Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
svedok saradnik zvezdana terzica
kum ramadanijevog damjanca

oterao Moreiru (spasio mu prvu sezonu)
oterao Klea (uveo ga u LS)
oterao Tejga (spasio mu drugu sezonu)
bio protiv povratka Dijare

forsirao Babovica (izbacio ga protiv Genka)
forsirao Miljkovica (izbacio ga protiv Genka)
sklonio Stojkovica protiv Samroka bez razloga

lagao da ne zna ko je Nastasicu menadzer (njegov kum, sa kojim se sastajao u geneksu jednom nedeljno), a za Tejga je vrlo dobro znao ko mu je menadzer

Lagao kako je Kleo nezadovaljan u Beleku, lagao na oprostajnoj kzs kako je hteo da zadrzi Klea

Lagao da nije znao da ce prodati Savica ciji je menadzer njegov kum

Sabotirao Partizan u prelaznom roku 2013, ulozio tuzbu da ne bi mogli da registrujemo igrace

Pljunuo po Sadiku, Sumi i Asanu na kzs cim je dosao
Vratio Miljkovica
Hoce da vrati jos ramadanijevih igraca umesto stranaca
Napusava ceo mec Sumu i Sadika, a Miljkovicu vice 'bravo sine'

Ser Alex od Samroka, Svedok Saradnik zvezdana terzica = stanoje

Zex, oladi malo panteru dal si normalan?
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Veceras sam video onaj isti (na moju veliku tugu i zalost) "impotentni" Partizan,kao pod Djuricem
 

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.910
Локација
Kobasicarija "Venac".
Da ih onako neutralisemo, a da nismo uspeli da ih drknemo iz kontri. Znaci sve duprotno nasim ocekivanjima i prognozama. Jebem te zivote! Dva prekida i zbogom evropo.
moralo je bolje u prvom, i to je jedina zamerka za utakmicu. I naravno onaj promasaj sume sa sest metara. Pocrkali smo na kraju, a pride,
onaj ludi slobodnjak iranca nas je zveknuo.
igraci, hvala vam ste danas izginuli za partizan! Nikom nista ne zameram.
A sad da vidimo koliki ce biti obim rasprodaje.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Zatvaraj temu, iskreno. Vruće glave. Nije Šarloa zasluženo otišao dalje, nije ni Stanoje kriv. Okrećemo se ligi. Nadam se da će Stanoje da raspusti neke igrače.
Kako nije kume, cime smo to zasluzili vise od njih da odemo dalje? Oni nisu imali ambiciju da igraju u prvom jer su rano umuvali gol, ne slucajno nego nakon uigrane akcije kod kornera koju mi necemo odigrati nikada. Kasnije smo im dali rano gol i poremetili im verovatno ceo plan za drugo poluvreme, ali ne vidim kako nisu zasluzeno prosli.

Tuga je na sta licimo. Ja i dalje ne mogu da skontam gde ljudi ovde vide pozitivne stvari i pomake? Otkad je to Sarlroa neko ime u evropskom fudbalu od koga nije sramota izgubiti?

Alarm se morao upaliti mnogo ranije. Ne shvatam, protiv tri amaterske ekipe pobedjujemo na muke, sa penala. Onda ljudi masovno pisu PODRSKA PODRSKA i nazivaju one kojima se to ne svidja ciganima, a onda nas prvi prosecni profesionalni klub na koji naletimo izbaci. I sad ponovo isto? Nije kriv niko, ajmo podrska?! Nema bre ko nije kriv, jos nije kraj septembra, a doslo je vreme da se okrenemo kupu sa timom koji kosta boga oca. Koja liga druze? Ona gde se guzimo sa Cajetinom i Pazarom? Kup! Samo kup. Ne svidja se ni meni, ali takva je to prica.

Stanoje nista nije kriv? Ko je na teren izveo brdo ofanzivnih igraca sa nula namere da ih koristi jer igramo sugavi pas unazad celo poluvreme? Protivnik nam je imao jaci posed lopte iako su sve samo ne ekipa koja mrsomudi, igrali su direktno, ali smo se i mi defanzivno dobro drzali, a i oni su losi, pa nisu puno prolazili, ali su imali nameru da napadnu. Mi nismo! Videli smo zadnjih nekoliko minuta koliko problema oni imaju u odbrani kad se pritisnu, a mi to nismo uradili celu utakmicu.
Nego je brat Miljkovic vrati Banjaku i Vitasu svaki put, a strucnjak se dernja bravo bravo bravo.
Urosevic se zaleti i zna da ne moze sesnaesterac da pogodi centarsutem, pa zamahne, okrene se, vrati loptu u nazad, pa se prebaci lopta na drugu stranu, pa tako u krug dok neko ne odluci da gadja Sadika u glavu dugom loptom. U prvom poluvremenu nismo organizovali dva postena napada.
Kao da gledam jebeni Samrok ponovo.

Ja ne znam, kunem se na sve na svetu da ne shvatam ljude koji pravdaju jednog Miljkovica. Kunem se. Pa gledali smo svi tog istog coveka vec jednom, jos samo u grob kad odem da mi dodje i popisa se. Moras da budes ozbiljan mazohista da ti uopste padne na pamet da vratis Miljkovica u klub. Da je najbolji na terenu i da je doziveo ne znam sta po evropi, ne treba nam Miljkovic jer je to Miljkovic alo. Gledali smo istog coveka ranije, kako nije jasno? Kome uopste objasnjavati sta je tu problem?
Eto, neka bude da je odigrao pristojnu utakmicu, nadjite mi ozbiljnog evropskog beka kome se ijednom u karijeri desilo da ovako brani krilo sa spoljne strane?! Van svake pameti, ludilo, mozga bez!
Kolegu sa leve strane mnogi zele u reprezentaciji, a to sto brat igra je kriminalno i to konstantno kriminalno. I komicno. Svakakve stresove sam preziveo sa levim bekovima Partizana, ali Urosevic je bez konkurencije najgori. Sad bih oberucke prihvatio kosatog Miletica iako mi je kosa opala od njega.

Jesmo li znali da nam fali stoper? Ko da igra, Vitas? Ostojicu svaka cast, pisao sam vec, ali skroman je to kvalitet. I posle ponovo ljudi ne shvataju sto neko pita igraca Partizana "Zasto si panj?". Pa ako njega nije sramota i ove iz uprave nije sramota i trenera nije sramota, sto nekog cetvrtog da bude?

Ovaj tim je preskup. Ovo sto igramo je tragicno.

Naravno da su prvi na listi krivih Vucelic i Vazura i naravno da im zelim da ih rak pojede polako i bolno, ali ovaj tim ne sme da igra ovako ni u najludjim ciganskim fantazijama. Sportski sektor u Partizanu je uvek vadio govna iz uprave. Nas sportski sektor je umro. Ubili su ga ponovo dovodjenjem Stanojevica koji je zasluzio da bude oteran jos posle Moldavaca i Cajetine. Sto ne znaci da je Savo nezasluzeno otisao.

Da se dovede ozbiljan lik koji nece da trpi preskupog golmana koji je odavno zavrsio karijeru i koji je postao kiks majstor. Da se dovede lik koji nece da klima glavom i glumi da je zadovoljan Vitasom, Ostojicem, Lalatovicem, Urosevicem, Miljkovicem i ostalim poluamaterima u timu, niti ce da kaze da je zadovoljan produzecima protiv Svetog Djordja iz Moldavije i da je vezbao penale.
Sve dok trener Partizana koji je za mene svetinja klima glavom na klasicno pisanje po klubu od strane debelog vepra i govneta julovskog, za mene je nista manje do njihov saucesnik.

Niko ovde ne zasluzuje podrsku. Real Madrid sa ovakvom odbranom ne bi igrao evropska takmicenja. Uzasno me boli na koliko niske grane su spustili klub.

UPRAVA NAPOLJE!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.533
Jedan veliki aplauz za vvv...
Kako ste nas razjebali, vodja je ponosan na vas. Razjebali ste Partizan, odlicno ste to odradili, vodili racuna o svakoj sitnici, da se slucajno ne nadjete u situaciji u kojoj ste bili 2017. Evo, i ovde na ovom forumu ljudi se kolju oko Sava i Stanoja, navijaci Partizana caste ciganskim epitetima nase igrace i trenere.
Bravo vvv, ono sto nisu uspeli mnogi decenijama unazad, vi ste uspeli za par godina. I ne sekirajte se, ima tu jos malcice da se cerupa, niko vas nece dirati, cupajte jos. Ako nista drugo, cupajte dok dug ne dogura do 100 miliona. Kad je bal nek je na vodi. Valjda ce to biti dovoljno da ugasite klub, ispunite decacke snove vaseg gurua, i onda "gospodski" napustite klub.
Rekao bih vam da ste se posrali na nekoliko miliona ljudi sto navijaju za Partizan, ali bi bilo nekorektno s moje strane, jer niste. Mi smo se sami posrali na sebe...
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Ja eto ne znam, sta ste vi ocekivali posle zadnjih nekoliko utakmica veceras. Pa pola vas se ovde posralo posle Zlatibora i nekih drugih meceva (ukljucujuci i period sa Savom). Suludo je ovde pljuvati Stanojevica.

Svi ste zaboravili kakvi smo bili suplji iza... da ga nije dao samo onaj ko je na voz zurio. Ako nista drugo, pobili smo se veceras sa timom koji je fizicki azdaja za nas tim i koji je prvi u ligi kakva je Belgija. Ljudi nisu priliku stvorili. Na to dodas, da su neki kljucni igraci vec neko vreme izvan forme i dobijes ovo veceras: borbu, donekle neku disciplinu koja je falila i to bi bilo to.

I ja uopste nisam preterano nezadovoljan. Ko prati moje upise zna, sta sam napisao kad je bilo finale kupa: pun mi je k vise alibi prica i jednostavno sto vise argumenata (zadnjih godina obicno u vidu kupa i evrope) ekipa rezultatima "oduzme" ovoj usranoj upravi, meni pritisak stabilniji. Mazohisticki bi neko rekao, al prosto zelim da vidim, dokle je banda spremna sebe da pere i opravdava...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
Ma jebo vas vise savo slincuga u dupe cigani raspali.
Zabunkerisao se protiv az sa igracem vise i ispusili smo najstrasnije.
Odradjivao ga narkoman gde ga video.
U evropi nista nije uradio, u prvenstvu nas brukao svako drugo kolo.
Ovo je njegova ekipa, nije stanojeviceva.
Tomic 11 i stojance da mi se napuse kurca dve najvece ljige na forumu.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Stanojević je loš trener, večeras pokazao naročito. Ne sviđaju mi se nabeđeni treneri na našoj klupi.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Da su nas nadigrali, pa da covjek nesto i kaze ali ovako, ne znam sta bih. Stojkovicu na dusu ovaj gol, ko zna koji po redu. Sto vec neko rece, mislim da je vrijeme za Nemanju Stevanovica. Stanojevicu, ne forsiraj Markovica vise, **** te on.

Suma je unio zivost u ekipu, ali opet ce neko reci nije iskoristio sve sanse. Budite realni, kad je raspolozen, strasan je igrac, bez njega smo 30% slabiji.

Nadam se da ce neko razrijesiti ove idiote u upravi...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kaže naš trener Suma nije u ritmu pa zato takav dogovor bio da bude na klupu.A ko je u ritmu?Ovaj golman njihov iseče 3,4 vrhunska pasa na 15 metara.On ih je realno spasio bar 2 komada.Ali opet.Bravo za Vitasa, polako pokazuje da je naš najbolji štoper.
Mi nemamo ništa bez Sumu.To je činjenica.Nemamo nikakvu igru.Kad je on tu, izmisli dribling, pas, šut ali trener kaže na konferenciji nije u ritmu(dva puta) i kaže da je pogodio.Šta reći.
I na kraju Filip Stevanović igrao povredjen.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top