Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.811
Локација
Žrnov
Ovo je klasično potpadanje pod cigansku mantru "a kad je bio Mirko Marjanović, bilo vam je lepo"

MIrko Marjanović je toliko bio "dobar lik" da se za vreme dok je on bio premijer "desio" jedan Obilić.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
^ " a kad je bio Boris Tadic, bilo vam je lepo"

" a kad vam je bio Tole Karadzic, bilo vam je lepo"


Ne poredim ovu dvojicu, samo ista igrarija, koja krece s druge strane brda- pa se cak i kod nas posle nekog vremena prihvati kao stanje stvari.

Sami navijaci Partizana, pojedini doduse, vise pamte titule u " Toletovo" vreme po "sklanjalicama" nego po POBEDAMA u direktnim okrsajima sa ciganima i tako IZRUDARENE titule.

Na to dodas ono " nikad losija zvezda" , valjda smo mi tad bili Juventus, sta li...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.867
Reaction score
10.902
Биће једног дана "а кад вам је био Вучић, било вам је лепо кад вам је поклонио титулу 2017."

Кад је Кокеза Гробар, зашто не би био и Пичкоусти.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
^ " a kad je bio Boris Tadic, bilo vam je lepo"

" a kad vam je bio Tole Karadzic, bilo vam je lepo"


Ne poredim ovu dvojicu, samo ista igrarija, koja krece s druge strane brda- pa se cak i kod nas posle nekog vremena prihvati kao stanje stvari.

Sami navijaci Partizana, pojedini doduse, vise pamte titule u " Toletovo" vreme po "sklanjalicama" nego po POBEDAMA u direktnim okrsajima sa ciganima i tako IZRUDARENE titule.

Na to dodas ono " nikad losija zvezda" , valhda smo mi tad bili Juventus, sta li...

To mozda mladji navijaci koji su tada jos bili u srednjoj skoli ali mi malo stariji bolje pamtimo koliko je tada ista bila situacija oko sudjenja i da je ono sto je presudilo to sto su cigani bili nedovoljno finansijski jaki (iako i tada finansijski jaci od nas, svake od tih sezona vise ulagali od nas) i nedovoljno strucno opremljeni da iskoriste tu prednost koju su i tada kao i sada imali u sudijama i pre prvog sudijskog zvizduka. Koliko se puta sampion lomio na derbiju, koliko puta je bila mala razlika na tabeli posle jesenjeg dela i kakva je to bila mrtva trka skoro celo prvenstvo, trka protiv cigana i njihovih penala i filijala i kakva hajka je i tada bila na Partizan i kakve mobilizacije su vrsene i koliko puta su nas otpisivali u borbi za titulu pre prvenstva i koliko nas je djura mutavi krao i unazadio ja to dobro pamtim, a ko ne pamti neka pogleda u arhivu. Dobro pamtim borbu Partizana protiv vecitih drzavnih parazita tako da me bas briga sta cigani misle o tome ali i meni smeta kad neko ko je navijac Partizana pocne da omalovazava te titule kao da je kod nas teklo med i mleko, a kod cigana sve islo lose pa smo zato bili ispred njih.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Cigani su uvijek bili povlasteni i uvijek imali vise novca, ali nikad nije bilo ovako.

Neko je pisao prije par dana - mi nemamo apsolutno nikakav uticaj, nikakvu logistiku, ne samo u poredjenju sa ciganima, vec sad vec i sa radnickim, vojvodinom, cukarickim...
Imamo problem da dovedemo bilo kojeg talentovanog djacaka, a da ne pricamo o sudjenju i bitnim odlukama u fss-u.


Dosta toga je zbog politicke situacije, ali je cinjenica da ovakvi diletanti, od osnivanja do danas, nisu vodili klub.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Ja ne znam jel nas ovaj Bjekovic sve zajebava, ili se šali, šta je u pitanju?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
vucic=sns=radikali=demokrate=sps=djilas=jeremic=obradovic="bojkot opozicija"=vucelic=vuletic=vazura=bjekovic=fss=cigani=sudije=...dodaj po zelji. (sigurnoi sam mnoge zaboravio....)

Bjekovicu....u divnom si drustu.Tu i pripadas.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Ova Bjeković je seronja težak. Čitam sada, gomila gluposti. Čovek kaže da je Partizan trpeo veću nepravdu za vreme Mirka Marjanovića nego sada... Mirko Marjanović je najbolji lik iz sveta politike koga smo imali u upravi. Zemunelo je napravljen za vreme njegovog mandata. E, Bjekoviću, prodao si se za nebitnu fotelju.

Prodao se Bik za kilo tompusa.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Биће једног дана "а кад вам је био Вучић, било вам је лепо кад вам је поклонио титулу 2017."

Кад је Кокеза Гробар, зашто не би био и Пичкоусти.

Mentalni sklop prosecnog cigana bas tako misli. Oni veruju da je Kokeza nas. Oni veruju da je titula iz 46' pravedna stvar. Oni su Srbi, a mi ustase, oni su reakcija, a mi drzavni klub, oni tako veruju.

Oni su lobotomirana gomila bez trunke morala, 95% njih. Samo ih treba mrzeti i prezirati. Nista vise, nista manje.

I jos vise voleti Partizan.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Jebem te zivote, svi se prodali.. "da neko ima nesto protiv Partizana, odmah bi napustio FSS." ..ne ne Bjekovicu, da ugase Partizan niko od vas rec ne bi rekao, bitna je fotelja, lova i sta vec ide uz to..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.521
Локација
Beograd
И, кад ће публика поново моћи на стадион? Или можда бар око стадиона? Ако ће већ да раде биоскопи и позоришта у Београду, можда негде неки видео-бим да нам поставите?
Данас је утакмица на ЈНА...

Ти си први тренер Станоје...


 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top