Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
ispisam se u usta smdljivom ciganskom savezu
Ogadili su mi sve sto ima veze sa srbijom i reprezentacijom,a sad jebi Stanoje i na terenu.

znate on je tu dosao da otera strance i da unisti Partizan Je l tako isla prica na forumu pre par meseci?,a ispostavilo se da je jedini digao glas protiv smradova.
To sto covek ima drugaciju filozofiju da treba da igra sto vise nase dece, to je neka druga tema.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ma nek igra svih 11 stranaca ili neka igraju samo deca iz nase skole, apsolutno me ne zanima, ako ce tih 11 posedovati kvalitet i ako cemo mi liciti na ekipu koja igra fudbal slicnom ekipama 2. klase u evropi.

Ko god je u klubu trener, duzan je prema nasoj tradiciji da neguje napadacki stil i da ima rezultat. Te 2 stvari me zanimaju. Kao navijaca Partizana takodje me zanima da li je taj igrac kvalitetan ili nije, da li opravdava novac ulozen u njega ili ne.

Ne treba zaboraviti ni na koji nacin su uveli sramno pravilo o u21 igracima.

Ovo pravilo je super ako stupi na snagu od juna meseca.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Znaci nece ni Sale jos dugo.
Pa nije hobotnica od juce da u sred blagostanja i procvata zvezdasrbije dozvoli jednom pevcu da kukurice pre zore.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
437
Reaction score
2.295
Poslusao sam sad Stanojevica, ono sto pise u novinama i kad pogledate video nebo i zemlja. Manje vise pise isto, ali vidi se iz gestikulacije da covjek gori. Ako ovo uvedu, a posle ovog sto sam poslusao neka govna i uvedu, znam da ce ih Stanoje napaliti za derbi da cemo im jebati nanu naninu. Da ce im sve njhove strane vedete na nos izaci.
Ajde nek pocinje prvenstvo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Kakve poteze je imao Asano danas, a tu ne ubrajam golove...
Deluje kao da je dosta napredovao, ubedljivo najbolji je bio, za dve klase iznad svih.
A uz to sve i trci 2 puta vise od svih

Ovo sve stoji za drugo poluvreme. U prvom je bio kriminalan, mislim da je 95% imao pogrešnih paseva.
Dopao mi se malo krilo (90), mislim da je Petković. Ima neku sportsku drskost, ne plaši se. I golmančić čini mi se da ima potencijala. Njegova izjava posle utakmice, sa smehom od uha do uha, kad kaže da je ostvario svoj san - neprocenjivo.

Sale sazreo :buhaha Možda, ali kad su cigani u pitanju - nikad neće. Mislim da je novinar zažalio što mu je postavio pitanje. Lepo je isprozivao i medije što nigde ne komentarišu što cigani nisu pustili nijednog igrača u reprezentaciju.

Sve u svemu - welcome back, Sale :p
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ovo je samo još jedan razlog zašto nismo isti. Ciganija je odraz taloga društva, koji nažalost čini većinu. czvezda je jedna igračka razmaženog deteta sa pičkastim usnama. Jedna starleta sa previše javnih snimaka (penala). Jedna mentalna zaostalost praćenja demencijom. Sve se prašta, sve se zaboravlja: Golovi iz auta, penali na autokomandi, prekidi mečeva, upadanje u tudje svlačionice, menjanje pravila igre u sred sezone.


Zato, s ponosom nositi crno-bele boje u srcu i sve crveno u kući spaliti. Budite ponosni, jer smo veliki ljudi pre svega. Grobarstvo je bunt, pokret, umetnozt, ljubav, poštovanje i emocija. Grobarstvo je zajedništvo. Igraćemo mi opet taj tango smrti!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Ауу какво пишање по циганима, савезу, а пре свега окупаторској власти у клубу која све ово немо прати. Послушао сам Станоја уживо и капа доле, не само за ово што је рекао, већ и на начин како је рекао!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ево и овако сажето


Не знам да ли је неко од ткзв спортских радника икада скоро читавих 20 мин говорио против цигана и њиховог монопола над нашим фудбалом
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Da Sale nije sinoć izvatrirao, ladno bi im prošlo... Evo preplavili cigani medije kako to neće biti sada :buhaha Ne znam samo što se oni oglašavaju, a ne savez.
Trzić, a i svi mediji, su izostavili samo jednu bitnu rečenicu koju je Sale rekao, a to je da je sve bilo ok od momenta kad su cigani napravili prednost.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Bilo kakva smislena diskusija sa ciganima počinje i završava se činjenicom da je druga strana u diskusiji musavac. Sa njima razgovor samo preko optičkog nišana na snajperu.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
haha pa ovo se tacno znali da ce zvezdi da bude imt...s obzirom da znamo ko je celu mog imt-a i logicno je bilo da ce namestiti njih
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top