Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Ali Nađ kad reče da će Sadik na klupu...
Vidim I na forumu kreće propaganda da Sadik i Suma smetaju.
Tako su smetali Everton I Tavamba.

Pokušavaju da oteraju Sadika da bi uzeli pare, a Sale im pomaže. Već viđeno... (vidi Moreira)
 

Nervozni poštar

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2019
Порука
21
Reaction score
30
Локација
Novi Sad
biće to prva utakmica u kojoj će protivnik igrati fudbal
ko zna
ne mogu da budem pesimista u 3. kolu kvalifikacija za le
Partizan jednostavno prolazi dalje

Ovo je valjda jedini pozitivan post danas (juče)
Sva podrška Stanojeviću. Nisu dobro završavali, ali nisu izgubili od lošijih, a to je pomak. Vidi se da je Stanoje na klupi. Povezani redovi, nema iznenadnih kontri, jednog šuta i jednog gola za protivnike, što se dešavalo prethodnih 10 godina.
Batalite pljuvanje, dajte podršku,
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Ali Nađ kad reče da će Sadik na klupu...
Vidim I na forumu kreće propaganda da Sadik i Suma smetaju.
Tako su smetali Everton I Tavamba.

Pokušavaju da oteraju Sadika da bi uzeli pare, a Sale im pomaže. Već viđeno... (vidi Moreira)

Kakve su ovo teorije zavere ala Željko Pantić? Gledam budale neke na zvaničnom nalogu fk-a pišu botovske komentare kako je Stanoje ser Šamrok, kako je došao da uništi Partizan, došao je da bude predsednik... ej bre?!

Stanoje čita ovaj forum, ako nemate nešto normalno da napišete, zadržite to za sebe.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.846
Nadj bi verovatno vratio Ozegovica,to je taj “pravi” spic.
Bas je preterivao i prepotentan bio u nekim komentarima sinoc. Jeste Sadik malo vise mrsio i treba mu ocitati bukvicu jer nije prvi put,ali rodjace na koju crnu klupu da ga stavis?? Pa ko bi ti igrao? Izlupetarao se samo tako,jedino sto je pogodio je da nismo imali dovoljno brz protok lopte,ali to je nasa dobro poznata boljka kada naletimo na bunkercinu,nas tim je prosto selektovan za nesto drugo i fali nam dubine i malo drugacijih profila igraca u rotaciji.
Vide se neki pomaci u igri,pogotovo u odbrani,ali realno indijanci su izradili Stanoja za pojacanja,ni jednog igraca mu jos nisu doveli a fale nam minimum 4,od kojih mora jedan bas dobar spic da bude jer Matic je ocajan! Covek kada god je dobio sansu odigrao je katastrofalno. Stulic je recimo vec sada mnogo bolji igrac od Matica i ako vec nemamo nekog drugog bolje Stulic da menja Sadika kada zatreba.
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Ali Nađ kad reče da će Sadik na klupu...
Vidim I na forumu kreće propaganda da Sadik i Suma smetaju.
Tako su smetali Everton I Tavamba.

Pokušavaju da oteraju Sadika da bi uzeli pare, a Sale im pomaže. Već viđeno... (vidi Moreira)

Ne smetajy nikom, ali jel sme fa se kaze da su sinoc bili ubedljivo najgori? I da je Bog fudbala promasio sansu koja je mogla da utakmicu otvori i da ne strepimo?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Jeste sve ga boli dlaka na analnom otvoru da cita. Citao je pre 10 godina, sada ne verujem i novine da cita.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Šta kažete, ˝veliki motivator Aleksandar Stanojević˝?
Nisam hteo da komentarišem njegovu izjavu koju je dao pre utakmice da ne bih nešto malerisao ali s obzirom da je istu stvar rekao i posle ne mogu da prećutim. Čovek je ladno rekao da je spremao ekipu za penale! Za penale??? ZA PENALE PROTIV MOLDAVSKE VODOJAŽE???!!! Ja goreg protivnika u životu nisam gledao. Istina je da smo imali mnogo šuteva od kojih je valjda samo 6-7 išlo u okvir gola. I pored toga mi smo imali veliki broj prilika koje se nisu završile udarcem pošto je ˝potez više˝ bio izgleda deo taktike naših napadača. Vidim pljuje se Suma. Lepo, samo je u prvom poluvremenu namestio 5 zicera od kojih je samo jedan bio šut Sadiq-a koji je imao nelogičnih poteza kao po običaju. Navikli smo da lomi kičme, navikao je i on to da radi i čak ni to nije bilo loše već i posle lomljenja napravi još bar jedan dodatan dodir sa loptom kojim sjebe sve. Nisam gledao na RTS-u ali čitam da je još jedan sujetni bivši igrač digao glas protiv naših stranaca. ˝Hoćemo da odradimo sve isto kao sa Mambom i Doktorom? - MOŽE!˝, Suma i Sadiq neka se spreme na svakodnevne kritike.
Bitno je da Miljković ne smeta. Ja ne znam šta očekivati od tima koji u timu ima baksuza. Fića Stevanović je mlad dečko, verujem da je ludeo gledajući Miljkovića u prvom mandatu a sada mora da igra sa njim. Znao sam da će utakmica biti bokal čim sam video prvi potez Miljkovića. Prvo vraćanje lopte samom Ostojiću i on ga ne pogodi već mu vrati iza leđa, sa centra pa skoro do Stojkovića. Čovek je energetski vampir! Kad kažu kao nije bio najgori. Svi su navikli na očajnog igrača pa sad i kad statira izgleda nije loš. Lopta napred ne postoji, ni jednom nije centrirao kada je mogao. Kao i protiv Rada, u regularnih 90 minuta ljudi su prešli centar kada im je on dao loptu. Brani igrača tako što brani prostor i beži unazad i pušta čoveka da centrira. On igra pod tolikim pritiskom da ne sme da startuje na igrača da ne bi faul napravio jer je nesiguran u sebe. Skandal je što je taj čovek ovde, ja i dalje ne mogu da verujem.
Celu utakmicu ne centriramo i onda prvi centaršut i penal. I taj centaršut je bio loš jer loptu ne bi stigao niko živi ali bar penal. Natho je isto davao njima loptu u noge, Suma takođe pokušavao driblinge pa ostajao bez lopte ali sreća što ovi veze nemaju pa smo im odmah oduzimali loptu. Samo im je Miljković pravio šanse. Ko to ne želi da prizna neka pogleda opet utakmicu.

Stanojević pričao da je pritisak veliki, kao opet pokazali smirenost i karakter. Sjajan karakter i fudbalski potezi Stojkovića, Matića i Markovića. Jebeni žuti kartoni protiv ovih debila. Ej bre, Stojković krade vreme sunce ti jebem šta sam doživeo, protiv najgore ekipe ikada. Pa šta ako opet dobiju karton protiv ovih Belgijanaca, ko da igra u poslednjoj kvalifikacionoj fazi???

Ja sam pohvalno pisao posle Rada jer promene jesu bile vidljive, bar što se tiče kretnje. A sinoć ništa od toga, ništa! Ni jednom igrači nisu zamenili pozicije! A zašto? Zato što je Stanojević ziheraš i ne sme da rizikuje. Ne sme protiv amatera! A u ligi može jer već zaostaje za ciganima pa ima taj luksuz pa ako ne krene po dobru može da se vadi na zatečen tim i da nije imao kad da ih uigra. Ma jok, može da se vadi na Đumija. Da je on tu sve bi bilo drugačije.

Sadiq i Asano u padu sa samopouzdanjem, opasnom padu. Sreća što sad igramo sa još jednim papcima. Savo je otišao u najboljem mogućem trenutku za klub. Ostavio je dovoljno vremena Stanojeviću i da uigra ekipu i da dovede igrače ali igrače ne Miljkovića i kombinacije. Imao je pauzu, pa Rad, ove u Evropi srpskoligaše, Zlatibor, Bačka... Realno do kraja kalendarske godine ima cigane i Evropu od težih utakmica.
Videćemo šta dalje. Gore ne može. Ako dovede neke LIAN kombinacije moći će i gore.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.470
Локација
Žrnov
Od sinoć razmišljam da li nešto da napišem i evo sigurna sam da ću da pogrešim što ipak pišem...

Da mi je dinar za svaki post pre utakmice u stilu "ma samo da prođemo, bez obzira na igru" ....

Igra nije bila sranje, odigrali smo taktički. Jedino je bilo sranje što nismo mogli da uteramo taj gol iz toliko šansi. Ali, da smo malo zrelije odigrali protiv AZ-a, igrali bismo proleće.

Normalno je da smo se spremali za penale. Da nismo, a došlo do njih bilo bi "greška trenera, nije pripermio ekipu"
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Statističari koji je ovo penal Nathu u Partizanu? Nijedan koji je šutirao nije omašio.

Седми пенал и седми погодак. Пет их је шутирао при нерешеном резултату (Молдавци, РФС, Инђија, Напредак, Војводина), један кад смо губили (ТСЦ у гостима) и против Радника кад смо већ водили пре пенала. Као што неко већ рече бар смо по том питању мирни с њим на терену.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Ovo sa povlašćenim klubovima gubi smisao kada je FKP u pitanju.

Jedino klub iz jače lige gde nije počela sezona i koji stiže pravac sa priprema pa da se nadaš ovako baš teško. Mada nama leži uloga 'slabijeg' tima više puta dokazano.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.154
Reaction score
18.238
Локација
U Kinšasi

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
545
Reaction score
983
Kod Sadika je mnogo u glavi. Savo ga je tu namestio, sad ova promena moze negativno da se odrazi na njega. S tim sto i kad ima da odigra iz prve igracu, on krece u one svoje ludacke driblinge. Pod ludacke ne mislim nuzno lose. Ali treba da nauci da odigra iz prve i glavom jbg. 2 metra ga ima. Small ball centar maltene. Onaj izlazak ispred golmana... Ili sutni ili ga prebaci kad si vec dosao na metar i po od njega. Ali ga ne treba prodavati bez adekvatne zamene sto mi u klubu nikad nismo dobili. Zex je upozoravao na taj pritisak koji ce se stvarati na nase strance...

Nisu nepremostive prepreke ni Belgijanci ni naredni rivali. Sa Belgijancima cemo ili sami da useremo, kao Genk ili ce biti Anderleht. Ipak se i mi dosta pitamo u toj utakmici.

MIljkon salje loptu pravolinijeski, gde je jedan nas igrac 5 metara ispred,a drugi 5 iza. On pogadja sredinu. I tako 2 puta.

Imamo penaldziju i po. Mnogo znaci. Kao sto se od ovakvih ekipa ocekuje prolaz,a neuspeh je tragedija, tako je i sa penalom. Svaka cast Tatko.

Lazar samo 26 godina? Daj burazeru povuci malo vise.

Ficu sam i ja primetio tek negde u 25-30 minutu? Ali volim klinca i razumem.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.192
Reaction score
33.167
Локација
vaginamandibularia
Mislim da su nam sanse u belgiji 10%
A ako nas tesko usere da prodjemo osecam da ce da nam uvale spance
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top