Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ali ovo pitanje novinara alo-a je sramotno i treba mu uskratiiti bilo kakav pristup partizanu
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
238
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Sto vam je..ka da ne znate kako igramo...
Lose je ovo al nmz protiv ovih indijanaca..vidjecemo protiv belgijanaca mozemo li sto..ako ne mozemo da smo zdravo idemo igramo ligu i cao
NAPRED PARTIZAN !
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ne mozes da budes zadovoljan nakon ovakve igre, ali videlo se u prvom poluvremenu da smo igrali nesto drugacije, Natho se spustao kao 3. stoper, bekovi visoko... Svesno sr uslo tako u utakmicu.
Mislim da to nije glupost, moras da uigravas taktiku, sreca je da nismo platili cenu. Sto se tice pobede naravno i vise nego zasluzeno. Jedino sto me uplasi kao navijaca, a ne kazem da je to greska Stanoja, kad on smiruje i govori im strpljivo a meni se cini gde strpljibo daj da im damo gol... Ali posteno ne moze silom. Prosto nije usla, par sansi...sad sto su neki igraci driblali i kad ne treba, verujem da to vise nece da rade :D sem Sume :D
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Немојте према Богу фудбала да будете много оштри. Сетите се прошле сезоне. Касно пали, али кад крене да меље, неће да стане. Честитке мом Партизану на пролазу даље. Јебаћемо Шарла акробату.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ma da treba doselekcija za sfinkter, malo je 10 igrača od kojih svaki vredi kao njihov ceo tim. Njima i Miljković da ode u onu vukojebinu klanjali bi mu se kao svetom čoveku koji je igrao LŠ.
Doselekcija treba i za ove i za domace amatere jer mi protiv bunkera sa ovakvim napadom ne mozemo. Rasprodati sto vredi i dovesti igrace koji su gol i direktni igraci, takmicari.

Sadik i Suma prvi na transfer listu, pa da posle 3 godine gledamo prvi put takmicarski a ne Fk mega transfer fudbal.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Koliko smo jadni i bedni nemam reci.
Vredi prespavati da ne bi pale teske reci...
Nastavimo li ovako nema potrebe da se idu uopste u Belgiju. Sto da se brukamo za dzabe.
Plus Vitas i Miljkovic u ekipi. Ovi Belgijanci napadaju sa svih strana a njih dvojica znaju malo manje od nista...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.283
Локација
Brdo Banovo

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ajde prvo da kažem da je DOBRO što smo prošli i da nam je to bio cilj, svejedno kako smo igrali i kako smo prošli, ali - PROŠLI SMO...

...pa da onda krenem sa teorijama i kritikama...

Ja sam juče uputio poruku (pouku) napadačima Teleoptika (posle njihovih 0:0 u 90 minuta) u stilu da neće uvek imati ,,100,, šansi na utakmici, nego ako imaju jednu, tu jednu treba i da iskoriste...i da je u tome razlika između ,,klase,, igrača...

E pa, danas su im fudbaleri Partizana poslali mnogo jaču poruku i pouku, a to je da njima ne jedna nego ni ,,100,, šansi i to za 120 minuta nisu dovoljne pa da potrefe tu mrežu nekih poluamatera, ali... da uprkos tome em igraju u Partizanu, em su za to čak i dobro plaćeni...dakle sve se može...pa čak i ono što izgleda nemoguće, samo ako ti se neke ,,kockice,, u životu ,,poklope,,..

Ali zaista, pravo mučenje je bilo gledati ove napadače Partizana večeras gde svaki ko dođe u šansu ima apsolutan nedostatak bilo kakve koncentracije ili svojevrsni ,,prekid svesti,,...neverovatno... 28 šuteva na gol, a svaki bezvezan i nikakav osim onog Nathovog iz penala...

Asano brate mili, trčiš kao navijen, ali kakva korist večeras od toga? Daj koncentriši se kad uđeš u šansu, nemoj samo bapnuti tu loptu kao da ti je najveći neprijatelj!

Natho je opet delio pasove, izveo penal, ali on ne može ni 90 a kamoli 120 minuta da ,,ubrzava,, igru...jednostavno, takav je, ali bar za razliku od Zdjelara ideje mu ,,bljesnu,, dok se mučeni Zdjelar ubi od igre, jer bar 100 minuta je lopta bila kod njega, ali šta Partizan ima od toga?
Kako bi neki ovde rekli za Sumu, nije ,,šampionski,, igrač, e pa tako nije ni Zdjelar, kao što nije ni igrač koji će da ,,prelomi,, utakmicu...a da ni Suma, ali čak ni Natho, ni mnogi drugi nisu ,,šampionski,, igrači, to nam pokazuju rezultati i tabela domaćeg prvenstva...

Sumi je Stanoje očigledno rekao nemoj da igraš za sebe, igraj za ekipu, odigravaj brzo, itd.
A Suma jedino što radi dobro to je da igra ,,za sebe,, odnosno 1na1, i treba ga pustiti da to radi dok je ,,svež,, - nebitno ako izgubi loptu 5 puta ako šesti put prođe...ovako jeste odigravao ,,za ekipu,, ali ili on za malo promaši pas, ili onaj kome pas ide zajebe stvar...očajno je šutirao, loše je odigrao, ali nije jedini bio takav večeras...

Sadik izađe iz igre, ali kako je večeras odigrao, možda bolje da nije ni ulazio...osim...kad pomisliš da bi ga menjeo neko kao Matić...

Taj Matić u jedno 99% slučaja i kad dobije šansu da uđe u igru ne uradi ama baš ništa korisno...stvarno da se zapitaš, otkud ovaj uopšte u Partizanu?

Tako i posle izvesnog proteklog vremena utakmice, ja ugledah Fiću na terenu, pa rekoh, ej pa i ovaj igra?! Danas bre apsolutno ništa, i znam ja da klincima forma ,,varira,, ali njemu nešto mnogo varira...svi bre ,,spucaju,, kao neku cenu u evrima, a na terenu, nema nikakve razlike između ,,skupocenih,, i ovih što igraju za ,,dž,, u Teleoptiku!

Markec...te povređen...te ništa...te povređen...te odličan u 40 sekundi utakmice pa - opet povređen, i - ozdravio, odigrao dobru utakmicu ,,pod rukom,, Stanoja, i...danas uđe i - opet ništa...Lazare brate, ti si bio po Evropi u nekim velikim klubovima, ako ti ne možeš da doneseš prevagu i daš gol Sfintul Georgeu, pa mislim...o čemu mi pričamo?

Lutovac eto, ušao, pokušao, dobio i taj penal...

I to mu dođe to, očajni smo ali prošli smo dalje, mnogi zaboravljaju, ali ova ekipa je ona ista ekipa (osim nedostatka Ćelavog, Đoleta i Kalabe) koja je prošle godine umalo prošla grupu u Evropi...

Dakle neka se sad spremi taj ŠarlRoa Akrobata pa da se igramo! :D
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Posle dva piva i prelistavanja utisaka, par detalja iz svega večeras vidjenog:

1. Pobeda, prolaz, protiv ekipe kojoj niko neće nikad ime zampamptiti, kao što ja iz inata ne pamtim imena svim tim ekipa iz bivšeg SSSR protiv kojih smo prolazili u kvalifikacijama do sada. Za arhivu, od svih bivših sovjetskih republika ispadali smo do sada samo od ekipa iz Rusije i Ukrajine.

2. Koncentracija! Sve je bilo odlično, postavka, ideja, želja, borba, ali svaka šansa, svaki poslednji pas koji bi mogao da izbori šansu, odigrano je pogrešno. Jedini izgovor može da bude novi trener i taktika gde nam "krila" više drže loptu i idu ka unutra, umesto kao kod Save gde im se otvarao teren za trk i aut liniju. Prosto bilo je nemoguće gledati koliko grešaka, i stiče se utisak da je svako odigrao potez više!? Možda do Belgijanaca ovo bude popravljeno. Ali opet to će biti druga priča za analizu.

3. Šanse iz igre!? Ni Stanoje izgleda ne zna da li Nathko i Suma mogu skupa. Iskreno fali kreacija. Malo šansi stvaramo iz "igre".
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam šta ste i zapeli za Sadika, odigrao čovek sasvim pristojno, njegovo standardno lomi protivnike maši zicere ništa novo, ali igra u polju mu je bila dobra. Od kada se povredio mi šansu nismo napravili.
Generalno su svi bili loši sem Lazara koji je izgledao kao Mesi protiv ovih dunđera.
Natho se raspadao, sa 18 metara sam ko duh okvir gola ne može da pogodi.
Sadikove igre će ko što rekoh verovatno ići silaznom putanjom očigledno je imao dobru komunikaciju sa Savom on ga je podigao, pre svega psihološki.
Stanoje se nije baš proslavio u odnosima sa strancima.
Pri tome bukvalno čovek nije odmorio utakmicu celu sezonu a igra sam u napadu.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top