Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Dve utakmice u sezoni ne mogu da nameste.
Meni na obraz ako gresim, ali ja bih smeo desnu ruku da stavim da mogu da nameste i te dve, samo da im treba.

Korona je pickin dim cim je izgubila od Vucele, a Vazura se na vreme resio komorbiditeta u vidu masnih naslaga, pa nam je propala i ta mala sansa da sjasu.
Guzicu bi prodali, a ne utakmicu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.285
Локација
Nickname
Stanoje je već jednom odjebao ove iznad kada su ga huškali da pusti zvezdu da osvoji titulu, tako da nema teoretske šanse i ne slažem se u ovome s tobom.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
Препоручујем вам да бесплатно инсталирате на телефону апликацију Sportening, доступна је за све епл и андроид уређаје. Веома је прегледна, занимљива и корисна. Одаберете омиљени ккуб и на једном месту имате све од вести, статистике, распореда итд. Наравно, доступан је Партизан.

Screenshot_20210406-074026_Sportening.jpgScreenshot_20210406-074019_Sportening.jpgScreenshot_20210406-074005_Sportening.jpg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.276
Reaction score
37.188

"Sada je odbrana Partizana kompletno izmenjena, te je čine: Aleksandar Miljković, Svetozar Marković, Igor Vujačić, Ivan Obradović i velika je verovatnoća da će upravo ova četvorka početi "večiti" derbi.

Sve su uigraniji, ne prave više kardinalne kikseve i iz svakog od njih Stanojević izvlači apsolutni maksimum.

Zar nisu Vujačić i Miljković, objektivno limitirani igrači, najbolji primer za to?"


Hajde objektivno limitirani, jebite im nanu naninu sutra.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Lazar Markovic previse mekan za derbi, tu mora u meso, daje on golove smesnim ekipama ali u derbiju se nikad nije proslavio i ne vidim sta moze da donese ili da kojim slucajem postigne gol.. Jojic ... Ne verujem da dva puta moze da povuce nekog onako... Pobedjujemo ako ne bude "slucajnih" gresaka ... Bilo bi lepo posrati im se na namestenih 1376 uzastopnih pobeda i laznu titulu kao prethodnih godina
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.212
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Svidja mi se njihovo razmisljanje. Prepotentni, nadobudni, sa namjerom da " zavrse pricu".

Ovakvi su bili i u periodu 2009, 2010, 2011.. pa i 2013 kada smo ih dobijali, i to uglavnom sa Stanojem u 2010 i 2011.

Neka oni pricaju u medijima, mi pricamo na terenu, bas kao sto je Stanoje i rekao nakon pobjede u aprilu 2011 ( Tejgo rijesio).
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
verujem Stanoju da ne zna sastav!
Slatke muke! koga kako i kada..
Zdjelar je nazad u protokolu, Jojic je tu, Suma Natho a najpre junak nas Scekic!

Sve sto zamislim, izgleda mi dobro! Cak mi zao sto Baebek nije u protokolu! Ne pamtim kad smo imali ovoliko opcija!

u meso! kroz meso i u gol!!

Napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top