Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.633
Ne mogu vise ni komentarisati..
Gledam i cudim se kako bilo ko u crno-bijelom dresu moze izgledati toliko lose. To je jednostavno protivkosarkaski blud. A onda vidim Land Rover reklamu i sve mi je jasno.

Ostoja pederu, Vucicu psihopato.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Složio bi se sa Mićom + što je malo nakon ovoga izjavio nešto sasvim suprotno i jasno svima nama koji volimo Partizan, a to je da se utakmica u Ljubljani podrazumeva za dobiti i da je šteta što smo dozvolili da izgubimo ovoliko razlike jer smo uz poraz od 5 razlike prolazili dalje i sa bilo kakvom pobedom protiv Francuza (uz naravno poraz Trenta od Rusa). Koliko god da nas poraz boli i da smo svesni igre i dometa ovog tima opet na kraju preovlada ono grobarsko u nama da uvek verujemo i želimo dalje i više...
Kad smo kod razlike i to je bilo zanimljivo, kao da Italijani u poslednja 2 minuta nisu bili svesni važnosti svakog poena, koji je matematički vredeo duplo u konačnom zbiru i odnosu između nas i njih.
Ja sam do sada pljuvao tužnog i nesrećnog Zagorca, ciganšturu Dangubića i još neke po zasluzi ali sada je važno izneti koju i o treneru. Aj što nema nikakvih akcija, što izgledamo kao skup curica, što se ne daje šansa mladima da greše, nego nema nikakve reakcije sa njegove strane na sve gluposti koje se naprave na terenu. Da se ne vraćam sad na utakmicu u Rusiji gde mu Zagorac posle onog pomračenja mozga na kraju 3/4 bude u startnoj petorci u 4/4. U Zadru Perkins da nije dobio 5. ličnu ne bi ni izašao napolje nakon onog lelemudenja i prodaje lopte u veoma važnom napadu. Tako i sinoć Perkins sa svojim bravurama prosto biva nagrađen ostankom u igri (pustite me skraćene rotacije), Dangubić ne dobacuje do koša, gazi aut liniju pa nakon toga i air ball flouter 3 napada za redom i ništa. Pa dokle bre Slovenac ovako!? Ne bio u koži jadnog Ace Matovića koji sedi na klupi u društvu svih tih ravnodušnih Slovenaca...
I za kraj, a možda i najviše bitno, poslednja utakmica i "domaćinstvo" u Ljubljani. Kapiram sve, dovedeni pred svršen čin i te fore al ja imam utisak da u klubu (a i novinama) prikrivaju da se poslednja utakmica igra tamo. Pa pričam sa 5 drugara sa kojima stalno gledam utakmice, nemaju ljudi pojma o tome. Ljudi koji redovno gledaju Partizan, slušaju me kako penim i ne veruju. Neću da pravim poređenje sa musavima al kapiram da bi za njih u sličnoj situaciji plakalo celokupno srBsko novinarstvo i poziciono i opoziciono. U eri Duleta i Saleta ovakva odluka ne bi mogla da prođe bez reakcije kluba, ok igramo tamo ali imamo kičmu i stav da vam kažemo šta mislimo o vašim odlukama. I to nas dovodi do odgovora na sve prethodno izrečeno, na čelu kluba se nalaze ljudi koji svesno vode klub u propast. I jasno mi je što Tegeltija sedi tu i brani svoju poziciju al npr jedan Saša Pavlović da stoji dok se sva ova sramota dešava, e to ne mogu da razumem...
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
I za kraj, a možda i najviše bitno, poslednja utakmica i "domaćinstvo" u Ljubljani. Kapiram sve, dovedeni pred svršen čin i te fore al ja imam utisak da u klubu (a i novinama) prikrivaju da se poslednja utakmica igra tamo. Pa pričam sa 5 drugara sa kojima stalno gledam utakmice, nemaju ljudi pojma o tome. Ljudi koji redovno gledaju Partizan, slušaju me kako penim i ne veruju. Neću da pravim poređenje sa musavima al kapiram da bi za njih u sličnoj situaciji plakalo celokupno srBsko novinarstvo i poziciono i opoziciono. U eri Duleta i Saleta ovakva odluka ne bi mogla da prođe bez reakcije kluba, ok igramo tamo ali imamo kičmu i stav da vam kažemo šta mislimo o vašim odlukama.
Iskren da budem ne znam kako idu ti protokoli u Francuskoj,valjda bi igrači Metropolitana morali u karantin 7 dana kada se vrate iz države koja nije EU i tu je problem.

Vidim da Asvelu u EL nije još promenjena lokacija gde gostuju,a trebali bi da idu u Izrael i Rusiju u narednom periodu.

Takođe nije bilo problema sinoć da Budućnost i Lokomotiva tamo igraju utakmice.


Lokomotiva juri 12 razlike iz Trenta,deluje da su se digli i da neće imati problema da stignu,što bi Partizanu otvorilo da ima pristojnu šansu da makar to drugo mesto uhvati,ali šta vredi sa ovakvim rasulom na svim poljima.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
@Nemke PFC Jasno mi je zbog cega nam je domacinstvo promenjeno al mi je nejasno zasto se cuti o tome, kao da bi da prikriju kakav uticaj imamo i na koje su nam grane klub sveli.
Za Lokomotivu si kad bolje razmislim u pravu jer scenario sa ukupnom kos razlikom je u slucaju da sve ekipe u grupi imaju skor 3-3, a za to je pored Lokomotivine (vec upisane) pobede potrebno da i mi tucemo Francuze (sto je sad vec poprilicno klimavo). Eto neke koristi od te kombinatorike, uz nadu da ce se nasi bar potuci za prolazak dalje. Ako ne, slobodno mozemo i na pola sezone da raspustamo ovaj promasaj od tima jer smo sa ABA i kupom zavrsili, a u domacoj ligi svakako nije dozvoljen ovoliki broj stranaca.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.055
U našem trenutnom st(r)anju, svaka kalkulacija je samo dosipanje soli na ranu. Mada, ako momci odrade posao sa istim "uspehom" i zalaganjem kao i do sada, ne moramo mnogo da lupamo glavu.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Normalno da ce u zadnjem kolu biti sve skroz Grobarski, dobija lokomotiva + 15 talijane, mi dobijamo + 3 francuze, i na kraju ispadamo za 1 kos :D
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top