Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Samo kad bi dao Bog da ne prenosi utakmicu onaj nesrecni Strajnic, kad ga cujem dodje mi da skocim sa sestog sprata zgrade. Dosadio je i Bogu i narodu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.819
Локација
U Kinšasi

Evo koga zanima malo o Moldavcima.

Vlada Novakovic je enciklopedija o fudbalu ali ume nekad da se fokusira na nebitne podatke i da udavi malo sa njima. Svakako nesto totalno drugacije na nasim prostorima i lepo je pogledati. Konacno neka analiza ljudi koji se razumeju u fudbal.

Prema Mocartu krecemo u 4-2-3-1 formaciji sa Sumom i Nathom na terenu. Koliko god ne volim da vidim njih dvojicu zajedno na terenu jer nam se smanjuje trcanje i agresivnost ekipe, podrzavam protiv ovakvog protivnika. Jasno je da zelimo pobedu u 90 min i da nista ne prepustamo slucaju.

:partizan-fan:
Ovo nije analiza, ovo je faktografija. U svakom slučaju, eto izdvojio je vreme da nešto ispriča na temu.
Inače, njegova najpoznatija analiza je ona u kojoj je zaključio da Lester sigurno ispada iz lige one godine kada je osvojio PL. Dosadan tip.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

Evo koga zanima malo o Moldavcima.

Vlada Novakovic je enciklopedija o fudbalu ali ume nekad da se fokusira na nebitne podatke i da udavi malo sa njima. Svakako nesto totalno drugacije na nasim prostorima i lepo je pogledati. Konacno neka analiza ljudi koji se razumeju u fudbal.

Prema Mocartu krecemo u 4-2-3-1 formaciji sa Sumom i Nathom na terenu. Koliko god ne volim da vidim njih dvojicu zajedno na terenu jer nam se smanjuje trcanje i agresivnost ekipe, podrzavam protiv ovakvog protivnika. Jasno je da zelimo pobedu u 90 min i da nista ne prepustamo slucaju.

:partizan-fan:
Vlada Novaković je pičketina jedna ciganska.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Stanoje je svojevremeno uspeo da ucini da grupa talentovanih splavara ne terenu izgleda kao da su pravi fudbaleri.
Kod njega je Babovic licio na bice iz bajki koje su nam pricali o njegovom talentu dok jos nije poceo da se brije i izlazi bez roditelja u kafanu.
Covek ima svoje mane, idealan je za ovu upravu u smislu da nema problem da izgura iz tima sve strance i poubacuje nasu ludu decu, valjda se nada da ce ga snimiti neki klub sa slicnom orijentacijom i ozbiljnom upravom iz liga 5.
Ono sto mu se ne moze osporiti je da nam tim pod njim izlgleda borbeno i organizovano, ko god da igra.
Ocekujem prolaz i veceras i protiv Sarlroa, a posle sve zavisi od dolazaka...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
eh da mogu, da imam tu moc, da sam “Bog” napravio bi da moj Partizan igra svaki dan... bas svaki..

i ne mora da pobedi svaki put, ali da u svakom danu ja se nadam Partizanu!

VOLIM PARTIZAN!!!
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
238
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Ajde momci..na fleshscore 1.07
Ne znam oce li biti tako lagano ali 2 3 gola razlike oce..
NAPRED PARTIZAN!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Toliko sam siguran da ce sve proci dobro da je to neverovatno. Ne zbog slabosti protivnika nego mi sve ono sto prica Stanoje uliva bas poverenje....ako igraci pomisle da se na sekund opuste izbice im on to iz glave za cas.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
I ja isto! Jedva čekam da vidim kako ih uigrava i kako svako radi svoj posao.
Samo disciplinovano, a napred će Bog fudbala da reši:partizan-fan:
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Sa nestrpljenjem ocekujem mec, i nadam se da nece biti problema sa prolaskom.
Ocekujem sigurnu igru, dva gola razlike puna kapa, ako bude vise, jos i bolje!
:partizan-fan:
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Partizane igraj i pobedi !!!!

Nadam se dobroj igri i ranom vodjstvu pa da ih dokusurimo iz 2 brze kontre.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top