Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.416
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
..Stevanovic odavno beskoristan...

Da Bog da svaku bio ovako beskoristan ;) ;-)
Nije bilo sjajno, ali i igračima treba da se naviknu na nove zahteve, prilično različite od onoga što su igrali više od godinu dana. Sadikova uloga prilično drugačija, otuda i njegova frustracija - nema više onoliko lopti, tako da je ključno da još poporavi raealizaciju.
19 šuteva, od toga, čini mi se 10 u okvir - Radov golman najbolji pojedinac na utakmici.

Biće ovo sve bolje.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Rad je užasna ekipa ali mi je drago što je Markoviću pronađena prava pozicija, i što su Asano i Fića mnogo angažovaniji u napadu nego što sam očekivao.
Asano fenomenalan opet. Da Sadik nije bio toliko sebičan, Japanac bi dao bar dva komada.
Mnogo smo stabilniji na prekidima.
Nadam se Banjaku u nekom trenutku.
pristojno. Belgijanci će biti merilo.

idemo dalje, i dobrodošao nazad Stanoje.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stoper, d.bek, centralni vezni i spic.

Tanka je ekipa za disanje za vratom drzavnom projektu i borbi za evropu.

Svidja mi se ideja sa Lazarom kao drugim spicem, napisacu nesto nepopularno ali mislim da Sadik u takvom sistemu nece doprinositi dovoljno i da nam treba na toj poziciji gol igrac.

Pohvale Urosevicu, Lazaru, Asanu i Stevanovicu za danasnju partiju.

Protivnik nije merodovan za neku dublju analizu ali cini mi se kao sto je nekoliko kolega reklo, da smo opasniji dosta u ofanzivnim prekidima. Sad da l se radilo na njima ili su ovi toliko slabi videcemo.

Prolaz protiv Moldavaca ne sme da se dovede u pitanje.

Sto se tice lige verujem u Stanoja da ce naspanovati ekipu dovoljno da do derbija udjemo sa pobedama u nizu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Ono sto je primetna razlika u odnosu na Sava je sto Stanoje ocigledno insistira da odmah napadnemo loptu cim je izgubimo za razliku od Sava koji je vise preferirao da se branimo iz srednje zone (nije kritika Savi vec samo paralela), agresija ekipe je veca pa i lopta ide malo brze po terenu (bar je tako bilo veci deo meca) i nadam se da to nije samo zato da ostave taj dobar prvi utisak na trenera nego da ce to biti konstantno. Prekid isto bolji nego ranije....sve u svemu mirna pobeda protiv slabasnog Rada i ne kazem to da umanjim dobar start Stanoja nego da moramo da budemo svesni sa kim smo igrali i da cemo tek protiv neke jace ekipe moci da izvucemo pravi zakljucak koje su mogucnosti ovog refresovanog Partizana, a do tada svakako nije mala stvar biti nepogresiv u ovakvim "neatraktivnim" utakmicama jer matematika poznaje samo brojeve i narednu takvu imamo vec u cetvrtak.
Stanoje u Asanu pronasao high-level Bogunovica, em se trudi, em brz, em zna, connection na max.
Linijski neka pusi kurac za onaj "ofsajd" Markovicu. Protiv svake tvrdje ekipe takva odluka moze da okrene tok meca i jasno nam porucuju da nece stati....ali necemo stati ni mi...
Bez spustanja garda, AJMO MI !

 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Jasmina bar 10 utakmica nista nije uradio ali to pripisujem hvalospijevima i ciframa oko njega. Zacementirali su ga na krilu i zato mora da bude opasan svaki vikend.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Lepa pobeda, ali opet protiv ocajnog tima tako da necu puno da hvalim. Primetno je povecanje agresivnosti u oba pravca, sto svakako govori o zelji i zalaganju. Talenta i kvaliteta imamo mnogo, samo sve to treba lepo uklopiti. Treba od njih napraviti tim...Cim budu poceli da trce jedni za druge, da asistiraju jedni drugima, onda cemo postati prava masina, parni valjak!

Sto se tice pojedinaca, vidi se koliko nam znaci Lazar i samo se molim da bude zdrav. Sadik gladan golova kao da za svaki dobija po milionce :D U sustini, to je dobra stvar, ali mora da shvati da nekad ima dana kada ne ide i da je bitnije da tim pobedi nego da on postigne gol. Samo malo manje sebicluka u tim situacijama i bice sve ok...

Za kraj ostavljam, za mene licno, naseg ubedljivo najboljeg igraca, kako danas, tako i tokom cele ove nove sezone, naseg japanskog nindzu. Kakav je to brat, svakom utakmicom me sve vise odusevljava. Sutra bih mu produzio ugovor na jos 5 godina.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
i samo da se nadovežem pošto je neko napomenuo, vidi se da smo mnogo oštriji kad idemo na presing. Kod Sava kao da smo hteli na kraju da vršimo presing u protivničkih 16 ali nismo imali snage niti smo želeli, pa smo logično zbog postavke igre bili tanki na oduzimanju lopte. Ovako ne napadamo zadnju liniju ali idemo svom snagom na sredini terena da vratimo posed, pa šta bude, tajming i kompozicija ekipe mnogo više odgovaraju tom načinu nego onom drugom.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.416
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
@maximilian72 to je igrač od nepunih 18 godina, tako da su oscilacije sasvim normalna stvar, i bez tih priča o transferima, a kamo li to kad dodaš.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
Protivnik je bio loš, ali vide se pozitivne promene. Lazar Marković podsetio na stare dane, Stanoje mu našao pravo mesto. Miljković malo u grču, vidi se da nije uigran. Ostoja odličan, Vitas sigurniji nego inače. Urošević takođe. Raduje odličan prekid, više puta smo ga odlično izveli. Sve u svemu, dobro je.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Bekovi postavljeni visoko, Lazar kao Tomas Miler, neki lutajući špic, i višak igrača na svakom delu terena.
Igra je bila postavljena plitko i široko, i svi naši igrači su stajali bolje na terenu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Ivica progovorio jasno preodusevljen i optimistican :D


Ali kakav naslov pun dobre slutnje....."Saleta smo doveli za 22 sata"...... Dace Bog da jos jedan Sale ubrzo dodje....jebes Sale upravu dodji zbog Partizana, zbog navijaca! Neces biti sam!

 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Bez sprdnje sad, moze li neko da mi opise kako je Miljković odigrao? Obaveze su me stisle, samo sam tekstualno pratio
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.222
Reaction score
4.005
Локација
Uvek uz Partizan
Šta je imao da igra kad Rad nije centar prešao. Ipak je uspeo da proda jednu loptu u opasnoj zoni. Sve u svemu rano je za zaključke.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Bez sprdnje sad, moze li neko da mi opise kako je Miljković odigrao? Obaveze su me stisle, samo sam tekstualno pratio
Prva i jedina polu-sansa za Rad na mecu je isla preko njega posle jednog pogresnog dodavanja.....osim toga neprimetan. Vitas je imao jedno infarkt dodavanje kroz dva igraca Rada kao poslednji igrac odbrane..... To su otprilike jedini momenti koje sam upamtio kao negativne. Markec se krece kao cigra, samo povrede da ga zaobidju.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.311
Reaction score
3.928
Локација
Kobasicarija "Venac".
Dobar novi pocetak. Sto se mene tice, zamerke bez. Ipak rad je bio preslab protivnik. Najvaznije sa ovog meca je nasa”ludacka” agresija” i pritisak koji smo vrsili tokom njihovog poseda. Iako prilicno istumbani u odnosu na savin period, stvorili smo brdo sansi.
Kad gledam stanoja pored aut linije uliva hrabrost i neku vrstu spokoja. Tu je sve isto kao pre devet godina.
O pojedincima samo kratko: markec mi je danas bio vrlo dobar. Mozda mu uloga drugog spica legne, na radost svih nas.
A sad pravac moldavija!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Da ne ulazimo u detalje, glupo je i pricati nakon 7 dana zajednickog rada, ali videlo se da se radilo.
Verujem samo da je svima jasno sada, da model igre kao osnovna promena garantuje da nece bas svaka utakmica na livadama biti strepnja.
Detaljnu analizu treba odloziti.
Pohvalio bih Asana, koji je uprkos korenitoj promeni pozicije i uloge odigrao jako dobro.
Lazare, da te zdravlje posluzi, konacno na svojoj poziciji posle 7,8 godina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top