Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa i kad je Miljkon potpisao objavio je nesto u fazonu da je uprava kao zlatna ajkula sto ispunjava zelje. Mujo trazio kitu do zemlje a ajkula me odgrizla noge, a to je isto sto i Grobari koji traze desnog beka par meseci pa dobiju Miljkovica.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Još kafe kuvarice da se oglase, i to je to.

OK, nema para, pokrali ste, ne uklapa se u Stanojevićev sistem, prodajte, ionako ne znate gde udarate, al' zajebite ove ciganske fore. Sinoć Nađ, onda ovo, tačno su kafe kuvarice sledeće.
Vala bas....neka ga prodaju ako vec moraju nije da nismo navikli da prodaju sve sto vredi, nema potrebe da ga razapinju osim ako mu tako ne dizu cenu, mada sumnjam.....
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Hoće profesor da primi crnački kurac pa provocira namerno.
Ali nije Sadik budala :pop
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Znači ne zna Denis ko je Fidel Kastro.A imaš klipove kako deca u Beogradu, zagrebu, Sarajevu nemaju pojma ko je Tito.Pun youtube.Ne uče u školu o Fidelu I što bi znali za njega.Takvo je vreme došlo a vi se čudite.I škola je slabija nego nekad.
Rapravljaju se sa vođom cigana preko medija umesto da se iznesu zastave otpora i dhss koje ima i na netu kojima maše ovaj cigan surbatovic na severu podbanjičkog kolektora.Ili kako dobija nagradu 10 baklji od u-92.Eno u glas javnosti stoji i dan danas tekstovi i slike o tome.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Izmedju intervjua dok pratis igrace ubacis ovako muziku neku, cuvas malo privatnost igracima, a ne da sve bude na izvolte s brda s dola:


Evo i primera kako moze da se radi intervju:


Na stranu to sto nikakav budzet nemamo ali sustinska razlika je u pristupu, a ne u novcu..... Biljana bi odavno dala otkaz kad bi morala da se krije iza kamere na svakom videu.....
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
974
Bilja je kraljica. To sam odavno napisao ovde. Ona ne bi trebala da uredjuje nas program i marketing, ali da radi je vise nego dobra.
Grobarka je. Ima prvrzenost klubu u ovim teskim vremenima.
Sto je dame nase ne vole to razumem. Tako je kod zena, zenskih kolektiva:p. Nista lose, ali je tako.
Desavaju joj se lapsusi, greske... Kao i svima.
Nije ona problem. Njoj ako das, dobices Partizanov city. Potreban je tu ceo tim, a ona da bude zenski deo tog tima... I to bi pristojnije izgledalo.
Sve ide od vrha.

Ja kazem ona radi svoj posao, u vezi teranja Sadika, koji ponovo ide sa vrha, a kolega @Putnik mislim da je, je uporedi sa nacistima:pop. I oni su samo radili svoj posao. Po meni hit godine.

Nama je Partizan vise od firme, preduzeća. Ali nismo tamo zaposleni i ne hranimo decu tim parama. Kad novac nekad kasni igračima, koji su vecina, osim klinaca, materijalno itekako obezbedjeni, pa bude nekog bojkota. Resi se uglavnom iza zatvorenih vrata. Sale kapiten na primer. Cak i iz penzije dolazio. Pa onda malo razumevanja i za druge zaposlene. Za vrhusku kolac!

I mi u firmama, bilo da smo vlasnici, partneri ili zaposleni kod drugoga moramo da pravimo kompromise.

Moderatori bi nekad pobanovali pola foruma, ali onda forum slabi, mozda i trajno.( Primer, da ne preterujem sa daljim pisanjem)
 
Последња измена:

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
974
Brat u sumu, petokraku na celo i tepaj naciste u glavu.
Eto ti je Bilja prva. Abver je ubacio, majku im nacističku, ti si je provalio:buhaha
Ja ti se pridružujem, samo tetki da odnesem lek.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Cipi ripi Bilja, đirlo devojka za đirlo narod. Pitanja su joj iz spomenara za 5. osnovne. Engleski za 6. osnovne ( za dvojku ili keca) izgled joj je za ispod plavog mosta a intelekt za eventualno osmi osnovne.
I da, sta joj fali navija za Partizan. Pa jel nema neka sa malo skole, znanja, sarma, stila, spoljasnosti, takta, ukusa,.....ili je ona jedina koja navija za Partizan?
Odlično i ja navijam pa ajde da igram prednjeg veznog u 68 godina. Sto ne, pravi sam grobar! I igracu džaba,iz ljubavi pa nek umrem na terenu jbga.
Ma hajde ljudi da li smo normalni da nam ovakva licnost vodi neki tv
Ma hajde molim vas....
U sirokom luku zaobilazim njene emisije.
A stidim se kad je cujem na kzs. Narocito ako su u pitanju evropske utakmice.
I da, ne mora da bude Mileva Anstajn, Marija Kiri i sl. ali bar neki nivo ljudi boziji... Bar neki minimum.
Ko odgleda uzastopno dve njene emisije a ne zaglavi u Kovinu/ Laza Lazarevic..skidam kapu, svaka cast i vrhunski rispekt
☹️
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Sve sve, ali da kao clan uprave kluba postavis onakav seljacki/ciganski tvit, pa to je za kategoriju super morona, pa sve i na latinskom.
Zelite da ga prodate? Ok, radite na tome, daleko od javnosti, kad se sve zavrsi, objavite da igrac odlazi, zahvaliti mu se na igrama, doprinosu i pozelite sve najbolje u novom klubu i daljoj karijeri. Naravno, i da je uvek dobro dosao ovde, i da mu je Partizan kao druga kuca. Bar iz kurtoazije. Tako se pravi imidz kluba koji vodi racuna o svojim igracima i dok su klubu i nakon odlaska. Dobar glas daleko se cuje. Cak i na latinskom. Znacice kod nekih drugih buducih dolazaka. Ali da ti kao poslednja olinjala ciganska dzukela provociras i ponizavas sopstvenog igraca, (sve i da je najgori na terenu a nije, vec naprotiv) i pravis uvertiru za ono sto bi po planu trebalo da sledi.
Dakle... Sadik procita tvit, uvredi se, pocne da bojkotuje obaveze, onda se upregnu treneri, kafe kuvarice i carica sa pinka, da navijace Partizana ubede kako je u stvari Sadik problematican tip, uz sve to i los igrac, i kako je on zapravo omca oko vrata Partizanu, a ne onaj sa Andricevog venca. Potom krenu patriotske novine i mediji sa pricom kako stranci nasoj talentovanoj deci uzimaju lebac, i hopa, pripremni radovi odradjeni. Uprava egzaltirana, jer su jos jednom navijacima prodali muda za bubrege, sve ne verujuci da ovi sve to i dalje, sa lakoćom gutaju.
Mozda tako prodju lako i po drugim pitanjima, recimo po pitanju stadiona?
E moji Partizanovci, od naseg "nivoa" u odnosu na komsinice, ne osta ni "n"...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Čini mi se da debeli ljubitelj falusa iz uprave "troluje" ostatak, žargonski rečeno
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Nemoj ti da mesas nivo sns uprave sa nasim, grobarskim nivoom. Oni imaju isti sistem vrednosti sa ciganima.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Bice da se Sadik drznuo i trazio platu pa se ogresio o upravu i sveto pravilo da se plate oprastaju pri odlasku. Zato su verovatno i pokrenuli masineriju kako bi razresili ovo obostrano nezadovoljstvo...
 
  • Like
Reactions: MAK

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Bilja je kraljica. To sam odavno napisao ovde. Ona ne bi trebala da uredjuje nas program i marketing, ali da radi je vise nego dobra.
Grobarka je. Ima prvrzenost klubu u ovim teskim vremenima.
Sto je dame nase ne vole to razumem. Tako je kod zena, zenskih kolektiva:p. Nista lose, ali je tako.....

Isto tako, na tvom nivou, ja mogu sada zaključiti da je ti podržavaš jer si muško i razmišljaš nekim drugim organom, a ne onim koji je u evoluciji tome namenjen. NIša lično, ali je tako :)
 
Top