom mutiranom CSKA Sofia (Liteksu) nego u njegovom sopstvenom klubu.
Kamo srece da je samo on.....o mnogo ljudi se klub tj. uprava naseg kluba ogresila. Mnogo kvalitetnih ljudi je zaobislo Partizan zbog onih koji nikad nisu ni trebali da budu u Partizanu. To je definicija nase tragedije.
 
Top