Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja ne verujem šta ovde čitam!

Jbt, igrači koji su za nas postigli najviše golova, asistencije, pokrivanje terena, Suma, Sadik, Asano, tu i tamo čak i Natko!!!

Neka moderacija proveri da se nije ovde upisao i bata Đora.

Pa u najmanju ruku kao da se guraju kod nas da dođu Mesi, Nejmar, Mbape, Ronaldo, ali eto nema mesta za toliko stranaca...

Bukvalno zato usrani savez nije menjao pravilo iz 4 u 8 stranaca, jer bi mi (Ivica) uboli svih 8!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Upravo to. Ako bi nesto voleo to je da imamo sve igrace iz nase skole ali ako ce to da budu razni Miljkovici i Vitasi onda mi je draza legija stranaca sastavljena od igraca poput Sume, Asana, Sadika, Natka nego "nasa deca" koja su i u nasoj skoli bila treca kolona dok su tu bili Joveta, Nastasic, Ljajic..... Posto nismo u stanju (niti zelimo) da zadrzimo na duze nase najbolje klince jasno je da bez stranaca nikada necemo probiti barijeru zvanu "vazno je ucestvovati".....motacemo se godinama tu oko grupne faze, malo ulazimo pa malo ispadamo i tako u krug....mozda nas jednom u 10 godina usere evro prolece i to je to....mada upravi to sasvim odgovara njima je super tako. Menadzerima takodje: manje stranaca - manje upliva "nenajavljenih" menadzera u nas fudbal....drze i dalje monopol na skoro sve igrace ovde i boli ih cose....
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
pa to.. taj tim bi bio sastavljen od 8 stranaca + zdjelar markovic i stojkovic.. i udri
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Ovi sto prizeljkuju da Sadik ode, videli smo sinoc posle njegovog izlaska kako ce nam biti, ako se to desi. Pa decko i kad omasi sanse i kada mu nije dan , njegova pojava i potezi nam otvore kakve takve sanse. Drago mi je da je Lutovac lepo odgovorio i Bilji na njenu "strucnu opasku" oko Sadikovih promasaja. I na kraju svega svi mi ovde znamo da Sadik moze da omasi sto niko ne moze, ali moze vec u Belgiji da da 2-3 gola za prolaz i sta cemo onda ? Onda ce bit Bog fudbala od 20 miliona. Bilja je mogla da postavi pitanje Lutovcu da li bi im bilo lakse da je uprava dovela jos jednog napdaca da Sadik ima malo vise prostora , a i da predahne koji put. Videli smo u NS, kad Savo nema napadaca da ubaci umesto Sadika koji je imao zuti, bio blizu crvenog i bez volje za zivotom koliko je bio izmoren. Zato ce Bog fudbala u cetvrtak da bude na nivou i da nas podseti koliko nam znaci, jer brzo zaboravljamo, i Asano da se iskezi u kameru sa Jaguarovim kandzama :napred-partizan::pfc::partizan-fan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
I da se ne smeju kad promaše šansu. (Ako u šansu uspeju da uđu.)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Ne brinite nista svakog stranca koji je nesto vredeo su prodali tako da ne sumnjajte da ce ovoga puta biti drugacije.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.819
Локација
U Kinšasi
Najbolje bi bilo da za Partizan igraju samo deca lokalnih patriota, cistokrvnih Srba i naravno pravoslavaca
Slažem se, ovako nečiste krvi izbacismo pravoslavnu braću Svetog Đorđa, a kad bi igrali samo pravoslavci, onda bismo karali Mančester Junajted, Seltik i ostalu rimokatoličku pederastiju.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
trpaju ovi i bersot (trenutno drugi na tabeli) mater im jebem.. morioka asistira..
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Dok god mislimo da je Sadik bog fudbala a Suma virtuoz fudbala bicemo uvek drugi (mozda treci) a u Evropi cemo biti kanta za napucavanje.

Ne, nije potrebno dovesti Mesija, Mbapea itd. sto ljubitelji ovog dvojca odmah ironicno pominju. Dovoljno je dovesti nekog J. Amerikanca koji zna fudbal. Nisu bogovi fudbala samo u Africi.
Pa dovoljno je dovesti nekog kao sto je Leo, Moreira, Kleo itd. Oni ne samo da su bolji nego su i jeftiniji od nasih danasnjih bogova fudbala.

Nemojte vise nesposobnost govana iz uprave da pravdate.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Pantic je unapred najavio teranje stranaca.

To je doslo brze nego sto se ocekivalo i ovde se napada BIlja koja radi ono sto joj se kaze, kao i svaki zaposleni sto bi radio.

Dvostuki arsini.

Napada se i Pantic, zato su dvostruki. Za one sa jeftinijim kartama.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa ništa posebno Šarloa, čekalice igre.Ja gledam od 60 minuta, isključili arenu 5, samo ona nije radila..Mislim da naš presing ovde rešava stvar, slabiji od Az za klasu.
Smeta Bilja, juče smetali Vitas i Miljković.A Miljković pa jedan od boljih juče, Vitas i Ostojić bez posla,Suma loš a minimum 3 zicera namestio, mora izgleda kao na sony da igra,
Izbacujemo mi Šarloa, leže nama ove ekipe.
Pobediše 3-1 ja gledao drugo poluvreme deo od 2-0.Meni ništa posebno, ove Irance čuvati i to je to.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Eto meni ne smeta Bilja.I šta ćemo sad.Radi svoj posao kako radi.AKo imaš bolje ideje, odeš tamo, izneseš i zaposliš se.Valjda treba da smeta uprava a ne jedna Bilja koja sa sitnim resursima radi posao.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Garba jeste iz Afrike ali mentalitet Portugalca.

Ni meni nije jasno zašto se ne gledaju južnoamerikanci više, vrela krv, takmičari u duši.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top