Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Taman kad sam mislio Miljkoviću dati jedan od glasova za igrača utakmice, on u trku čuva igrača sa vanjske strane i on lagano ulazi unutra, Ostojić uklizava rukom i...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.719
Zaslužen poraz, konkretnija ekipa ide dalje. Šarloa je kurac od ekipe, onda možete misliti kakvi smo mi. Filip, Markec, Asano i Natho katastrofalni, to je trećina ekipe, što je mnogo, mnogo je. Bačeno prvo poluvreme na eksperiment sa tri krila i Sadikom, bez kreatora. Stanoje je kurac od trenera, 118 minuta polako, strpljivo, a onda zadnja dva minuta kao napred. I bolje što nismo prošli, Leh bi nas oduvao.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Odigrali smo realno i bolje nego sto sam licno ocekivao.. Sada nam je valjda svima jasno da je u Evropu nemoguce uci a da nisi sampion kokeza lige, a nazalost to se nece desiti jos dosta godina.. Idemo dalje pa dokle doguramo, glavu gore.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Suma najgori.

Samo da pozdravim ove sto su nas ubedjivali da cemo gaziti sve sada sa Stanojem i pisali ovde kilometarske postove sa svojim vrhunskim fudbalskim znanjem.

Sad ce nas magicni niz u ligi da krene jer se trebaju sasacuvati guzice
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Taman razmisljam kako cu pohvaliti miljkovica a on u zidu umesto da skoci dize nogu kao da je u kolu...ocekivao sam vanzemaljce od ovih ali za njih smo klasa...suma doktor,sa sadikom nesto nije u redu...banjak pokidao,urosevica mucno gledati...krene napred i odma pas u nazad kvota da ce centrirati 100....stojkovic celu karijeru ostavlja praznu stranu kod slobodnjaka i ovo je njegova gol..
Stanoje bucan ali slab sa izmenama
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.610
Reaction score
8.645
Локација
"preko bare"
Konacno "upadoh" na sajt... Nemam sta da zamjerim Stanoju i igracima. Izasli su na teren, "pobili" se i izgubili. Svi znamo gdje trebamo traziti krivce. Mozda ovo dovede do nekih promjena, ali tesko. Cak i ako se promjene dese, mi, u ovim uslovima, mozemo samo gore da prodjemo.

Ono sto moram da prokomentarisem su nasi bekovi. Trudili su se, borili i nisu imali nekih vecih gresaka, ali je fascinantno koliko su posvadjani sa loptom. Pogotovo Miljkovic. Nekad mi se cini da je bolje sutnuti loptu u aut, nego njima dodati. Barem je manja vjerovatnoca da ce biti kontra.

U prvom poluvremenu nam je nedostajala kretnja bez lopte. To se donekle promijenilo u drugom poluvremenu ulaskom Sume i odmah smo imali neke sanse. Moramo se okrenuti domacem prvenstvu, pa makar da natjeramo egipcane da kradu ocigledno.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jebiga, baš bedak L. Svaka čast crno-beli na borbi. Bolja ekipa je ispala, to je sigurno, ali nije za utehu L.
Ne bih delio sad neke velike kritike, momci su dali sve od sebe.
Morali smo to rešiti u drugom poluvremenu, morali smo, ali jebiga, nije htela u gol.
Stanoju zameram to što smo bukvalno celo prvo poluvreme bacili u vodu, još više mu zameram jer je sa izmenom Lazar-Denis Stojković zakasnio dobrih pola sata.
Bilo kako bilo, mi moramo biti uz Partizan uvek, u dobru i kad je teško, kao sada.
Moramo ostati uz tim, trenera i sve koji vole Partizan (osim govnjive uprave, naravno).

Teško je, ali idemo i moramo dalje!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.705
Reaction score
29.384
Локација
Beograd
A sad nazad na domaće njive. Nismo zaslužili Evropu.

Mi smo tim koji stalno nešto juri a nikad ništa ne stigne. Tim koji ne zna da iskoristi svoje prilike, ali zato od dva šuta protivnika prima dva gola. Tim koji ne zna nikad da sačuva nešto stečeno. Tim u kome ima igrača za koje je svejedno da li su na terenu ili nisu.

Ovaj Šarleroiakrobata je stvarno kurac od ekipe, ali...šta to nama vredi...mi smo prvo zajebali stvar sa neosvajanjem domaćeg kupa i igranjem nekih groznih kvalifikacionih utakmica sa kojekakvim evropskim Vodojažama...a čim smo naišli na prvo ,,tvrdo,, bilo je ,,zbogom Evropo,,...
Sad bar ne moramo da se vadimo da nam evropske utakmice ometaju pohod ka tituli - koja je ionako ove godine označena kao ,,prioritet,, - možda bi bilo sasvim o.k. da ispadnemo odmah i u domaćem kupu da nas ni to ne ometa...
Nažalost, sad sledi prodaja igrača koji nečemu možda i služe, mada...ne baš uvek...tako da...videćemo u kakvom ćemo mi to ,,sastavu,, uopšte da ,,pojurimo,, tu titulu...ali...za neke zaista nije šteta i ako odu, ne znam ni šta će uopšte u Partizanu...

Nije ovo smak sveta, nije nam prvi put da zaseremo, igraće se fudbal ponovo i od sutra, ali...osećam se baš loše - i zdravstveno od ove utakmice, a i psihički posrano od njenog krajnjeg rezultata...

Grobari čuvajte zdravlje, preživimo nekako ovu noć, pa...biće još dana za megdana...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Iskreno sanse da udjemo u LE bez uzvratne utakmice su bile minimalne. Nismo mi nikada bili toliko jaki da imamo 4 pobjede u Evropi u knock-out takmicenju.
Kad smo izjednacili i trebali da im damo drugi nismo imali vise snage za pritisak.
U Evropi svaka sansa mora da bude gol, u LingLong ne treba jer ih napravis 10.
Mnogi su u losoj formi Stevanovic, Sadik, Natko.
Da su se igrale 2 prosli bi dalje jbg...

Da sumiram, igrali smo bolje nego sto sam ocekivao nakon prve dvije Evropske utakmice gdje smo se provukli bez stvorene sanse.
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.692
Локација
Beograd
Šta se desilo sa onom ekipom koja napravi preko 10 mrtvih šansi na utakmici i da 3-4 komada po utakmici? Jasno je da nemamo gol igrača i da svakome treba po 3-4 stopostotne šanse po utakmici da bi umuvali jedan.Ova kukavicka igra je Stanojevicev pečat i jednostavno ne lezi ovakvom sastavu ekipe. Ljudi šut u dva puta i daju dva gola... Sadik i Urošević se vratili na fabrička podešavanja.
Biće ovo mučno gledati ove sezone...Ovo je bila poslednja prilika da igramo LE, od sledeće sezone eventualno treća liga, mada sa ovakvom upravom ne verujem ni u to...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top