Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa rasprodaće ga to je neminovnost, klubovi koji se interesuju za naše igrače i čekaju da ispadnemo iz kvalifikacija pa da onda za manju cenu kupe.

Moćna Šarloa ima više iskustva od nas, šta je to 270 utakmica u evropi naspram velikih 20 utakmica Šarloe.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Zašto bi ispali od moćnih belgijanaca?
Zato što neko sa foruma rekao :
"Nemoj unas Miljko samo"
Ili zato što danima unazad novinari i deo uprave blate Sadika,Sumu,Asana,Natka evo sad i Stojkovića?
A deo navijača kaže
"Jeste,prodaj to ...trebaju pare za novi početak"
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
U ovakvim utakmicama me ne interesuje igra, daj samo da prodjemo i ako prodjemo necu komentarisati igru uopste. A ako ne prodjemo treba imati ipak na umu da su trenutno u top formi, prvi su u Belgiji (nema potrebe da se pise razlika izmedju njihove i nase lige, plate igraca itd.) To ce biti nasa realnost. Igraci i Stanoje(koga vec pola vas pljuje) imace moju podrsku.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Zašto bi ispali od moćnih belgijanaca?
Zato što neko sa foruma rekao :
"Nemoj unas Miljko samo"
Ili zato što danima unazad novinari i deo uprave blate Sadika,Sumu,Asana,Natka evo sad i Stojkovića?
A deo navijača kaže
"Jeste,prodaj to ...trebaju pare za novi početak"

Da se borimo za opstanak u ling long ligi i da igramo najruzniji i najjadniji fudbal na svetu, i da u takvom stanju igramo protiv Reala, ja bih ocekivao pobedu.
Tako i protiv ovih, sve osim naseg prolaza je neuspeh.
Kao i u sledecoj rundi...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne znam zašto si mi citirao poruku?
Koje je pitanje??
Pošto nigde ne piše da se ja ne nadam pobedi pretpostavljam da si nešto hteo da pitaš ?
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Ako me san ne vara 1:2, Asano i Vitas :napred-partizan: I uopste me ne brine igra protiv Sfintula i ova protiv Zlatibora, imamo tim koji se bolje snalazi kadai druga ekipa igra fudbal, i tu nema brige. Samo da iskoristimo sto vise gol sansi :partizan-fan:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
neko izjavi na tw, a ja cu ukrasti imalo parafrazirati:

nedelja: au kakva losa igra, strpace nam Sarlo akrobata 3 u prvom poluvremenu

ponedeljak: oni ne igraju bunker, imacemo prostora za kontre, bice neizvesno

utorak: nama odgovaraju ekipe koje igraju fudbal, dobijamo mi to, bez brige.. Asano i Markec ih kidaju na brzinu

sreda: Sadik 3 komada, Suma 2, Natho 2, jebi govna, trpaj muda usta

cetvrtak: samo ovo da prezivim, da prodjemo, sve ce biti ok, pomozi Boze molim te

petak ima 4 scenarija:

dobra igra i prolaz: osvajamo LE!!!
losa igra i prolaz: sa ovakom igrom izbacuje nas Apolon nema sta

dobra igra i ispadanje: zivot ti jebem, Suma govno, dajte Sadika u teleoptik, antidepresivi, heroin i razvodi po kucama

losa igra i ispadanje: Stanoje odlazi,uprava napolje ali me mrzi sad da idem do stadiona da vam jebem mater nego cu na forumu tw fb da iskalim svoj bes i da vas oteram tako 100%


moja prognoza ostaje ista koju sam napisao odma posle zreba

3:4 za Partizan
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Ne znam zašto si mi citirao poruku?
Koje je pitanje??
Pošto nigde ne piše da se ja ne nadam pobedi pretpostavljam da si nešto hteo da pitaš ?

Opusteno, nisam mislio nista lose, usput sam citirao, bez ikakve zadnje namere, ili da tebi nesto prebacujem.
Prosto sam se nadovezao na tvoje razmisljanje, nista vise od toga. ;) ;-)
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ne pratim Belgijsko prvenstvo i samim tim nisam ni znao da imaju jednu ekipu (koju ste prekrstili u Sarlo Akrobata) koja ce da samelje Bajern, Real, Barsu, Liverpul itd...Novi Galaktikosi....

Znaci, nismo imali srece na zrebu, jer smo naleteli na prvaka Evrope....

:pop
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ne znam braćo za vas, ali već danas, utorak popodne, nisam živ kada će da počne utakmica.

Da imamo potencijal, imamo.

Natko, Stevanović, Suma, Marković, Asano, Zdjelar, Sadik je postava koja svakom timu može da napakuje gol.

Podrška za Miljkovića, neka odigra najbolje što može. Poruka za Stanoja: ako dobije žuti, odmah ubacuj Lutovca!!!

I evo jedna motivaciona iz prebogatog crno belog sveta prirode, najmoćnije ubice koje je priroda ikada stvorila:

MM8237-140117-02086.ngsversion.1483720007507.adapt.1900.1.jpg


Ajmo momci i Stanoje jer ovako vas vidimo!

Prošle godine ovaj (skoro) isti tim bio je ubitačan u Evropi, nastavite...
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Pre 20 godina na stadionu Pays de Charleoi, Partizanovci Milosevic i Zahovic su noseci neke druge dresove postigli 4 laka komada.
Neka se ponovi nesto slicno i u cetvrtak, mozda ne mora bas 4, ali kakvu odbranu imamo bice nam potrebno da neki novi Partizanovci poentiraju minimum tri puta,, u sta ni najmanje ne sumnnjam.
Imao je i AZ neku ludu seriju pre nas, sa sve gol razlikom 23--0 , pa smo ih realno odvalili od fubala,, a i kvota na keca je padala sve do 1,25.
Jeste ispali smo, ali sada sa remijem ne ispadamo.
Zato dajte sto pre taj cetvrtak, pa da vidimo od cega smo sattkani..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
neko izjavi na tw, a ja cu ukrasti imalo parafrazirati:

nedelja: au kakva losa igra, strpace nam Sarlo akrobata 3 u prvom poluvremenu

ponedeljak: oni ne igraju bunker, imacemo prostora za kontre, bice neizvesno

utorak: nama odgovaraju ekipe koje igraju fudbal, dobijamo mi to, bez brige.. Asano i Markec ih kidaju na brzinu

sreda: Sadik 3 komada, Suma 2, Natho 2, jebi govna, trpaj muda usta

cetvrtak: samo ovo da prezivim, da prodjemo, sve ce biti ok, pomozi Boze molim te

petak ima 4 scenarija:

dobra igra i prolaz: osvajamo LE!!!
losa igra i prolaz: sa ovakom igrom izbacuje nas Apolon nema sta

dobra igra i ispadanje: zivot ti jebem, Suma govno, dajte Sadika u teleoptik, antidepresivi, heroin i razvodi po kucama

losa igra i ispadanje: Stanoje odlazi,uprava napolje ali me mrzi sad da idem do stadiona da vam jebem mater nego cu na forumu tw fb da iskalim svoj bes i da vas oteram tako 100%


moja prognoza ostaje ista koju sam napisao odma posle zreba

3:4 za Partizan

Dijagnoza ukratko - Grobaris totalitare !

 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Ja molim igrace Partizana ako mogu neka pobede u cetvrtak. Ako ne mogu, onda drugi put, kad budu mogli.

Neka bude sto biti ne moze, neka bude 0-2. Neka ga da Miljkovic makazicama, neka ga da Vitas iz slobodnog udarca sa 30m.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Kum i ja pričamo za vikend, zabacili poneko pivo, ma brate nema šanse u četvrtak, ne radi nas neka euforija ni sekunde jedne. Ispadamo lagano.
Miljković, Vitas, kurac palac truć.

Jutros mi čita misli i šalje poruku kako jedva čeka četvrtak i kako karamo Šarloa lagano. Treperi stomak, već pripremamo gde gledamo utakmicu, koji dres oblačimo i koji alkohol cepamo.
I tako u krug, iz godine u godinu.
Bolest ne prestaje. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top