Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Daleko od toga da o trenutnoj upravi imam išta pohvalno reći, ali kada se vide ovi ustavobranitelji i lesinari koji bi se verovatno nametnuli u trenutnoj situaciji kao alternativa, jedino je jasno da smo u svakom slučaju jebena strana.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Nije njemu ovo prva takva izjava..

Ovo je jedna starija..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Sve više delim mišljenje nekih Partizanovaca koji kad neki igrac/trener završe karijeru ili pređe u drugi klub, ti isti prestanu da ih zanimaju. Nisu više deo kluba, hvala na svemu i ćao!

Praviti neke idole, nažalost postala je đavola rabota. Kako da mi bude idol neko ko veruje u Vođu?

Naravno ovo lajanje preko plota fss-a i nase uprave ne šteti nikome. Laju i pljuckaju iz svojih udobnih fotelja, paleći tompus na tompus. A mi se kao ložimo nešto. Navijači ispred saveza, umesto ispred stadiona.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ne mora da bude idol. Retko koji sportista moze nekome biti uzor. Sto rece Stojance, razgovori sa sadasnjim/bivsim fudbalerima su uvek bili debilni..
Ali brate, ne mora da radi protiv Partizana ako vec ne pomaze nasem klubu.
Zato su mi drazi bivsi igraci kao Mijatovic. Pomogne ako zatreba, ali se ne mesa puno. Ne daje neke senzacionalne izjave..
Nije ni to idealno, ali nema sta da mu se zameri..
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
E moj Ivice Kralju:banghead: Zbog tebe sam i poceo da volim i navijam za Partizan, a sad vecina tih legendi i igraca kojisu nam bili kao bogovi pisaju po tom istom klubu koji je napravio od njih imena!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd

Ovo je jedna starija..
Za mutavog nije ništa slagao.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Danas na poslu cujem na tvu komentatora kako prica o Cleu, pogledam brat ulazi u '80 minutu u kineskoj ligi, igra za Qingdao protiv Shangai SIPG, par minuta kasnije klizeci i salje Hulka u bolnicu :D
Malo sam procackao, nije igrao od 2018, a tad je fino umakao u kinesku nejac. Moguce da je dve godine bio povredjen jer majstor sad ima 35 ljeta, ali koliko mi je bilo drago da sam video tu glavu jos jednom na terenu :respect
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
"Ivić tera igrače da treniraju poput pasa, ali on zna da će nivo fizičke spreme biti vrlo važan u sezoni u kojoj će se često događati da njegov tima igra i dva puta nedeljno. Veoma je konzervativan kada je davanje pohvala u pitanju. Nije od onih koji će vam staviti ruku preko ramena i pitati vas kako ste i kako vam je porodica. Potpuno je drugačiji trener od Najdžela Pirsona", kaže Kleverli.
_______________________________________________________________________________________________________________________

Takav trener treba nasem mentalitetu. Da su neka normalnija vremena ne bi Ivic tumarao po Evropi ima on svoju kucu.....nadam se svratice jednog dana.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
A ovde pišu da ide u Lester :D


:D :D
 
Top