Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Ne, nemojte da budete gospoda. Budite razocarani nervozni tinejdzeri u telu 47-godisnjaka koji psuju kao kocijasi trenera svog kluba i krive igrace jer nisu dovoljno dobri za klub u koji nisu dosli sami vec ih je neko doveo.
Postoji samo jedna adresa ako zelite da trazite krivca.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Koliko timova ispada ove godine iz lige? Ozbiljno pitam? Nikad o tome nisam vodio racuna.
Racuna li se ova Primorska u to ispadanje?


Utakmicu nisam gledao. Vise amatere ne gledam, ne ne. Necu se zajebati vise. Pratio sam samo rezultat zadnjih 5 min regularnog dijela (produzetke nisam tu se znalo da gubimo) i nisam se nervirao uopste jer sam sve znao sto ce se desavati.


Filipovski obraza nema to smo zakljucili.
Pitam se sada ove nase navijacke grupe imaju li obraza da cute na sve ovo? U Areni su znali da se kurce. E dje ste sad da pokazete neku reakciju?
Приморска је испала, 13 мјесто игра против другог из АБА 2 лиге.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Ne, nemojte da budete gospoda. Budite razocarani nervozni tinejdzeri u telu 47-godisnjaka koji psuju kao kocijasi trenera svog kluba i krive igrace jer nisu dovoljno dobri za klub u koji nisu dosli sami vec ih je neko doveo.
Postoji samo jedna adresa ako zelite da trazite krivca.
Počeli smo i da brojimo godine? Šta je sledeće, zvaćeš me u bioskop? Mislim ako ti godine odgovaraju.

Svi znamo ko je kriv, ali njemu niko ne može ništa, barem ne u dogledno vreme i ne našom odlukom. Ali zato neću da ćutim njegovim saradnicima, direktnim i indirektnim, koji zakivaju eksere u naš sanduk.

Za trenutnu igru i stanje u timu, jedan od odgovornijih je trener, koji se nije snašao, ne ume, ne zna, nema sreće, a znao je gde dolazi i šta ga očekuje i šta se očekuje.

Tako da Sašo, pojdi domov.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Jedna je stvar kada imamo sistem pa onda mozemo istrpiti trenera koji usljed objektivnih razloga ili cak bez razloga gubi. Ovo je katastrofa u kojoj nema ni rezultata, ni igre, niti bilo cega drugog da gradimo optimizam. Scepanovic jeste grijesio i uveo nas u los ritam, ali ne moze Filipovski ostati zato sto smo vec mjenjali trenera.
Jbg, vec nekoliko godina cekam "sledecu sezonu" da se vratimo na stare staze slave, a sada me je strah da li ce ostati kamen na kamenu do septembra.

ostoja pederu, vucicu psihopato.
 
  • Like
Reactions: BaX

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Milion Izjava, pljuvanje trenera, ne branim ga uopšte al recite mi koji trener bi odbio da mu se tim pojačanja klasnim igračima?
Pa ne vjerujem da bi čak i Filipovski, najveći i jedini krivac u čitavoj ovoj priči je Ostoja I niko drugi,sve ostalo su poslijedice njegovog nečinjenja......doveden smo u situaciju da zbog otjeranih i povrijeđenih igrača, igramo utakmice bez centra i krštenog pleja..Ostoja je napravio cirkus od kluba...
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Dva detalja (od mnoštvo onih koji se mogu izdvojiti).

-1. Nakon svakog pozvanog time puta, zna se šta sledi.
Ja u životu ovo video nisam. Nakon svakog pozvanog time outa, umesto neke organizacije napada, odbrane, korekcije.
Svaki put, al svaki put.. Lopta u rukama do isteka napada, bez šuta na koš.
Soliranje, ili improvizacija. Al, neverovatno.
Ni jedne jedine organizovane akcije u napadu. Neke zonske, kombinovane odbrane, bilo čega..

-2. Perkins. Šta reći za ovog nazovi "igrača".
Kao što se zna šta sledi nakon time outa. Tako se zna i šta sledi, kada "ovaj" udje u igru. Neverovatno (Već isuviše često počinjem upotrebljavati ovaj termin).
Neverovatno, il nešto što se podrazumeva.
Ukoliko je košarka timska igra 5 na 5.
Ulaskom Perkinsa, to dobija drugu dimenziju.
On nije minus igrač za Partizan. On je kao bonus igrač za protivnika. Manja je šteta igrati 4 na 5, nego njega imati u sastavu.
Ulaskom na +5 za nas, tačno se zna da uskoro gubimo 10 razlike.
Bilo je dobrih, osrednjih, loših igrača.
Ali "Perkinsa", nikada do sada nismo imali.
Da se neko namerno trudio da ubode najgore moguće rešenje na mestu organizatora igre. Pa bre teško da bi mogao da izbunari ovakvog lika.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Poslednji put pre ovoga smo u Beogradu od Cibone poraženi 2009. godine u 2. kolu ABA kada su Parižani generalno imali loš početak sezone. Tu Cibonu je 0.6 sekundi delilo do ABA titule.
Pre toga se poraz u Beogradu desio 2004.
Današnju Cibonu nije samo onaj što je žurio na voz.
U nekom zdravom Partizanu bi zbog ovoga morale da lete glave.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Nisam za teške reči i vređanje ali ne vidim zašto je problem reći istinu.
"Trener" na 14 sek do kraja pri vođstvu od 3 razlike izvodi svoju bravuru i dozvoli protivniku da šutira za tri a nakon toga dokaže ono što mi svi već znamo da na treningu nema nijednu uvežbanu akciju za ubacivanje lopte iz auta...
Bezidejni "trener" koji nema m.da je preneo svoju karmu na igrače i to je to. Ja takvu osobu više ne bih nazivao trenerom!
Ja samo znam da General Duško Vujošević nikada nije branio ni 1 razlike nego je uvek ostavljao da njegova ekipa završava utakmicu i odlučuje o pobedniku. E to su m.uda i to je davanje igračima do znanja da u njih veruješ, što se uvek na kraju vrati na pozitivan način.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Ja bi Bajica, ako bi naravno zelio doci iz Igokeje.
Ima cvrstinu koja je ovom sastavu preko potrebna, sve ostalo je manje bitno.
Ozbiljno mi nikoga ne mozemo naci ni da postoji volja, a pogotovo sto ne postoji.
A iza coska uvijek vreba Jakovljevic, najidealnije rjesenje po misljenju jednog i drugog predsjednika.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Ja kao zadrti nerealni grobar ne mogu da budem ravnodusan na ova sranja sto ih gledam na utakmici. Trener je postigao svoju misiju u svoj CV je upisao da je radio u gigantu kao sto je Partizan, Perkins isto tako(ko nam ga uvali svaka mu cast) ali.. Nijedan od gorepomenute dvojice nije svestan gde je dosao, doduse ne svojom krivicom, jer nema kapaciteta da shvati tezinu crno belog dresa.Gledam juce tu crno belu mladost Trifu, Radovanovica, Stefanovica kako grizu, gledam tu mladalacku partizanstinu u njihovom pogledu, kako grizu, bore se a onda.... E onda smo opet poceli da igramo ono sto smo uvezbavali na treninzima i casovima joge i pilatesa. Pusi ga ostoja, vucicu pederu crknite obojica. Smrt fasizmu ziveo Partizan!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top