Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Ne mora ništa da znači, ali Odžo na svom IG profilu nema ni jednu fotku sa ovom našom devojkom, a ona ima jednu jedinu s njim objavljenu tek posle njegove smrti. Što se tiče devojke iz Amerike i ona i Odžo imaju fotke jedno s drugim na svojim profilima. Kažem, ne mora ništa da znači...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.930
Локација
NbG
Kako je krenulo i ova ce da zavrsi kao poslanica u skupstini Srbije...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.357
Reaction score
1.881
Локација
Gde god ti da igras...
Nema tog Partizanovca, Grobara koji bi izgovorio recenicu "delijska drolja" Aj da je slagala sa ciganska drolja, mozda bi joj neko poverovao. Ja sam mislio da njihova podmuklost i zlo me ne mogu iznenaditi ali izgleda da to nema kraja kao ni univerzum.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Danas se javio i neki menadžer. Pa čekaj bre od samog početka ide priča kako mu je menadžer u americi pa sada se ovaj javlja. Prvo ima verenicu Deniz pa se javi ova "delijska drolja", pa dajte ljudi dokle više. Koliko moraš da si jadan da trguješ sa mrtvima, mada ćoravom to ne bi bio prvi put. Kažem ja mrtva usta ne govore
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.711
Локација
Beograd
Ovo su sramotne laži i veoma je lako prepoznati kuhinju ćoravog.Treba ih odrati na sudu jer je danas veoma lako dokazati da li si nekoga zvao, i to čak tri puta,a i opovrgnuti vezu ove iznenadne devojke pred udajom za koju niko nije čuo pre toga.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
То бре нека камењарка. Ако је Оџо оплајвазио који пут не значи да је хтео да је жени.
Остоја хитно ћоравог на суд.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
216
Reaction score
780
Локација
...
Rece limar da je ovo sve porodicna firma, sad kad se ispostavi da je sreckov vesnino devojacko mozda ova prica i poprimi oblik televisa presenta
:buhaha
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Jos jedna kurvetina zeljna putovanja, lepog zivota, 'leba bez motike... Mada mora se odati priznanje nasim prostitutkama... Ti momci putuju svuda po svetu i nigde ih nijedna drolja ne obrlati kao ove nase... U svakom slucaju, jadno je sve ovo sto se dogadja i koliko je sve puklo kad ni mrtvi vise nemaju mira...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.842

Ћорави гмизавац трбухозбори.

Погледајте прилог 10300


I tu se mi kao lozimo neki qrac? Na sta? Intervju objavio vucela. On je glavni urednik tog nazovi medija koji je objavio ovu govnariju. Koga vise boli qrac. I za coravog majmuna i za ostoju. Svi su ista govna kojima je jedini nacin opstanka upravo ovo sto sad rade.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
... i onda je delijska drolja dosla sa smene :icon-lol:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top