Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116

Ti sve pises 157 puta...

Jeste, ekipa nam je sastavljena za brz, direktan fudbal, a ne za razbijanje bunkera, al ga ipak razbijemo na 99% ligaskih utakmica. I to najcesce bas zahvaljujuci Sumi i Sadiku.

Na koliko utakmica je bilo 0:0, pa da kazemo da nam je to glavni problem?
Ili je problem to sto nam u poslednjih godinu dana samo Vodojaza nije dala gol?
Trpa nam po 2, 3 komada ko god stigne, a ti nam svaki ubogi dan jebes mater sa Sumom i Sadikom.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ti sve pises 157 puta...

Jeste, ekipa nam je sastavljena za brz, direktan fudbal, a ne za razbijanje bunkera, al ga ipak razbijemo na 99% ligaskih utakmica. I to najcesce bas zahvaljujuci Sumi i Sadiku.

Na koliko utakmica je bilo 0:0, pa da kazemo da nam je to glavni problem?
Ili je problem to sto nam u poslednjih godinu dana samo Vodojaza nije dala gol?
Trpa nam po 2, 3 komada ko god stigne, a ti nam svaki ubogi dan jebes mater sa Sumom i Sadikom.
Pa ocigledno treba 158. put da napisem i za odbranu jer sam je pominjao jos od novembra da je potrebna rekonstrukcija iste jer cemo imati velikih problema na leto ali eto ti si izvukao sta tebi odgovara, isto kao i Stojance sta njemu, a to sto sam pominjao da uz Sadika trebaju gol krila nikom nista.

Pa je l sam ja kriv sto je Savo insistirao na Vitasu i Banjaku, a srpski internacionalci nam izmakli ispred nosa. Pljuvao se Rajkovic ovde sto je zamisli trazio cifru ispod koje nije zeleo ici, Miladinovic bio u prici i nije se reagovalo kad je trebalo. Napisao sam namerno njih dvojicu jer su se dovodili u vezu sa nama. I umesto da su nam oni tandem stopera i da smo doveli stranog desnog beka, mi dovodimo stranca na mesto na kojem smo mogli dovesti domaceg igraca.

Odbrana je busna za evropu i bice problema kad naletimo na ekipu koja zna igrati na postavljenu odbranu. Ovim belgijancima treba prepustiti posed i cekati, nece se snaci u tome i to je nasa sansa. I moliti Boga da pre toga ne primimo. Kao sto i nama linglongasi prepuste posed, pa mi do besvesti kruzimo oko gola i kad ga ne damo na vreme, obicno se desi da nam daju gol iz 2 suta i onda se cudimo kako nam se to ponavlja u svakoj bunker utakmici.

Al ako cemo traziti izgovor u odbrani za domacu ligu gde je od 20 klubova 5 profesionalno, 5 poluprofesionalno i 10 amaterski, onda stvarno. Motaj kablove...

Krivo mi je samo sto pojedini forumasi ne pisu jer ne zele da se upustaju u ovo kolo gde se skace na kritike pojedinih igraca kao da su u pitanju najvece legende kluba, a ne igraci kojima je klub mnogo vise dao nego oni njemu.

Edit: Sumu kritikujem kad god zasluzi, zasluzio je ovu utakmicu itekako, Sadik u poslednje vreme konstantno ima potez vise i to se pretvara u bezobrazluk i zasto da ne kritikujem kad zasluze.
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Njegovom prodajom bismo pokrpili rupe u ekipi, a te pare od evrope što pričaš, pa ne dolaze one odmah već krajem sezone, što znači da su pare od ovogodišnje sezone trebale stići početkom ove nove...

Njegovom prodajom bismo samo dodatno oslabili tim, ispali u kvalifikacijama i raspali se kao Tomićev Partizan 2016. god. kad je igrao sa decom.
Koga će dovesti ako ispadnemo iz Evrope? Ko će hteti da dođe?
A takvo razmišljanje da bi pare od LE stigle tek sledeće godine jer do tog leta ćemo nekog prodati i ko živ a ko mrtav, pa stoga nisu ni bitne za ovu sezonu je jako površno i time se vodi uprava kojoj se jebe za budućnost kluba, samo je bitno živeti dan za danom i usisavati svaki dinar ili evro da me Jasmina ne ispravi.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Mnogo toga se ne vidi u statistici, ali moze da pomogne...

Prosjek datih i primljenih golova po sezoni (u domacem prvenstvu) :

07/08: 1.91 0.70
08/09: 1.91 0.45
09/10: 2.10 0.47
10/11: 2.50 0.70
11/12: 2.23 0 40
12/13: 2.37 0.53
16/17: 2.11 0.59

19/20: 2.30 0.83
20:21: 3.00 1.00

To su sampionske sezone, sa Dijarom, Kleom, Moreirom, Ilicem, Leonardom, Djurdjevicem, Tosicem, Joveticem, Ilievom...
Ni ti ljudi nisu davali 100 golova po sezoni, imali 5 het-trikova i davali golove svaku utakmicu.

Imate i onaj Sadikov koeficijent koji je neko sracunao, jel zaostaje za ostalim spicevima? Izbacite jos golove iz penala, pa sracunajte opet...
Da ne pricamo o kompletnom uticaju na igru, iznudjenim prekrsajima u opasnoj zoni, kartonima, penalima i slicno.

Imamo problem sa bunkerom, ali imamo ga oduvijek i imaju ga sve ekipe na svijetu (zato ga valjda slabije ekipe i igraju protiv favorita).
Ipak, ako sam dobro izbrojao, u ovoj i prosloj sezoni Partizan u domacem prvenstvu samo 3 puta nije postigao gol (jednom protiv cigana).
Nisam siguran da ove sampionske generacije imaju bolji skor...

Nas problem su individualni kvalitet na golu i u zadnjoj liniji, nedostatak jos jednog kvalitetnog centralnog/defanzivnog veznog, ocajna motivacija na malim utakmicama i jako nedisciplinovana igra u odbrani.
Ili kratko - svaku jebenu utakmicu primamo gol!

Pustite Sumu i Sadika, oni svoj posao rade jako dobro.
 
Последња измена:

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Suma je loše odigrao protiv pokretnog živog zida moldavaca na njemu, jer nije upisao asistenciju, iako je bar tri puta ostavljao zicer saigračima.
Prođe i ovaj prelazni rok, a mi ne osvežismo upravu..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Njegovom prodajom bismo samo dodatno oslabili tim, ispali u kvalifikacijama i raspali se kao Tomićev Partizan 2016. god. kad je igrao sa decom.
Koga će dovesti ako ispadnemo iz Evrope? Ko će hteti da dođe?
A takvo razmišljanje da bi pare od LE stigle tek sledeće godine jer do tog leta ćemo nekog prodati i ko živ a ko mrtav, pa stoga nisu ni bitne za ovu sezonu je jako površno i time se vodi uprava kojoj se jebe za budućnost kluba, samo je bitno živeti dan za danom i usisavati svaki dinar ili evro da me Jasmina ne ispravi.
Pa nije to razmišljanje nego činjenica, ne dobijaš ti pare od ulaska na jesen već koliko se sećam od zime do kraja prvenstva.

Pa kako dovesti desnog beka, štopera, centralnog veznog i špica? Od čega i kojih para, lopurde su isisale iz kluba pare od Pavlovića i evrope.

Najviše bih voleo da možemo bez prodaje Sadika popuniti rupe u timu al od toga nema ništa. Imao je odličnu sezonu i u evropi i u ling longu i zašto to ne iskoristiti? Pitanje je da l ćemo ući u grupnu fazu, i da uđemo da li će on ponoviti te partije, pogotovo što se način igre menja. I kako vreme bude odmicalo i taj potencijalni neuspeh u kvalifikacijama mu može smanjiti cenu. Nema mu više Save koji je u njega imao neograničeno poverenje. Najgora solucija može biti ispadanje iz evrope i prodavanje ispod cene kako bi se rasteretio budžet plata i kako bi se pokrila sezona. A odbili smo ponudu od 8 miliona za njega, od Rena ili Monaka beše, a prodati ga za manje od toga je skandalozno.

A ovo ko bi došao, došao bi onaj kojem bi platio koliko traži. Ta odbrana o kojoj svi trubimo će ostati ovakva ako ne reagujemo brzo.

Sumu bih prodao i a ne bih rekao. U godinama je, a imao je dobru sezonu iza sebe pa vreme je da se to naplati i uloži u ekipu. Može do 3 miliona da se zaradi na njemu...Kod njega je tek priča nestabilna i gledanje u pasulj da li će imati motivaciju kao što je imao u poslednjoj godini ugovora ili će igrati za svoju dušu. Gde god je bio i gde god je imao bum, pre toga je bio slat na pozajmice. Mi ga u Izrael slali, a Slovaci u Kuvajt beše.

Ne znam da l je Miladinović aktuealan i dalje, dati mu što traži, dovesti malog Dunđerskog na beka i rešiti to prokleto pitanje bonusa, mali na golu je tempirana bomba, šta god ide u gol maltene ulazi. Jojića na pozajmicu i videti na tržištu špica stranca.
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Evo sad ce kraj septembra, ostalo je jos malo do prelaznog roka, sta bi sa pojacanjima mater vam jebem nesposobnu? Oce sutra mozda stopere da nam igraju Vitas i Vujacic? Ili ce mozda Lola da odmeni Zdjelara?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Ako nista, Stanoje ih je bar pecnuo u ovom intervjuu. Sada je na upravi da stvore pare za pristojna pojacanja, bez da prodaju jos nekog, sto zvuci nemoguce, poznavajuci "nase" rukovodioce...
p.s. pogresna tema, udarismo par postova... prebacite, sorry
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ocekujem sutra (bar 7/11)

Stojkovic (mozda cak Stevanovic)
Miljkon-Vujacic-Vitas-Urosevic
Zdjelar Scekic
Lutovac Stojkovic Stevanovic
Matic (nadam se Stulic)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mislim da Štulić još nije za seniorski fudbal, inače bi ga Savo probao bar jednom. Teško će ga Stanojević staviti u vatru. Nisam ga gledao, ali ne znam na čemu vi temeljite optimizam, osim na klipovima na kojima zabija golove u juniorima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Da 2-3 puta pipne loptu...
na čemu vi temeljite optimizam
Pre neki dan sam pitao sve koji su pisali o Vlalukinu da li su ga ikad gledali, niko mi nije odgovorio...
Evo sad ću da pitam ko je gledao Štulića, baš da vidim koliko će njih da se javi...

Da se razumemo, nemam ja ništa protiv da bilo ko igra u Partizanu - pod uslovom da je bolji od onih koji su već tamo...e...a to već ulazi u oblast problematike poznavanja onog o čemu pišemo...
Dakle, da bismo znali/pričali/pisali o tome ko od igrača treba da igra, valjda prvo treba negde da vidimo kako ko od njih igra?
Ili se ja to možda varam? Može i na neviđeno?

I plus ovo: igrati juniorski i seniorski fudbal, ili treću ili drugu ili prvu ligu - nije isto.
A ako Džoni Štulić ili bilo ko drugi dobije šansu, želim mu da bude sjajan, jer to isto želim i Partizanu!
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
U utakmici u kojoj smo imali ceo jedan zicer pojedinci pisu da je Suma namestio tri...
Jel to pokusavate sebe da ubedite da ste gledali takvu neku utakmicu?
E pa na zalost svih nas vas ljubimac je OPET bio medju najgorima ako ne i najgori.
I nastavite da lazete sebe, vasa stvar, al imajte bar obzira prema drugima pa prestanite sa sirenjem tih zabluda svakodnevno...
Nikada se tolika prasina nije dizala oko toliko loseg igraca, sto pre ode tim bolje za klub, pa makar igrali sa nekim omladincem na toj poziciji.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Aha... bice da je tako, ziva istina, taman koliko i da smo pobedili 5:0...
PS. Pored amatera nije mogao da mrdne, niti da sutne, niti da prodje pored nekog...
Ako nisi bolji od amatera onda si i sam amater.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top