Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Kao da igramo bunker protiv atletiko madrida u picku materinu.

Teraj dalje
Zadovoljan ne mogu biti.

Previse komplikovaja u napadu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Sadik i Suma veceras najgori...

ovi sy teski krs a i mi smo... ali opet smo imali sansu da ih otvorimo na vreme...Sadik je mogao da pita golmana gde da mu sutira... jbg protiv ovakvih ekipa mora svaka sansa da se koristi
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Seljacka ekipa na nivou 2 Lige Srbije. Ajde nekako smo prošli dalje, ali me zanima kako smo uspeli da dobijemo 3 žuta kartona od 119 do 123 minuta!? Još žuti dobio Stojke koji loptu nije video 120 min. Pa i Lazarov žuti je bio... glupo dobijen. PS U pravu je uvaženi kolega da je onaj koji se sam saplice non-stop Bog fudbala. Ono je čudo. Sreća, pa se umorio, inače bi ispali od tima koji se zove Sveti Gjorgija, a komentatori ga krate, pa kažu ekipa Sveti.FC Sveti.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Samo Savo da ode i lako cemo bunkere probijat.

sta sam ja gledao 125’ zali Boze

sreca pa sam jos uvek pod anesteticima
Pa Savo je napravio ovakav tim. Ovde da dodje Klop ili Pep ne bi umeli probiti bunker sa ovakvom selekcijom.

Nadam se da ce Stanoje rascistiti ovu ekipu i doselektirati sa direktnim i gol igracima.

Uzeti sto se moze uzeti za Sadika, nama od zime u Stanojevom sistemu treba gol igrac. Te price o evropi ne piju vodu. Pa Markova generacija bi dobila dva put poluamatersku Astanu i iscackala 2 boda protiv Az-a.

Sumu ne zelim komentarisati, katastrofalan je bio. Da ne diram u osinjak. Katar, Arabija, donji deo Turske tabele nadam se da ce ga neko odneti.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
kakvo je ovo sviranje q
zasto ja uopste ovo gledam
ebo nam pas mater i nama i kvalifikacijama i evropi i pojacanjima
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Pojedinci kao što su Suma i Sadik da se zapitaju da li zaslužuju ovaj dres. Ne zanima me što je "Bog fudbala", u Partizanu na svakoj utakmici mora da se gine, a ne da se zajebava.
Veceras je bilo kolektivno zajebavanje.........
Jos ne mogu da verujem kako smo nonsalantno i mlitavo odigrali.....prijateljska utakmica se igra sa vecim zarom.... Kakvo je ovo pomracenje uma....Bog nas je pogledao sto je Miljkovic bio predaleko od naseg gola kad je pogresio u dodavanju i sto Vitas nije imao igraca na ledjima u prvom poluvremenu...ovo kako smo mi veceras odigrali - ovako se ispada.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Jebote,porođajne muke.
Sva sreća te ovo nije otišlo u penale što su ovi hteli i mislili.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Sramota je.

Sfintul i RFS jebote. Ko da nismo dovoljno osedeli protiv amatera iz svih delova evrope, jos nam i ovi dosli.
Odavno nisam video losiju ekipu, razumem da nisu imali ambiciju da napadnu, ali oni i u odbrani ispadaju ko nenormalni, samo sto nema ko da iskoristi.

Svako ko je ikada rekao ista pozitivno za Urosevica treba da se samobanuje od sramote. Pas unazad i centarsutevi u aut ce me sahraniti. Uz naravno 10 preglupih faulova jer neartikulisano napada loptu. Sva sreca pa se ovaj zajebao i na bezopasan centarsut srusio igraca, mi gol iz igre ovim amaterima ne bi dali jos godinu.

I ne samo to, mi nismo uspevali ni da dodjemo do ikakvog prekida protiv ovih krljasa.

Lazara boli kurac za ozbiljan fudbal. Jurio bih ga po terenu zbog nekih stvari. Ima znanja, ali je on svoju fudbalsku karijeru zavrsio odavno u svojoj glavi i sad igra rekreativno..

Stanojevicu vec nocas uruciti otkaz za ovo. I 5-6 igraca pokloniti nekom, menjati ih za lopte, markere ili sta god. Ako mi ne mozemo da nadjemo bolje bekove, boljeg stopera od Vitasa ili boljeg stranca za pare koje ima gvinejski mag, da se ugasimo odmah.

SFINTUL jebem te zivote. Na slican nacin i veliki RFS koji je inace dosta bolji klub od ove bratije.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Jebote koje pljuvanje. Ne mogu da vjerujem. Ljudi, pobjedili smo, idemo dalje, bice bolje! Sta bi tek pisali da smo ne daj Boze izgubili??? Ne sumnjam da ce ih Stanoje posloziti i da ce sve biti dobro.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Utakmica koju želim još večeras da zaboravim. Suma kao u prvom mandatu, Sadik kao pre dovođenja u red od strane Sava, Miljko jedan od pozitivnijih...
Žuti Markovića
Golman Moldavac nije imao ništa više posla od Stojketa...
Mada, kako oceniti igru kada si za protivnika imao tim sa 10 štopera i golmanom?
Zabrinjava da u dve utakmice (210 minuta) nismo uspeli da damo gol iz igre ekipama kojima ni ime ne znam da izgovorim
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Mogli smo još jednu utakmicu odigrati i opet ne bi dali gol.. Kakvi mrsomudi igraju kod nas, pa pola šuteva su nam njihovi u odbrani izblokirali, ne zbog jednog, nego zbog pet "poteza više". Da li je do njihovog bunkera ili našeg napada, ne znam.
I protiv kakvih mi ekipa moramo dobiti tri žuta kartona na kraju utakmice, da bi ukrali par sekundi..

Ps. Po komentarima mi se čini da je tanka linija između Boga fudbala i najsmotanijeg igrača u timu.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Jebote koje pljuvanje. Ne mogu da vjerujem. Ljudi, pobjedili smo, idemo dalje, bice bolje! Sta bi tek pisali da smo ne daj Boze izgubili??? Ne sumnjam da ce ih Stanoje posloziti i da ce sve biti dobro.
Brate, sve to stoji i koliko god da mi je drago sto smo prosli, osim tog prolaza sa svim ostalim sam nezadovoljan, a "nezadovoljstvo" je blaga rec....razumem i da je tesko protiv onakvog bunkera i promasene sanse razumem ali ne razumem onakvu nonsalanciju i lagano kaskanje, stotine dodavanja unazad, nedostatak bilo kakve agresije.....ili ih je Stanoje ubio na treninzima od kad je dosao ili im se nesto desilo u glavama....trece nema....

Strajnicu jebem mater tebi i tvom komentarisanju !
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: BaX

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari
Smešna su oba žuta kartona bila, pogotovo onaj za Stojkovića. Njihov igrač mu donese loptu (juri rezultat kao bajagi a u toj situaciji je bio najbliži našem golu za celih 120min.:buhaha) i Clown od sudije mu posle 3 sekunde daje žuti, jer eto, moldavijski javor gubi. Zna on da zadrži loptu nepotrebno (derbi, 0:0), ali ovde nije bio kriv.

Inače mi je prvo poluvreme bilo sasvim ok, strpljivo smo napadali, nismo srljali. U drugom nam nije ništa išlo, ali smo do kraja bili strpljivi, što je za pohvalu.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ljudi ja ne znam kakve utiske mozete da imate posle ovakve utakmice
mi ovde idemo iz krajnosti u krajnost
protiv rada hvalimo igru kao da smo bajern i kako smo pokidali ,a rad suplja ekipa koja vec godinama zasluzuje drugu ligu.
ovde niste zadovoljni a ovi igrali sa 10 odbrambenih igraca pa sta je moglo da se ocekuje nego ovakva igra...dominirali smo trazili rupu,prolaz ...
najveca zamerka je sto smo forsirali sredinu umesto bokova...i da li ce iko staviti asana u napad a ne na krilo....
nikada nisam ocekivao da cu reci ali miljkovic u defanzivi dobar,ali opet protiv ovih nesrecnika zato bi on u takvim utakmicama i bio dobra back up opcija,ali prvi izbor nikako...vec sledece nedelje sa njim ce biti haos...urosevic bek koji nikada ne centrira dodje do gola,probije nekako i onda okret i pas unazad...20% od plate....suma jedini nesto konkretno pokusavao i bio je jedan od boljih..sta je bolje i mogao kada primi loptu a trojica ga okruze...najveci uzas je petljanje sadika umesto iz prve pas ili sut...matic nesrecni u onoj sansi isto petlja umesto sut iz prve...natho sjajne lopte,lutovac cim je usao opasnot po boku...sve u svemu mi ako hocemo da prodjemo belgijance mi moramo da dovedemo stopera i desnog beka u formi koji ce igrati vec sledeci cetvrtak.....ovako sa ovom odbrano jos ako se banjak ne oporavi cao djaci....
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Posto para ocigledno nema, prodati Sumu i Sadika, dovesti spica, centralnog veznog, beka i stopera.
Vecina ovde nikako da razume, zato sto imamo takve tipove igraca u napadu zato se i mucimo napred. I svaka bunker utakmica ce izgledati ovako ako ne otvorimo na vreme.

@Nikola_G Bez spica! Sta su krivi bekovi, sto Sadik nije dao cistu gol sansu?

@Dino Sta je kriv Stanoje? Obrazlozi. Celo leto trubim da je selekcija tima katastrofa! Ovo treba razjebati i napraviti doselekciju vec koliko sutra.

Pojedinci su umislili da su veci od kluba! Jos posle Az-a je potrebno bilo reagovati.

Peotiv Sarloe nemamo sta traziti. Okrenuti se domacem mulju i napasti ga iz sve snage, sa izmenjenim timom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top