Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
@garbaN

Prosecno 3-0, a da je dobro odigrano verovatno bi bilo 5-0.

Samo mi kazi na koliko utakmica je favorit pobedio 5-0 u kvalifikacijama za LE i to sad kad se igra na jednu utakmicu. Mozes i 3-0. Mnogo ste se vi istripovali da se u danasnjem fudbalu moze pobedjivati na ovako veliki ulog sa 3-0,4-0 ili 5-0. Takve utakmice su retkost a i kad se dese, uvek je slicna prica a to je otvaranje slabijeg protivnika na pocetku. Da je Sadik dao gol u prvom verovatno bi do kraja bilo 3-0.

Utakmica je bila uzasna, slab protok lopte, uvek potez vise. Uzasas je podatak da se udje u produzetke sa Sfintulom ali druga krajnost je taj fazon da mora da bude 3-0, 4-0 ili 5-0. Ono sto je trebalo da se uradi to je da se posao zavrsi u 90 minuta, rutinski.

Svaka cast na kraju moldavcima.
Mi da smo sinoc bili u njihovoj kozi, mi bi lepo dali sami sebi bar 2 gola.
Nebitno ko je trener, nebitno ko su igraci, nebitno gde se igra.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Sunce ti... Pa ja sve mislim protiv Belgijanaca igramo za ulazak u grupnu fazu. Bolje da nisam ni pogledao ove potencijalne protivnike. :banghead:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Samo mi kazi na koliko utakmica je favorit pobedio 5-0 u kvalifikacijama za LE i to sad kad se igra na jednu utakmicu. Mozes i 3-0. Mnogo ste se vi istripovali da se u danasnjem fudbalu moze pobedjivati na ovako veliki ulog sa 3-0,4-0 ili 5-0. Takve utakmice su retkost a i kad se dese, uvek je slicna prica a to je otvaranje slabijeg protivnika na pocetku. Da je Sadik dao gol u prvom verovatno bi do kraja bilo 3-0.
Што јес јес, високи резултати се чувају за касније фазе такмичења (погледати под Барселона-Бајерн...наравно, ако си Бајерн : ) ...

Odigrali smo loše...
Posed 60-40...
Šutevi 28-2...
Koliko bi bilo da smo odigrali dobro?
102-0?
Шутеви какви год да су, ако их има много, повећавају шансу да ће неки и да уђе у гол...исто као што кажем дај набаците ту лопту у 16м, 40, 50, 100 пута, нека ће ваљда и да дође код неког ко ће је спичити у мрежу (макар аутоголом)...

Није проблем што су шутнули 28 пута него што су шутирали (осим Натха-татка из пенала), ко да први пут у животу то раде...
И у фудбалу је неупоредиво важнији онај један једини победоносни који уђе па макар био и заиста једини на утакмици, него 28 па и 102 ако ни један не улази...
О.к. прошли смо, и то је једино битно али за ЈУЧЕ, међутим јуче је јуче, а сад је већ данас, и по ко зна који пут ,,палимо аларм,, да ово мора боље!

Ја сам псовао (јавно на Форуму) на полувремену са Напретком, јер тако да се игра за Партизан у сезони где ,,јуриш титулу (?!) - е то не може - и ето, победили смо тада, тек да ,,замаскирамо,, какви смо стварно...и онда је дошао Нови Пазар да нам то наплати...онда су у Партизану рекли, ето, десило се, победио нас ривал (а ја бих рекао: осредњи друголигаш), нећемо више тако...и онда ти ускоро дође Војводина која те победи и однесе Саву у ,,Мутно Дунаво,,...

Сад је Станоје ,,на челу колоне,, и прошли смо јуче, али мора то неупоредиво боље...он је задовољан залагањем, али...ми смо Партизан, залагање није довољно, морају и да се виде неки опипљиви резултати тога и на терену и у ,,коначном збиру,, на крају квалификација, полусезоне, сезоне...у Европи, на табели првенства, у купу...

Овај тим је скуп за наше услове, показао је прошле сезоне да може да одигра неке фантастичне утакмице, има фудбалере који су играли или играју за разноразне репрезентативне селекције, молим лепо, изволите покажите на терену ко сте и шта сте, немојте да ми бирате утакмице, немојте да ми чекате противника који би да се надиграва, нађите решење и за фудбалере и за аутобусе који су преко пута вас...не можете да бирате с ким бисте радо одиграли утакмицу, а са киме не...
,,Јарјачкиње-барјачкиње, кога ћете?,, Оћемо овог. Е нема бато, кога ти хоћеш, него играћеш са оним ко ти ,,падне,,.

На победу.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.389
Reaction score
10.386
Локација
okupirana Srbija

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Za razliku od velike većine na forumu, mislim da naše sinoćno izdanje nije bilo toliko loše, kad se okolnosti uzmu u obzir.

Strpljivo smo pokušavali, znao sam da ćemo ih probiti pre ili kasnije, pa se nisam živcirao.

Tačno je da smo igrali protiv totalnih anonimusa, ali ono što se igralo bile su viktorije na male golove. Mi nemamo snažne igrače u ekipi da mogu da nose na leđima protivnike, svi naši tehničari su lagani i kreću se u zoni gde je najveća gustina igrača, nemamo krila i bekove koji šire igru i razvlače odbranu, tako da nije bilo lako načeti Moldavce. Uz to, odigrali su odličnu i disciplinovanu odbranu, sve vreme su bila minimum dvojica njihovih na jednog našeg.

Najvažnije je da smo prošli.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.528
Reaction score
4.099
Локација
Ljubljana
Dobro je Poljaci/Kiprani kod kuće ako prodjemo Belgijance
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top