Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
Klasičan bunker ala JSL protivnika. Da je moglo bolje, moglo je i moralo, da je moglo gore - jebem li ga, nije da nisam strepio.

Kako god, prošli smo dalje, moraće ovo mnogo bolje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Ne pamtim kad sam se poslednji put ovoliko iznervirao......Neverovatna kolicina nonsalancije od igraca do strucnog staba.....na njihov bunker mi odgovaramo sporom igrom i dodavanjima unazad.....a sta tek reci o odugovlacenju i glupavim zutim kartonima protiv ovih diletanata.... Ne pamtim losiju utakmicu, a nije da smo igrali idealno uvek i ranije.....
Umesto da na vreme sve resimo agresijom i brzom razmenom pasova mi igramo pola sata duze i sakupljamo umor, a za dva dana vec imamo utakmicu pa onda opet Evropa.....
Miljkovic dva pogresna pasa preslikana kao protiv Rada....od njega smo najebali kad-tad...ili od Vitasa...
Jebem majku u picku svim bunkerasima na svetu......njih treba sluzbenim rezultatom sankcionisati i izbaciti iz takmicenja....jebo vas taj fudbal da vas jebo somovi moldavski svima bi vam sa otvorenim djonom uleteo u zglobove....
Mi u Ligu Evrope ove godine da udjemo necemo...to je sigurno.
 
Последња измена:

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Koliko li je života večeras skratio Uroš Vitas...sreca da smo igrali protiv amatera, ocekujem od Stanoja da jebe mater govnarima iz uprave, od ponedeljka nista od pojacanja koja su najavljena. Nadam se da ce se on uskoro oglasiti na konto te price. Teraj dalje, daj Sarlou.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nadam se da Sadik nije mnogo povrijedjen da uzmemo koliko nude.
Poceo sam gledati u 16 minutu i njihov govor tijela mi je rekao da ispadamo.
Mi u Belgiji lagano gubimo ali neka smo veceras prosli jer ne bih znao izgovoriti ko nas je izbaco. Nazad u LingLong blato.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Ovi Moldavci su najgora ekipa koju sam gledao u životu. Šta oni igraju,da ne sutnu ni van okvira gola za 120 minuta, pa i jedan Samrok sitne pa ih usere, ove ne može ni da usere osim da čekaju penale. Sramotna igra Partizana, ne bi dali gol nikada da nije bilo penala.Sadik kriminalan,Suma katastrofa,, cela ekipa bez završnog pasa, bez normalnog suta na gol. Jedino pohvalno visoki presing tokom cele utakmice i nista vise. Ne liči ovo na dobro, ali makar nismo komšijama pružili utehu za njihovo ispadanje u našem blamiranju kao što smo imali običaj mnogo puta do sada. Menjaj nešto Stanoje, ovo je k....
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Jedan jedini upotrebljiv centaršut i penal. Mi niti imamo bekova koji znaju centrirati niti igrača koji bi iskoristili centaršute, igramo totalno jednodimenzionalno i nemamo šanse protiv jačih ekipa, provaljeni smo odavno.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Koliko li je života večeras skratio Uroš Vitas...sreca da smo igrali protiv amatera, ocekujem od Stanoja da jebe mater govnarima iz uprave, od ponedeljka nista od pojacanja koja su najavljena. Nadam se da ce se on uskoro oglasiti na konto te price. Teraj dalje, daj Sarlou.

Stanoje kad skonta sa kakvim olosem ima posla, zamolice Djuru Frizuru da mu oprosti sto ga je otjerao iz Partizana.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Sunce ti jebem ovo neznas sta je bilo gore. Dali kometator ko moze da ti stvori zapek i proliv u razliku od dva saata ovi moldavski paori koji su sve uradili da se dogrebu do penale i nisu ni pomislili da predju centar ili nasa kurcobolja i 'igra' za koju bi svima oduzeo procenat plate. Samo sto ovi nasi ne primaju platu igraju za kikiriki. Za kikiriki, za jajarsku i sibicarsku politiku napredne nam uprave kao rezultat dobijamo ovo na terenu. Prosli smo ove paore ali sa ovakvom igrom i zalaganjem nemamo sta da trazimo u Belgiju sledecu nedelju.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Sa ovakvom igrom i pristupom, nek nam je svevišnji u pomoći
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Au krv ti jebem, ja u životu nisam video veći bunker od ovog, ovo je jsl bunker pa na deseti stepen...

Pojedinci kao što su Suma i Sadik da se zapitaju da li zaslužuju ovaj dres. Ne zanima me što je "Bog fudbala", u Partizanu na svakoj utakmici mora da se gine, a ne da se zajebava.

Upravo dovedite pojačanja ako hoćete da uđemo u plejof!!

Bravo momci!!

Bravo Stanoje!!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Što se ovih seljaka tiče ovo sam očekivao. Što se nas tiče, nadam se da će Stanoje da im održi oče naš.
Razlog zašto smo igrali produžetke a ne rešili sa jedno tri razlike je druga u nizu slabija partija Sadika i kriminalna reakcija gde je meč mogao da ode drugum tokom. Uz njega, jako, jako loše su izgledali i Suma i Natko. Lazar uneo malo živosti i čvrstine, ali niko za prelaznu ocenu osim čoveka koji nam je doneo prolaz dalje, Lutovca. Da ne bi njega prošli bi ko cigani, potpisujem.

Sramotna igra ključnih igrača je nešto što Stanoje mora hitno da reši. Kakav kurac psiholog, team building, par vaspitnih i vratite se u libelu.

Teraj dalje. Znam da ćemo za sedam dana biti bolji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top