Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Jos jedna utakmica posle koje se pitam gde je meni otislo 90 minuta zivota.
Svaka cast za 3 boda ali stvarno smo teski za gledanje. Po obicaju ostete nas sudije. Za onaj penal nisam siguran, ali neka.

Prvo poluvreme svaki boziji put nam leva strana prazna Urosevica covek ne moze da nadje.
Bez Sume i Sadika nam je igra go kurac. Jedino mi se svidja Denis i konacno da neko moze da izvede korner kod nas a ne da je gledam kako pada pre prve stative svaki put.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Kuku majci...
Mučno, ali opet što kažu gore, 3 po 3 pa kako god, ćeraj dalje.

Da vidim kako će se ciganska filijala nositi sa njima. Ni 20% od ovoga veceras
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovdje se ispisalo 100 strana o odbrani i desnom beku, Miljkovicu, k...ac-palac a mi nemamo gol igraca. 7 dana da se igralo ne bi dali gol iz igre, pod hitno to rijesiti jer je ovo katastrofa. Sadika prodati, Matica pokloniti po izgledu i konstrukciji rukometas
Ko ce dati gol u Belgiji. Odgovor-niko.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Žuti karton za odugovlačenje protiv Zlatibora.
Jebo ja majku onom ko izmisli izležavanje a uši bi počupao svakom igraču Partizana za ciganisanje.
Ovo večeras nije bio fudbal. Teraj dalje
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Bravo momci. Mali Pop pokazao zašto je “bonus”. Svaka čast mali!

Slabo smo igrali u napadu, problem je bunker za napadače koje imamo. Matić je morao onaj pas Lazara po zemlji da realizuje i to bi bilo to.

Sve u svemu, poništen nam je čist gol, kraj bi bio 0:3 da nije. Težak meč i zaslužena tri boda.
Lepo je videti kako Stanoje grmi pored terena.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Stanoje je usrao stvar sa postavom na početku,posle je morao da se vadi,sva sreća te nije bilo kasno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Mučna igra voljenog kluba.
Neko ce reći strpljivo, po meni ovo je pretanko.
Umesto da daš 3 lagana i natrpas i kurac i jaja u usta gamadi.

To ne uradiš i onda moraš sa slušaš raspalog vepra, koji se odaziva kao trener Zlatibora, kako jede govna po tv-u. Gde nalaze ove trenere više? Ove glavurde natekle od džibre.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.139
Локација
U pizdi materini
Stari Partizan novo nerviranje.

Siktermiljković koji dobija karton za odugovlačenje protiv Zlatibora i još gubimo loptu posle dve sekunde :pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top