Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
563
Reaction score
2.144
- klub se blamira
- ostoja napreduje u privatnom biznisu, onoliko koliko unisti kkp
- filipovski meditira i brine za mir u svetu
- igraci ne primaju plate, bole ih kurac da se cimaju i loze na price o kadinjaci
- tegi se svadja sa navijacima, kaze ko ste vi da bistrite o taktici i finasijama, jel ti donosis pare u klub? Ne, onda sedi i gledaj, okreni kanal kad se zavrsi mec, sledeci put ponovi
- u Slini je spas
:zapazanja:
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.126
Reaction score
1.870
Локација
На ЈУГУ Канаде!

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Ajde da kažem da sve razumem, ali da profesionalni trener ne uzima tajm aut u periodu kad mu ekipa preko sedam minuta ne postiže koš... e to još nisam video za preko 30 godina gledanja košarke.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.173
Локација
Kej Republika
Za vikend sam gledao kadete KK Partizan vs Borac Čačak.
Duplo više košarkaških stvari se moglo videti kod naših kadeta nego li večeras.

Ova raspuštena banda, koju vodi čovek bez srca, nista košarkaškog nema u sebi. Ni trunku.

Predsedniku kluba želim što brži odlazak iz svetinje, samo me je strah da ga čeka stolica u FK. Jednu sekciju je isekao kao lim na puntu, sledeći je verovatno FK. Njega će iseći i premazati bojama sns smrdije.
 
  • Like
Reactions: BiP

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Mora reakcija igraca za ovaj mec u Ljubljani,pa da se bar nadam jos koje vreme da imamo sanse...
Jeste kadar itekako oslabljen ali mili brate Filipovski reci mi sta si unapredio od kada si dosao a nisi ovde dva dana?
Sem sto si doveo Perkinsa ( au,a ja jos se primio da ce on okrenuti sezonu)...
Jbt svaki igrac je najmanje 70% losi u odnosu na proslu sezonu,daj pomeri nesta za 5% ...
Izvini se,zahvali se,i da teramo bez trenera ako treba...
Ostoja i Loncar jebali ste nam nanu sa Filipovskim,pogodili ste u centar...

E sad MORA I REAKCIJA NAVIJACA,ne znam kako,ali moraju ovi da shvate da mora da se grize za dres Partizana i kada se borimo za 5.mesto KLS lige..
Daj da kao ljudi poginemo,a ne kao neke...

Voleo bi da zazalim za svaku rec i misao protiv Filipovskog...a ti me iznenadi molim te!
Volim Partizan !!!
5 pobeda i Evroliga !!!
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
364
Reaction score
1.109
Локација
the middle of nowhere
Ukljucim se 2 minuta pre kraja. Ubrzo Perkins prevodi loptu, njihov plej vrsi pritisak, telom ga otresa, preseca loptu na nasoj polovini i lagano polaze. Kao kadetska konkurencija, a plej Trenta 2 godine stariji.

I to je ogledalo stanja ekipe.

Bolje je sto nisam gledao.

Ja i dalje ne mogu da verujem da smo mi za Perkinsa platili obestecenje.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
A ja i dalje ne mogu da verujem da sam za Perkinsa mislio da je dobar igrač, a pre svega PROFESIONALNI košarkaš. Perkins je ustvari atletičar.
 
  • Like
Reactions: BiP

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Saso da se ne ljubimo !!! Najmanje si ti kriv za ovu sezonu, nisi birao igrace a sumnjam da si se bilo sta pitao i za dovodjenje, dobio si vruc krompir u ruke, a sto bi se narodski reklo pao si na gotovu stetu, uzmi klubu sve do poslednje pare koje ti sleduju po ugovoru , samo ne bih zeleo da te vidim na klupi sledece sezone ako je klub i doceka.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.843
Reaction score
9.822
A ja i dalje ne mogu da verujem da sam za Perkinsa mislio da je dobar igrač, a pre svega PROFESIONALNI košarkaš. Perkins je ustvari atletičar.
Koja disciplina?

Mozda brzo hodanje.

Sa onim kracim nogama nijedna skakacka, niti prepone ne dolaze u obzir. Brz nije dovoljno za sprinterske, a ni izdrzljiv dovoljno za duge pruge.

O snazi za bacanje kugle, diska, koplja i kladiva necemo diskutovati :D :D :D
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Koja disciplina?

Mozda brzo hodanje.

Sa onim kracim nogama nijedna skakacka, niti prepone ne dolaze u obzir. Brz nije dovoljno za sprinterske, a ni izdrzljiv dovoljno za duge pruge.

O snazi za bacanje kugle, diska, koplja i kladiva necemo diskutovati :D :D :D
Disciplina pljuvanje u dalj, eventualno to brzo hodanje. :D
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Da je "trener" stvarno trener on bi zadnju cetvrtinu igrao sa postavom Stefanovic, Jaramaz, Trifunovic, Jovanovic i Radovanovic. Ostali bi isli na tusiranje hladnom vodom. Toliko
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.837
Ja stvarno ne znam sta sam gledao, ni sta sam video juce. Trener ne postoji, svako radi sta hoce na terenu. Povlacim sve sto sam rekao protiv Scepanovica, on bi se do sada mozda i navezbao. Neshvatjliv mi je onaj hrkljus koji igramo. Trener bez karaktera, igraci bez karaktera (izuzev par njih), amaterska igra. Pa nek se makar posibaju medjusobno u svlacionici ili bilo gde, pokazalo bi da im je makar stalo. Ali izgleda da nije. Igramo ko fenjeras iz NBA koji nema gde da ispadne, pa ono, ae da se skupimo da nas jebe neko. Pa jbt, izgleda da moze da se dobije samo kada nas sere i ubacujemo ves masinu. Svasta smo preziveli, ali cecensko govno bogami ne znam dal cemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top