Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Poslednji put o Vladanu Tegeltiji, koji je postao Pantić Košarkaškog Kluba. Ovo i ne može u Partizan i Mediji, ovo može samo u temu o upravi.

Koja prazna priča i bezobrazluk. Jebo te Ostoja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Nisu krivi ni oni sto su ga doveli , nego oni koji su doveli one koji su ga doveli , i tako sad mozemo u krug , znamo.problem , al nismo u stanju da ga resimo.
Pa samo delimično se slažem, jer da su naši odbili da budu u klubu, da su odbili svi do jednog posle Duleta, ne bi imali koga do neku otvorenu ciganšturu i onda bi karte bile otvorene, svi bi znali da smo otvoreno okupirani. Zato kapu skidam Mići Beriću.
Niko nam nije kriv, do nas samih, tj naših "legendi".
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.079
Локација
Kipar

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Tekst jeste u većoj mjeri odličan, prava realna slika našeg trenutnog stanja ali ne bih se složio sa autorom u vezi predvidjanja budućnosti Partizana. Ocrnio nas je i uvjeren je da nam prijeti najgori scenario. Samo još u predzadnjem pasusu nije napisao da nam slijedi katanac. Da napravimo nešto u Evrokupu, smatra da nam je za to potreban Hari Poter. Ja ne vidim to tako, već sam mišljenja da je to izvodljivo ukoliko se tim psihički podigne i napravi se opet neka hemija.

Partizan je veliki klub, poslije kiše mora sunce doći. Ja vjerujem u bolje dane.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Pa vidi taj "Hari Poter" je lakše dostupan od onoga što nam je zaista potrebno.

A potrebno je 1. Smena vlasti, 2. Smena rukovodstva u klubu, 3. Trener u rangu najmanje Trinkijerija a bio bi bolji Duško Vujošević ili Željko Obradović iz najboljih dana.

Posle toga nam treba makar 1/2 budžeta kojim raspolaže FMP... I naravno, treba nam VOLJA DA SE TAKMIČIMO sa namerom da se pobeđuje a ne da se izigrava fikus.


Pre bih rekao da su krivi navijači koji su preko Vujoševića pokazali koliko će da podrže svaku legendu koja bi se suprotstavila aparhejdu. Dakle, nisu legende krive, naprotiv - skidam kapu svakome ko neće da dođe u okupirani Partizan da daje legitimitet toj okupaciji. Više poštujem one što ćute i drže se po strani od ovih što u našoj tragediji učestvuju. Naravno da će ćutati legende kada niko neće stati iza njih. Videli ljudi kako je Dule prošao i neće da se petljaju. KRIVI SMO ISKLJUČIVO MI - NAVIJAČI!
 
Последња измена:

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Bas sam za njega htjeo i ja da napisem ovo.

On se nada da ce i sledece sezone biti u Srbiji. Nista ne zna ni on ali se nada pozivu u KKP..nije bas tako rekao, ali sam ja procitao izmedju redova.

Ja se iskreno nadam da ga ovi nasi racunaju. Decko uopste nije los.

 
Последња измена:

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ljetos je valjda potpisao ugovor.
Znaci jos dvije sezone je nas ako ne racunamo ovu.

I mislim da je sada idealan trenutak da ga vrate sa ove pozajmice. Jer nam ovakav igrac bas treba. A ABA2 ligu je prerastao.

 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Odgledah dobar deo utakmice Mladost-Spurs. Pustiti snimak nasim prvotimcima da vide kako igleda borba za dres Partizana.
Sve prsti, skacu svi na loptu k'o Petrovic Vesa, milina za videti...
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Koliko sam ja uspeo da ispratim igre ovog Drekslera zakljucak mi je da nema konstantnost. Kad mu ne ide divlja i procenti suta su mu oko 25%.Meni to lici da igra u Mega modu iliti za statistiku. Mozda gresim ali valjda ima neko kompetentan da to vidi.

Stud. centar-Mladost39:021118.8210201616.7441006171150236-63
Mladost-Rabotnički40:002375810801250441001021273220261646
Podgorica-Mladost34:241321.4210201425687532522100361311
Mladost-Spars31:003468.481266.75771.434759211411001223




 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.315
Локација
underground
Ne bih se bas slozio , tacno je da je protiv Podgorice najslabije odigrao . Covek igra po 38 minuta , ubedljivo je najbolji igrac lige , nije sebican , ima dosta asistencija , ali je sva protivnicka paznja na njemu i cesto mora da zavrsava napad u cajtnotu. . Veoma je aktivan na skoku za beka sutera , i vrlo je borben , i cini se da nije problematican . Odbranu hoce i zeli da igra , ali nije neki sad ekstra odbrambeni igrac , jer mora da poboljsa kontakt igru na visem nivou .Najveci kvalitet mu je sut sa distance i poludistance , veoma dobar je u baratanju sa loptom , kad razmislim sa kim bih ga uporedio , recimo da bi to bio Majk Rol iz Milana , ali mozda ima i neko bolje poredjenje . Naravno igranje za Partizan je nesto drugo, ali to ne mozemo znati dok se ne proveri , moje je misljenje da bi se dobro snasao.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.641
Локација
ante portas

 
Последња измена:

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.262
Локација
U Kinšasi
Sve su mi nade potonule. Uzdam se jedino u najboljeg predsednika Ostoju Mijailovića, vizionar i serbian entrepreneur, da će izvući nekog keca iz rukava.

Koliki li nam je dug, šta je sa Marfin bankom, imamo li kakvog podmlatka koji obećava, koliko košta ovo brukanje iz nedelje u nedelju, đe je CMM, je li Trinkijeri vratio one pare što je trošio na kurve, da nije Ostoja inficiran koronom ili ne daj bože Vladan, zna li ko?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top