Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.126
Reaction score
1.870
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Najveći utisak derbija je vatromet cigana, posle gola iz penala, za izjednačenje.
bogami LEGENDARNO!!! :buhaha:picka-ciganska:
tako ti je kad čekaš (makar i NEREGULARAN) gol 400+ minuta i to od igrača koji po SVIM PRAVILIMA nije ni zaslužio da dočeka taj momenat (u bilo kojoj drugoj ligi bi bio u svlačionici i pre 40 min)!
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Posle prvog kontakta lopte Jojica videlo se da nije igrao fudbal sto godina, iskreno ocekivao sam da ce ga zameniti na poluvremenu jer bas nista nije doprineo igri, nije imao dva dobra poteza sa loptom, niti ima snage niti je znao sa loptom sta ce i kako ce. Previse smo se povukli, bilo je pitanje vremena u jednom trenutku kad ce nam dati gol, medjutim kasnije su i oni pali kad se ulazilo u zavrsnicu meca i tu je trrbala da bude sansa i da rutinski odradimo posao, ali sudija preuzima stvar u svoje ruke i to je to. Lik na metar od desavanja i samo on zna kako je video korner kod one situacije. Cigani nam ne bi dali gol za sto zivota i pored nase katastrofalne igre. Sta je tu je, idemo dalje. Videcemo Bajebeka i Holendera u narednim mecevima. Suma dokazao za ovo kratko vreme na terenu da je klasa u odnosu na sve ostale, steta za povredu, zao mi ga je bas bas, izgleda da je na operaciji oka a vrv mu je i sezona zavrsena.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Ovi iz arene u studiju dosli do zakljucka da je bio korner pre penala... Vidim i Radule poznatiji kao objektivni grobar aminuje sve to.
Samo mogu da zamerim preveliku defanzivu kad smo odmah na startu videli da su se pozadi usrali. Da je Markec dao ono na 1:0, to bi bilo to.
 
  • Like
Reactions: BaX

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Izbaciš najboljeg igrača iz utakmice, pošalješ ga najverovatnije na operaciju oka, a ne dobiješ žuti karton. Nastaviš da biješ kad ti je dozvoljeno, gde ti se pridruži još 10 usranih ciganštura koji kumulativno biju, a epilog je penal za njih posle nepostojećeg kornera, koji izvodi ciganin koji je već trebao biti napolju 15 minuta ranije.

Od kad sam progledao, a od kad navijam za Partizan i znam za večiti derbi nisam gledao da Partizan na JNA igra ovakav blok i bunker protiv cigana. Nikad. Duša me boli, ne mogu da dođem sebi šta sam ovo gledao.
Markoviću, molim te drugar, ako voliš ovaj klub budi pošten, budi partizanovac i idi više.

A ja neću prežaliti što Bog fudbala nije ostao još samo jednu utakmicu, nego ga oteraše za rođendan..
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
kao i do sad, po starim engleskim ocenama...
Stojkovic (8) par katastrofalnih ispucavanja, ali sustinki dobra kontrola kaznenog, i zaista ne vidim upgrade u odnosu na Popovica
Miljkon (7) sasvim korektan, zatvorio vecinu toga po svoj strani, usmeravao, udvajao i za malo postigao gol!!
S.Markovic (8) definitivno upgrade u odnosu na Vitasa, sigurniji, manje gresaka, jedno lose zatvaranje, jedno odlicno otvaranje
Banjak (8) osim jednog upitnog faula, stabilan, bez kiksa, sto se mene tice imamo stoperski tandem bar do leta!
Urosevic (8) rece neko, defanzivno je pit-bul, par odlicnih skokova, zal sto ipak nije vise pokusavao napred, imam osecaj da je mogao probiti onog indijanca vise puta
Zdjelar (9) prvi put posle duze vremena nije usao nesigurno u mec, odlomio ih je na sredini, pohapsio, upropastio brdo napada, svaka cast!
Natho (8) odgirao je bolje nego sto sam ocekivao, vidno je drugaciji njegov pristup na Derbijima, cak je i oduzimao lopte i to je ono sto mu je po meni falilo u kontinuitetu, sjajan pregled igre i dve lopte za dve gol sanse!
Jojic (5) nista, igrac manje.. nemam dalji komentar
Stevanovic (9) ofanzivno se ocekuje, ali onakva pozrtvovana igra pozadi, za klinca od 18. svaka cast!
Asano (8) umesto pasa Jojicu morao je da sutne, u sledecem napadu vec jeste i za malo dao gol, disciplinovan, brdo zatvorio nazad! Licem u lice ne moze probije nikoga - nikada... ali zato svaki prostor koristi sjajno!
Suma - necu ga oceniti zbog minuta na terenu, ali nadam se da su svi videli KONACNO da je on KLASA sama za sebe, i svakako za nas Partizan i ovu ligu!
Markovic (7) - neugodan je bio u kontri, dobili su 2 ili 3 zuta na njemu, vracao se nazad... steta za onu sansu
Lutovac (8) - razmrdao nas, nisko teziste, tesko ga je izbaciti iz ravnoteze i ZNA da uputi centarsut, onaj ostri, najopasniji za braniti.
..................................................................................................................................................
od 98. Derbija, propustio sam 2 uzivo, a ni jedan racunajuci tv ekran! dakle citavih 65+kup+tv liga sampiona!!
NIKAD nismo bili u bunkeru! NIKAD! danas jesmo!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Najveća fora što ovaj korner prije penala izgleda da uopšte nije postojao...
Ma kakav crni korner, veze nije imalo sa kornerom. E sad dali je bio penal... ja ono ne bi svirao, ali Jojic je napravio neverovatno sranje ka7d je povukao za dres onog cigana. A lopta bi otišla u aut. Znaš da da ono govno od sudije jedva čeka da svira penal i praviš onakvu glupost??? Za mene neshvatljivo. Marković može odma da se pakuje za pozajmicu-Vardar, Rabotnicki, AEL Kipar... Taj čovek odavno ne igra fudbal, a neće ga ni igrati. O Loli nema sta da se kaže, takodje ni o Miljkovicu, Obradoviću, pa ni o Jojicu koji se vratio kad ga nisu hteli nigde u Evropi.Za sve navedene važi da bi eventualno igrali 3 italijanska ligu, to im je maksimum. Spezia... nesto tako, neki klub na moru. Stanja sam mnogo voleo u 1-om mandatu, ali mi je zao sto nije održao obećanje od pre 10 god.Kako god, 4 god. po redu gubimo titulu u Septembru, one dzukele su još u Upravi, a,, Jug je nikad slozniji(kakav cirkus) ". Svi znamo, dok je onaj Psihopata kod vas na vlasti mi ćemo da se koprcamo u živom blatu i nećemo da osvojimo titulu u nijednom sportu. Ali, preživecemo mi i ovo. Sahranicemo svu stoku koju urušava nas klub i sport uopšte. SAMO JE SMRT SIGURAN POSAO
NUSKNVP.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Polako bre ljudi....greska je uprave sto smo ove igrace tek sad doveli...imaju oni kvalitet,i Jojic i Markovic, ovaj Holender...samo kasno je ovo...mislim da je ovo ok tim,ali tek od sledece poluseZone ce pokazati pun potencijal...
Na nasu zalost ,dovedeni su kasno, kasno za ligu u kojoj se drzavna mezimica vec na polusezoni odlepi na 3 pobede viska...
Sad sta je tu je...idemo dalje...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Sve ste manje vise rekli. Meni je nestvarno i ponizavajuce da mi igramo bunker protiv cigana na svom terenu.

Zar nasim trenerima nije dovoljno skole kroz mnostvo utakmica u istoriji da kada se zabunkerises samo cekas kada ces primiti gol?

Sramotna je ovo igra za velicinu naseg kluba.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ljudi losa situacija sa Sumom, ima ozbiljnu opetaciju na oku, roznjaca se odvojila, nije 100% sigurno da ce biti sve ok.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Polako bre ljudi....greska je uprave sto smo ove igrace tek sad doveli...imaju oni kvalitet,i Jojic i Markovic, ovaj Holender...samo kasno je ovo...mislim da je ovo ok tim,ali tek od sledece poluseZone ce pokazati pun potencijal...
Na nasu zalost ,dovedeni su kasno, kasno za ligu u kojoj se drzavna mezimica vec na polusezoni odlepi na 3 pobede viska...
Sad sta je tu je...idemo dalje...
Polako bre ljudi....greska je uprave sto smo ove igrace tek sad doveli...imaju oni kvalitet,i Jojic i Markovic, ovaj Holender...samo kasno je ovo...mislim da je ovo ok tim,ali tek od sledece poluseZone ce pokazati pun potencijal...
Na nasu zalost ,dovedeni su kasno, kasno za ligu u kojoj se drzavna mezimica vec na polusezoni odlepi na 3 pobede viska...
Sad sta je tu je...idemo dalje...
Nadam se sa si sarkastican... Ako nisi.. onda nisi.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Станојевић је извео тим којем верује, али и који је могао да изведе - чуо сам да је Мађар повређен а да Бебек није физички спреман - а како изгледа кад играч није спреман у дербију видесмо вечерас и без Бебека...приказ'о нам Зека...уосталом, хтели не хтели, има и то ограничење о ,,бонусу,, и странцима...

Добро је почело, Жонглер је иницирао акцију, лепа брза комбинација, Фића прецизан...
А онда је онај црни дрвосеча умало Суми избио око...и ја не могу да знам или тврдим да је било намерно, али који је ово пут да ми Уметника у дербију повреде?! То већ не може да буде случајно!

Ушао је рекреативац, који је поново показао да у великим утакмицама нема шта да тражи.
Повуклисмо се максимално а ,,цигани,, су нас по боковима пролазили к'о да одбрану немамо (или бар бекове)... Онда је Станојевић вратио Асана да припомаже Урошевићу...додуше, Асано је играо СВЕ на овој утакмици...

,,Цигани,, нас тешко пробијају, али ипак имају 99% шансу (Фалћинели)...
Света Штета врло добар зајебао је оно једном када није пратио Бањаково прављење офсајд-замке...
Очекивао сам да кад-тад ,,решимо,, утакмицу из неке контре, али шта вреди када је Лазар Марковић био на терену...

У другом полувремену опет имамо среће што шут оног белог дрвосече завршава само на нашој стативи...
Јојић је одиграо као пензионер, и није чудо да је (из неке своје немоћи) направио пенал на метар испред судије...
Да, корнер није постојао, да, није ни Стојке морао баш одмах да легне у једну страну, али, јебига.

А онда оно што ме изненађује - МИ при крају утакмице, када су играчи најуморнији, нападамо много више од њих, што значи да нисмо играли ,,бункерицу,, целу утакмицу зато што немамо тим, или што не можемо да трчимо, или зато што су они јачи и бољи - него зато што је Станоје у маниру најбоље ,,српске фудбалске школе,, наредио ту ,,бункерицу,,...
Да је добио утакмицу, свака част, али...није је добио...
Уосталом...колико је реално да ми ,,издржимо,, нападе 85 минута са физички слабим, неспремним или уморним везистима, са Светом који је право ,,иза авиона,, ушао на терен, са Миљком и Урошевићем на беку...са судијом који ће већ нешто да ,,свирне,, (као тај корнер)...?

Пуна ми је глава свега и свачега - није ми се допадало што пре дербија причамо о ,,нашој доминацији,, и о ,,нашој деци,, - јер обично онај који више ћути добије дерби...
Нисмо га добили, нисмо га ни изгубили, овај ,,скрпљени,, повређени и неспремни тим био је сасвим равноправан са ,,галактичким шампионима,, који не могу бод да изгубе у Србији, и, да не беше ,,судијиног корнера,,...али, јбг...

Ово може да изгледа још пуно боље, надам се да ће Сума брзо да се опорави ,Бебек да уђе у форму, Света нам се, надајмо се, вратио као бољи играч него кад је отишао...само да престану више приче о некаквој ,,нашој деци,, - МОРА да игра онај ко је спреман и најбољи.
Тачка.
Данас смо ваљда принудно ,,крпили,, тим, о.к. је што је ушао Витас да скаче уз оног Риђобрадог, могао је да скочи и који пут више у нападу, требао је рецимо и Штулић да уће бар минут-два да проба да скочи или шутне, али, јбг...не може баш сваки дерби да се победи - нити се титула осваја тиме што победиш ,,цигане,, у два дербија годишње...
НЕДОПУСТИВО је просипати бодове ,,свако мало,, кад налетиш на ,,друголигаша,, - а то је радио и Саво, и сад Станоје...
С тим што Станоје има шансу да се поправи...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top