Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Jedini interes koji ovi imaju je sopstveni interes. Salju ih u izlog za prodaju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Predstavnici Partizana biće Saša Zdjelar, Slobodan Urošević i Filip Stevanović, dok je Lazar Marković, koji je takođe bio na spisku, odlučio da ipak ostane sa crno-belima, u želji da na miru prođe kompletne pripreme za prolećni deo sezone, javlja Telegraf.

Pa to znači da pored Stevanovića, koji nije više naš, idu Zdjelar i Urošević.
Raduje me što se Marković zahvalio na pozivu i ostao, znači da ima nameru da igra kako treba na proleće.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I posle se naši igrači žale na savez, ideš da pomažeš onome ko te ruši.
Dok su cigani i mali cigani iz Niša odbili reprezentaciju uz obrazloženje da su pripreme i naporan drugi deo sezone bitniji od te 2 utakmice.

Umesto da se odbije bilo kakva saradnja sa sns prćijom i da se pokaže neki otpor mi im još činimo usluge.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I sto onda daju izjave koje daju?
Ko god iz naseg kluba nastupi za ovu menadzersku skalameriju, nema prava a da kaze na kriminal koji fudbalski savez cini prema nasem klubu.

Moze Mitar da pozove konferenciju za stampu, pored njega Vlahovic, Lukic, Milenkovic i Zdjelar i da objave da odbijaju do daljnjeg nastupe za drzavni tim dok se ne unormali odnos drzave prema Partizanu. Da se izbaci politika iz klubova i iz saveza i da ce se tek onda vratiti reprezentativnim obavezama. Kad su cigani mogli laznu frku dizati zbog sopstvenih gresaka i nesposobnosti, mozemo i mi pravu frku dici.
Pa ne moraju na kraju krajeva nista ni da kazu, neka Mitrovic, Vlahovic, Lukic, Milenkovic, Zdjelar odbiju bez obrazlozenja do daljnjeg, pa nek im igraju samo cigani i nek nastave sa blamazama.
 
  • Like
Reactions: MAK

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
@Matke22: A zašto da ne nastupe? Time svakako dižu sebi cenu i otvaraju vrata boljih klubova. Da li zaista očekuješ da igrači treba da se bave time?! Oni treba da igraju fudbal!

Uprava kluba pre svega (a svi znamo kakava je naša), uz podršku navijaca (a svi znamo i dokle smo tu dogurali) treba da se pozabave odnosom FSSa prema klubu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nek gledaju karijeru i dobro, nemam nista protiv ali onda lepo da ne kukaju kako ih isti taj savez sabotira iz kola u kolo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
To je lepa vest, mada se ne treba previše radovati, jer to može da znači i da je završio neki transfer već.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Mislim da je greška ovo za Denisa, ali ako Stanojević tako kaže i ako će negde dobiti potrebne minute onda ok.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Čolić već duže vreme igra za prvi tim a Denis je bolji od svih mladih koje imamo, ja ne znam šta radi naš trener, momke nije na pripreme poveo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top