Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Mi smo definitivno mnogo bolji u defanzivi nego kod Save, protivnici nam prave jako mali broj sansi. Ofanziva jeste problem, ali za to treba ocigledno vise vremena. Ustvari, iskren da budem, ni tu ne ocekujem neki veliki pomak jer Stanojeva filozofija nije toliko napadacka kao Savina. I koliko god da sam voleo Savin napadacki fudbal, to jednostavno nije resenje za nasu ligu, sto je svima jasno. Nama trebaju pobede, a meni licno je potpuno nebitno hoce li sve biti rezultatom 1-0...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.824
Локација
Beograd
Svi ovde imamo strpljenja, drugi klub nemamo.
Ali nemojte da mi kažete da igramo planski strpljivo, da nam treba penal da otvorimo protivnika iz njiva lige? Da nam je to plan?
Poništen nam je čist gol, penal nisam video, usporen snimak kao da je sniman peglom.
Imali smo posed, ali bez kreacije.
Dođemo do 20-25 metara i udaramo u zid.
Ovo nije pljuvanje, ovo je naglas razmišljanje coveka koji gleda svoj klub iz daleka i pati, nervira se. :)

Samo kažem da ne igramo dobro, da se mučimo i porađamo. Nek nam takav fudbal denese titulu, ali ja moj Partizan gledam drugačije. Romanticnije. Da vezemo loptu i trpamo seljake gde god se pojave.

Sve razumem, fali nam gol igrač. Imali smo nekoliko situacija gde je lopta trebala u mrežu ali nije. Zbog toga se i poradjamo. Pozadi je bilo sve kako treba.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Ja gledam i ne verujem šta vi pišete. Da smo odigrali nerešeno, bilo bi jebiga, očajni smo, Stanoje odlazi i tek na kraju da nam je poništen čist gol. U očiglednom smo padu forme, cela ekipa, ali rezultat je tu. I 90% vas je pre početka sezone pisalo da bi ste potpisali pobede od 1:0 uz bilo kakvu igru. Licemerno je čekati naredni kiks kako bi se brže bolje pljunulo po treneru i ekipi. Ajde da je ovo normalno takmičenje pa okej, ali vi izgleda zaboravljate u kojoj mi državi živimo i kakva nam je liga. Zato neću da pljujem po momcima i Stanoju jer mogu da zamislim koliko im je teško! Kritika da, pljuvanje ne!

Bravo i teraj dalje.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.231
Reaction score
10.273
Локација
underground
Bunkeri se razbijaju kad imas napadaca razbijaca tipa Mitrovica ili bar snalazljivog tipa Djurdjevica,kad imas dobar ofanzivni prekid i dobre skakace da mozes poentirati posle kornera ili slobodnjaka,i kad imas nekog sa topom u nozi da ga moze da zavali sa 25 metara.Kad nemas nista od toga onda imas problem ako ga ne das u prvom.Mi smo ga nekako ubacili i da je gol priznat bilo bi ovo mnogo ubedljivije,ali bojim se da ce pocesto ici ovako tesko. Mislim da cemo svakako bolje igrati u Belgiji a ono cega se ja bojim se zove Vitas
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Kamo lepe srece da su nasi problemi tako jednostavni, pa da se svedu na Suma je ok ili nije ok, Miljkovic je podnosljiv ili nije, Sadik je...
Nazalost mnogo je dublja prica, a NAJVECI problemi polaze odozgo...
Mi smo klub gde je upravi najvaznije za koliko ce prodati igrace (ponajvise iz sebicnih razloga) a tu staje svaka ozbiljnija prica o timu, rezultatima...
Ja u trenera i igrace jedino mogu da se pomalo pouzdam, i u Miljkovica i u Sumu i u Urosevica... nazalost tesko da mogu oni sami da iznesu klub na zelene grane, jednostavno nemaju dovoljno kvaliteta, ali ih ne krivim nesto posebno, prosto to su sto su (jedino me nervira kad neko krene da velica "pojedine" igrace a oni su pretanki...)
Stanoje je prosli put imao energiju i pokazao odredjeno znanje, nadam se da ce i sada, ali... ne ocekujem da cemo ove sezone resiti i jedan bitan problem, nadam se ali ne ocekujem.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Prije svega pohvale malom Popovicu, jasno je da golmani kasnije sazrijevaju, ali on i sada pokazuje da nije na golu samo da bi bio bonus. Odlicne dvije odbrane.
Sve ostalo za zaborav.
Nevjerovatno da profesionalni fudbaleri mogu ovako losi biti u kontinuitetu, pa jel moguce da nikad ne mogu iznenaditi? I odigrati barem solidan mec.
A kako smo dobili, pa je raspolozenje koliko-toliko u plusu, da priupitam kolege.

Jeste se ponadali kad se Miljkon pozalio na povredu???
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
Moram ovo da podelim sa vama, sad mi pricaju...
U poluvremenu sirokog pred nekoliko svedoka zove milan karadzic i kaze ponistili ste cist gol, popravite to sranje do kraja kako znate jel jasno!?
To vam je gospodo cist primer zacaranog kruga koji ovde traje decenijama i nece se jos dugo menjati.
Igra nam je goli kurac, ali ja sam ovako nesto i ocekivao u pocetku.
Katastrofalna selekcina sava milosevica koji nije trener i nikada to nece biti.
Prodati sadika sto pre, a takodje i sumu.
Dovesti spica tipa rikardo ili kleo koliko god da kosta preteci ce od ova dva transfera.
Trebaju nam i oba beka ji stoper kao hleb nasusni,da ne pojasnjavam za bekove, vitas je krater.
Ne treba silovati ovakve pobede jer titulu svakako videti necemo jos dugo, jer ce sotona jahati jos dugo.
Treba pustiti stanoja da zimus i narednog leta napravi tim lo svom ukusu, pa onda da sudimo.
Provereno znam da su igraci pod strasnim pritiskom, plate kasne, a gmazura je svima jasno porucio da ce biti jos crnje ako se ne udje u le.
Jos na sve to stanoje je mnogo zategao na treninzima i uopste, jebe majke svima, nekom to odgovara, drugi to ne podnose.
Tenzija je mnogo veca nego kod proslog trenera, dal je to dobro ili lose videcemo, ali jasno je da ce do zimske pauze biti dosta kikseva.
Molim vas da mi ne postavljate pitanja na ovaj post jer ne mogu nista da vam odgovorim mimo ovoga a i ovo ne bih da nisam pripit.
Pozdrav svima
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.176
Reaction score
6.927
Локација
NbG
Sto bi rekao Vujadin Boskov "bolje 6 puta pobediti sa 1:0 nego jednom 6:0" :D
Idemo dalje, najvaznija su 3 boda i pokazan karakter prvenstveno Popovica, a za njim i Denisa Stojkovica.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.101
Reaction score
27.512
Локација
Из Чикага (моји...)
Izgleda da su se neki ođe obradovali Stanojeviću ''ko krava mrtvom teletu''... Kao da je otišao u najmanju ruku Anćeloti a došao neki vezara. Pritom čovjek nit' je selektovao ekipu nit' ga je ko šta oko ekipe pitao. Pa, opet gura. Poništen POTPUNO REGULARAN GOL se skoro i ne pominje, a i penal ''hm...možda je prestrogo...''. A ciganija uprla iz svih oružja, evo i Voždovac več digao ''sve četiri''. Svašta.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Sto se penala tice, kad se video uspori na 0.25 vidi se da igrac Zlatibora pravi trzaj leve ruke ka lopti na dole, izgleda da nije zakacio (tesko je reci) ali nije cudno ako je sudija imao utisak da jeste jer je pokret ruke bas neobican i naginje ka nameri. Dakle jedna vrlo teska situacija za odlucivanje za razliku od cigana kojima se penal svira na 18 metara mada njima ne trebaju penali dovoljan je i slobodan udarac sa 20m gde ce igrac u zivom zidu da se sagne ili neki centarsut gde ce da ostanu sami kao duhovi u petercu.

Ovako treba da igramo ligu, da otaljavamo posao, da rudarski iscupamo pobedu.....a u Evropi da se spremamo za fudbal i nadigravanje (tek posle 2 kola kad poispadaju razni ragbisti sa 10 igraca u sesnaestercu). Cetvrtak je prvi veliki ispit za Stanoja i za ovaj tim pod njegovim vodjstvom.
 
Последња измена:

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Prvo sam mislio da nije penal, sad kad sam video par puta usporeno, igrac sa brojem devet je igrao rukom, tacnije sakom..posle toga tek pogadja stopera u telo..
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Moram ovo da podelim sa vama, sad mi pricaju...
U poluvremenu sirokog pred nekoliko svedoka zove milan karadzic i kaze ponistili ste cist gol, popravite to sranje do kraja kako znate jel jasno!?
To vam je gospodo cist primer zacaranog kruga koji ovde traje decenijama i nece se jos dugo menjati.
Igra nam je goli kurac, ali ja sam ovako nesto i ocekivao u pocetku.
Katastrofalna selekcina sava milosevica koji nije trener i nikada to nece biti.
Prodati sadika sto pre, a takodje i sumu.
Dovesti spica tipa rikardo ili kleo koliko god da kosta preteci ce od ova dva transfera.
Trebaju nam i oba beka ji stoper kao hleb nasusni,da ne pojasnjavam za bekove, vitas je krater.
Ne treba silovati ovakve pobede jer titulu svakako videti necemo jos dugo, jer ce sotona jahati jos dugo.
Treba pustiti stanoja da zimus i narednog leta napravi tim lo svom ukusu, pa onda da sudimo.
Provereno znam da su igraci pod strasnim pritiskom, plate kasne, a gmazura je svima jasno porucio da ce biti jos crnje ako se ne udje u le.
Jos na sve to stanoje je mnogo zategao na treninzima i uopste, jebe majke svima, nekom to odgovara, drugi to ne podnose.
Tenzija je mnogo veca nego kod proslog trenera, dal je to dobro ili lose videcemo, ali jasno je da ce do zimske pauze biti dosta kikseva.
Molim vas da mi ne postavljate pitanja na ovaj post jer ne mogu nista da vam odgovorim mimo ovoga a i ovo ne bih da nisam pripit.
Pozdrav svima
Ko to priča cigani a?Ko to popravlja i kako?Jesi ti vido igranje rukom ovog prvog igrača, da li je to popravljanje sto ti ovi cigani pričali?Šta kažu cigani da prodamo Sumu i Sadika, najbolje igrače koji ih jebu u derbijima?Daj iznesi još neke stvari šta pričaju?!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
U poluvreme sede delegat i sudije i NIKO nema PRISTUP sem službenih lica oba KLUBA za izmene!Šta ovaj čovek piše gore?Zvao neki Karadzic sudije telefonom a bilo x svedoka a niko ne sme da udje na poluvreme u svlačionice sudija sem ljudi koji su određeni za to iz oba kluba
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Lose je sto ponovo nismo dali gol iz igre... Lose je i to sto ne znamo sta da ocekujemo od defanzive kada nas Sarloa napadne...

Smiljanic bi u 43-oj bio korisniji od Scekica... Lazar dobar ali brate daj sutni tu loptu ko covek, majku mu jebem .. Ne znam sta da kazem za Matica, sacekacu ali deluje kao da nije kalibar za Partizan... Hocu li docekati da imamo dva dobra napadaca...

Ok je ovo do 60-og minuta neka rezervna varijanta na strani, ako nema rezultata da ulaze Bibras, Sadik, Stevanovic, Suma... Mora tako da bi se izdrzao ritam Evropa - prvenstvo.... Ne valja kada posle teskih evropskih utakmica pocnemo sa startnom na gostovanjima pa riknu do poluvremena i onda muke u drugom... Ovako zadnjih 30 minuta stisnemo maksimalno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top