Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Uopšte ne potcjenjujem nikoga, samo govorim ono što vidim na terenu, Sadik nije skorer, ali u našoj igri je mnogo značio jer je zadržavao loptu, dozvoljavao srednjacima da se malo i odmore, ali da je gol igrač sigurno nije..da je za naše uslove dobar jeste..ono što sam zapazio kod Bajbeka u ovo malo što je odigrao, čak i ovako nespreman to je hitrina, a za skorera je važnija ta brzina u 5-10 metara, nego da pretrči kilometre..jer tu u 5 metara dtreba da se oslobodiš odbrambenog igrača i šutiraš, sve ostalo je gubljenje vremena i davanje šanse centarhalfu da otkloni opasnost, e to usporavanje je koštalo Sadika da mnogo šansi proćerda..čini mi se da je Bajbek konkretniji i brži u završnici..na kraju vrijeme će pokazati da li sam u pravu, a Sadiku Hvala za izuzetan odnos prema dresu i borbi
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Videćemo dal je trener shvatio da Miljković, Jojić i Obradović nema šta da traže u prvih 11.Ako nastavi tvrdoglavo da ih drži, onda nema nikakvog stpljenja i jedini je krivac za katastrofalnu igru i rezultate.Za Partizan moraju da igraju najbolji i najspremniji.
Holender je spreman, tako da mora odmah u prvi 11.
I mali Štulić mora da igra od početka, ne smemo da rizikujemo na špicu sa Asanom ili Markovićem.
Lutovac nek igra desnog beka, Marković i Banjak štopere, levo Urošević.
Fića i Holender po krilima, Natko, Zdjlelar i Lazar Pavlović u manevru a u napadu Štulić prvo poluvreme a drugo Bajbek.
Ovo je trenutno naš najjači sastav.
Pa na zimu jedno 6,7 pojačanja i to prava pojačanja, nikakvi povratnici koje niko neće kao ovog leta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Pa na zimu jedno 6,7 pojačanja i to prava pojačanja, nikakvi povratnici koje niko neće kao ovog leta.
A ti ćeš da platiš tih 6,7 pravih pojačanja, ili ćeš da platiš ove povratnike koje niko neće, ali su kod nas potpisali ugovor koji im garantuje novac...
Naša uprava će i ove koji su već potpisali da nagovara na ,,reprograme,, i ,,oproste,, a kamoli da dovodi neke nove i prave, pa da još i njima mora da plaća nešto...
Nema od tog ništa. To nam je što nam je.
Ko može da se spremi i trči, lepo, ko ne može igraće takav kakav je, ili će praviti društvo na tribini ovima koji su isto takvi, ali i ne igraju...
To nam je sudbina.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Goran Tomić pa naravno da treba da se plate i dovedu.Ima toliko dobrih igrača koje propuštamo i u našoj ligi.Pa zašto ne bismo doveli nekog?
Pa Obradović je potpisao do juna, a Miljković do juna 2022, i nemaju neke nenormalne plate, imaju kao i dosadašnji rezervisti.
Da imamo normalnu upravu uopste ne bi dovodili igrače u zrelim godinama.A inače mi smo ove godine od prodaje obezbedili 1,5 godinu da smo mirni što se tiče plata i dugova.
A da bi funkcionisali, mi moramo dovoditi kvalitetne igrače, igrati Evropu.A sa trenutnim sastavom ni ova liga konferencije nije zagarantovana.
Nijednog beka niti štopera nismo doveli iz naše lige nekoliko godina.A nije da ih nema.Sad i pratim na areni više našu ligu i ima tu materijala a to nije skupo i nije neka plata.Propustili smo mi dosta igrača iz naše lige koji su napravili solidnu karijeru preko.
Iz Crne Gore dovodimo neke igrače a top kvalitet ide u zagreb.To ne može tako.Iz Makedonije i Bosne isto.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Pa zašto ne bismo doveli nekog?
Ako nisam bio dovoljno jasan: zbog para.

Uprava Partizana gleda da se ne troši, tj. da ne dovodi ako baš ne mora, ali vrlo rado gleda kako da što više proda i zaradi.
To kako Partizan zbog toga prolazi u takmičenjima to njih ,,ič,, ne tangira. Milije su im pare nego titula.
Pa oni kad bi razmišljali o Partizanu ovoliko koliko mi razmišljamo, opalo bi im i ono malo kose što imaju na glavi.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Od kad se Radnički vratio u prvu ligu 2012 godine, igrali smo ukupno, računajući i kup, u Nišu 13 puta, a skor je 3-3-7. Od onog meča za titulu, igrali smo pet puta sa njima, a dobili smo ih samo poslednji put.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Pa je l' morate potcjenjivati Sadika i sad kad je otišao? Nemoj da budeš kao naš jedan član, koji ima sreće što je trenutno korona, pa se igra pred praznim tribinama, jer:

Sadikova statistika za prošlu sezonu:
Погледајте прилог 10776

Jel moguće da si ovo iskopao, znači ne vjerujem ahahahaha
E jebiga, stvarno imam sreće što je korona, eto Sadik me je demantovao, prebacio za 2 gola i bez obzira na to, nikad mi neće biti ni medju 20 omiljenih špiceva Partizana, jer prosto čovjek sa onako čapljastim nogama zbog kojeg sam lomio i daljinski i Samsung S10 kad se saplijeće sam od sebe u prosjeku 6 puta po utakmici, prosto ne može da mi bude medju omiljenima. Da Bog da se nikad ne vraćao.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Govna kiksnula tako da tek sad se plasim jos vise sutrasnjeg meca u Nisu.

Neka me razuvere nasi i sve ce biti ok.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Sad je tek frka....da li Stanojevic sme da pobedi sutra?
Sav se tresem od groznice, i nemam hrabrosti da pratim sutrasnji derbi.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.738
Локација
Novi Beograd
Ne sme brate da pobedi, a i da kojim slucajem sme nece. Sale je dosao da srusi klub to je valjda svima jasno, paravan upravi. Ima tu neke budale sto pisu kako je on dosao da pokusa da napravi rezultat, da ozivi sebi karijeru i Partizanu vrati dominaciju, ono staro 100 puta ponovljena laz postaje istina. E pa te budale sto to pisu za Saleta lazu, ali nisu jos 100 puta ponovili da bi postala istina. Normalno da svaki normalan Partizanovac zna da je Saletova zivotna zelja da urusi klub. Raskurcao ceo tim, doveo sva pojacanja od Ramadanija, znaci svako pojacanje je njegovo, lako se proveri na transfermarktu, bukvalno nijednom ne pise Lian sports agencija sto znaci u prevodu da su Ramadanijevi. Sad kad je on tu, uprava je mirna. A u prvom mandatu je isto to hteo da urusi klub, nego mu Tole namestio da osvoji prvenstva, udje u LS bez pojacanja i ubacuje klince u prvi tim, nabije komplekse ovima preko puta. Sad kad nema Toleta sad ce lagano da srusi klub. Pa sta mislite sto je on izasao protiv uprave i Djuratog ono davno, pa branili mu da urusi klub. Djura i Ruzic su pricali kako im je Sale rekao da nije interes Partizana da svake godine osvaja titulu.

Ah da jedino gde je dosla do izrazaja Saletova strucnost je Samrok, to se valjda podrazumeva.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Подразумева се да ће Жељко Бајбок сутра да да два комада а Hal 9000 Mađar jedan, a za ostalo ćemo da vidimo... :D
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@TaraNdrel druze, ti prolazis krug pakla ovog foruma koji sam ja eto prosao vec, pa ti po osnovu tog iskustva kazem - batali!

Tvoji postovi vezani za fudbal su fantazija jedna! Svaki tvoj post koji je strucno napisan o fudbalu je pravo jedno blago ovog foruma, i jedan si od retkih od kojih moze da se nauci!
Dakle samo ti druze pisi o fudbalu i neopterecuj se zaludnim ljudima i budala..
Zao mi da jednog takvog clana potrose neki ljudi koji ne znaju sta je zonski stopet, sta kretanje u liniji itd..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top