Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Treba nam bekap četvorka pod obavezno. Da Novica bude nominalno treća, a Janković da ispadne iz rotacije. Ježim se te postave sa Zagorcem na 4

ja vidim jedino resenje u sledecem
SJ, Angola i Zagor otkaz...naravno nemoguce za Zagora da dobije otkaz (zbog ugovora, te neke reputacije gde se kao ceka), iako ga zasluzuje
a da se dovedu svingmen (2/3) i strec cetvorka
CMM, Gordic, Jare, Pejdz, 2/3, Dangubic, strec 4, Rason, i ova 3 centra...11 igraca sa kojima igras
to bi bila minimalna sanacija u greskama u sastavu, posto ne moze sad sve da se menja :D

ovo sta depresivni filozof Zagorac igra je ja ne znam koje reci da upotrebim
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Ne znam kako je tekla utakmica kasnije, drago mi je zbog pobede. Medjutim, drugu utakmicu vec nemam neku zelju da gledam. Teska tarzanija je bila u Turskoj. Veceras pustim TV, odgledam tri i po minuta prve cetvrtine, utisam ton i okrenem se da spavam :D Nikad mi se nije desilo to tokom utakmice Partizana. Mozda godine stizu, a mozda nam i igra ne lici na sport koji se zove kosarka.

Ako se kasnije tokom utakmice to izmenilo i zalicilo na kosarku, drago mi je.
 

Jovanka Redzepovic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
20
Reaction score
16
Локација
Bgd
Prosle sezone su za kidanje zivaca bili zaduzeni Jankovic, Bircevic i Zagorac. Sada su tu Jankovici i Zagorac. Kriminal od igre. Doduse, Bircevic je itekako znao da bude od koristi, te se u ovom nizu donekle izdvaja.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Teraj dalje, kad se pobedi treba da se hvale. Lepa rola Kodija, na individualni kvalitet, držao nas je dok nismo prelomili. Katastrofalna slobodna bacanja, jedna od odlika dobrih timova je da dobro izvode bacanja, mi smo izgleda dobar tim bez toga. Skok je bio dobar, ostalo, još uvek divlje izgledamo, nemamo ni glavu ni rep. 29 min Dangubića, najviše na terenu, ja to ne mogu da gledam. Gledao sam Tomaševića, Šilobada, Vujanića, Slavnića, to su igrači koji su imali neki kvalitet ili više njih, ovaj danas šutnuo 10, ušle 4 i kao imao dobar šuterski dan. Ponavljam, ubacite par klinaca, a Janković i Dangubić nek se tornjaju iz Partizana, muka mi je da ih gledam u crno belom dresu. Što bi rekao jedan gospodin, to je stvar estetike.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
Kakva hrkljus kosarka, ne zna se sa koje strane grdje. Vazno da Vlado zna u cemu je problem. Anarhija totalna. Onaj osecaj kad se plasis poraza a opet se mislis da ce ga ako izgubimo najuriti.
ja bih, recimo, prvi post posle pobede, gde igra nije bila baš najsjanija počela sa: "dobro je, pobedismo, ali mora mnogo bolje". Ili, "bravo, momci za želju za pobedom, ali ima mnogo stvari da se popravi i da se krvavko radi"

Prosle sezone su za kidanje zivaca bili zaduzeni Jankovic, Bircevic i Zagorac. Sada su tu Jankovici i Zagorac. Kriminal od igre. Doduse, Bircevic je itekako znao da bude od koristi, te se u ovom nizu donekle izdvaja.

A u drugom bih rekla nešto kao "eto, malo kad su se slegli utisci, i dalje stoji da nismo igrali dobro, ali s obzirom da smo i sa mnogo boljom igrom gubili od Cedevite i stalno imali problema sa njima, ovo je dobar ishod"

Ali, dobro, to sam ja... jedino što ovako izgleda kao da je animozitet prema Šćepanoviću veći od radosti zbog pobede, i kao da se zbog toga priželjkuju porazi.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Svaka čast momcima na pobedi. Čitajući ovih par poslednjih strana (ok, jako smo zahtevni svi), ali malo preterujemo sa recimo Kodijem, koji mi sve više odaje utisak jako dobrog pojačanja. Prognoziram da će se na kraju definitivno pokazati kao bolji igrač od Ljubiše Preletačevića Voldena.
Čovek ubija bukvalno svakog 1 na 1, izmišlja koševe ni iz čega, za to smo vapili prošle sezone.
Sada, kada to imamo, kukamo kako nam fali savršena organizacija igre i to se stavlja KMM-u kao zamerka.
Polako, doći će i ta organizacija na svoje mesto, proradiće i Gorda, a i dalje ćemo imati Kodijeve x faktor poene kao bonus na sve to (kao protiv Budućnosti na primer).
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.301
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
ja vidim jedino resenje u sledecem
SJ, Angola i Zagor otkaz...naravno nemoguce za Zagora da dobije otkaz (zbog ugovora, te neke reputacije gde se kao ceka), iako ga zasluzuje
a da se dovedu svingmen (2/3) i strec cetvorka
CMM, Gordic, Jare, Pejdz, 2/3, Dangubic, strec 4, Rason, i ova 3 centra...11 igraca sa kojima igras
to bi bila minimalna sanacija u greskama u sastavu, posto ne moze sad sve da se menja :D

ovo sta depresivni filozof Zagorac igra je ja ne znam koje reci da upotrebim
Gordića bi ostavio ? Razočarao si me sad :D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Kad vec licitiramo nemoguce stvari, onda, s obzirom na to kako igraju i kakva je energija, moze i rokada Scepanovic u ovim godinama na teren, Zagor na klupu :D Mada mi nesto govori da bi izrastao u Dzikica na konferencijama :D

U Boksinom stilu, zadrzao bih Jaramaz Ognjena, ostalima urucio ispisnicu, Novicu na mesto sportskog direktora :D
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.156
Reaction score
3.672
Kako vrijeme odmice, cini mi se da Vladina odgovornost nije jedina. Nekada pomislim cak i da je podjednaka s obzirom kako neki nasim igraci izgledaju na terenu.
O autoritetu.. On nema znanje, iskustvo, sarm, nije mangup i ostaje mu jedino funkcija. Trener. Svako normalan se jezi onih mladjih strebera koji prvo kazu ja imam diplomu, ja sam sef, itd..
Medjutim, sabotiranje je cest slucaj ako postoje neki animoziteti i to ne moze da rijesi Vlado. To moze da rijesi samo onaj koji ga je postavio. jbg, vracamo se opet na upravu. Ali oni su ti koji treba da kazu brate, ne moze tako. 5% od plate za nezalaganje i ponuditi snimke.

Gordic jeste sinoc los u odbrani (Zagor, on, pa Tomas) ali odluka da on igra zavrsnicu umjesto Kodija pokazala se ispravnom. Isto tako, on nam je najbolji za p'n'r sa Mikom i Mozlijem.
Dovodjenje boljih igraca(i trenera) svakako bi bilo najbolje rjesenje, ali to nije jeftino. Opet je problem na cetvorci ekslirao i onaj ko nam je predlozio/prihvatio Stefana treba da odgovara.

Utakmica, kao Tomas svojevremeno Veneciju, sinoc ih je Kodi unakazio i bio game changer. Kao da je rasteretilo ostale. Bojim se jedino da njegov step-back sut nece ostati konstantan.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.284
Локација
Nickname
Sad kad se neko seti i započne sa grafičkim prikazima željenog tima, pa Enslaved zakuca 5 Dangubića u i 7 pored terena :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.301
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kad vec licitiramo nemoguce stvari, onda, s obzirom na to kako igraju i kakva je energija, moze i rokada Scepanovic u ovim godinama na teren, Zagor na klupu :D Mada mi nesto govori da bi izrastao u Dzikica na konferencijama :D

U Boksinom stilu, zadrzao bih Jaramaz Ognjena, ostalima urucio ispisnicu, Novicu na mesto sportskog direktora :D
Zagorac jedino PR :D
Zamišljam ga ono onako kao zamišljen starke, marama, one kožne narukvice i Bukovski u džepu i priča o uzaludnosti sporta.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sad kad se neko seti i započne sa grafičkim prikazima željenog tima, pa Enslaved zakuca 5 Dangubića u i 7 pored terena :D
Rećiću nepopularno mišljenje ali Dangubić od početka sezone igra na zadovoljavajućem nivou što se tiče odbrane, energija takođe dobra. Jedino što mi se ne sviđa je što baš on uzima toliko šuteva ali ovako gledajući sveukupno, najmanji je on problem. Da imamo trenera koji ima sistem ne bi uzimao toliko, a njegov defanzivni potencijal bi se bolje koristio.

Razočarao sam se u Zagora baš, volim ga ko brata jer je jedan od nas ali brate slatki preterao je sa palamuđenjem. To što kaže Boksa filozofiranje mi ide na živce, a igra mu je 0.

I kad bih birao između Zagorca i Dangubića, birao bih Dangubića kao drugu 3, a prvu tražio.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Mi, pre svega, pobeđujemo zahvaljujući odličnom šutu sa distance, posebno za 3 poena, uz nestvarno visoke procente. Tu prednjači Kodi. Pronašao je svoj ugao za šut i samo ga ponavlja, i neka nastavi da se ponavlja. Ali, i dalje gledamo košarku gde se slabo igraju akcije, posebno za centre. Protivnik je juče igrao maltene bez centara, onaj naš bivši simpatični "surfer", što je po vokaciji centar, pravio je faulove maltene u svakom napadu i time sebi skresao minutažu, a naši centri, posebno N.Janković, nisu to baš iskoristili na način na koji bi svaka iskusna ekipa to učinila. OK, barem smo izdominirali u skoku ponajviše zahvaljujući Tomasu, ali to je sasvim normalno kad se igra protiv visinski inferiorne ekipe.
Većina se neće saglasiti, ali po mom mišljenju meč je prelomio Gordić, povezao je ekipu u poslednjoj četvrtini, skoro polovina asistencija je njegova, kako juče, tako i u manje više svakoj utakmici. Nikad ga se ne bih odrekao. Njegova pojava me podseća na neka lepša vremena pod Duletovom palicom.
Ekipi fali impuls da ih pokrene. Ne mislim da iko buši trenera, jer to znači bušenje Partizana, već da igrači ulaze u utakmice sa nedovoljnim žarom za pobedom, da se ugledaju jednu na druge po nezalaganju, i to se mora promeniti ako ciljamo uspeh.
Najveće zamerke idu Zagorcu, koji je sve gori, i N.Jankoviću, koji se totalno pogubio. Šćepa je sve vreme na popravnom ispitu i, za sad, daje odgovore na pitanja uz dosta zamuckivanja. Ipak, nije ubedljiv, ni blizu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top