Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Sutra protiv većinskog dela ove zemlje, sutra protiv NJEGA, sutra protiv njihovog saveza, protiv njihovih sudija, protiv njihovih smrdljivih novinara koji vas nazivaju "objektivno limitiranim"...
Protiv goveđe glave, protiv četnika s petokrakom, protiv bolesne sekte koja slavi gol iz penala nakon ko zna koliko derbija bez šuta na gol vatrometom, protiv jadnika koji se raduju golu na treningu više nego tituli koja im je ionako zagarantovana u ovoj izopačenoj zemlji i pevaju o tome...

Citiraću Boga fudbala: WE MUST WIN AGAINST CIGANI!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Znam da cemo od starta krenuti jako i u meso. Prvo zato sto smo to mi i ne umemo drugacije, a onda i zato sto igramo protiv devojcica sa druge strane, koje igraju prijateljske utakmice citave sezone. U vezi sa tim, treba biti veoma oprezan da ne popijemo kartone na samom pocetku. Tu ce odmah gledati da nam oduzmu agresivnost. Ovo se, pre svega, odnosi na Scekica i Zdjelara. Pored toga, treba izbegavati i nepotrebne startove u senaestercu. Moramo odmah biti pametni i pomiriti se sa tim da ce sudija da navlaci za njih. Pomiriti se i ocekivati to. A onda im, uprkos tome, jebati majku. Svim ciganima, u razlicitim oblicima. Od sudije, njihovih pedera igraca, saveza, pa sve do prve picke Srbije. AJMO MI!!!
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Sutra samo borba, pobjeda!

Ne sumnjam u Stanoja da će da ih motiviše kako treba, momci znate kako treba sa kurvom imate iskustva! Iskreno se nadam ipak da će Zdjelar i Šćekić početi iako najavljuju Jojića.

Ajmo Partizane moj, u ime nade za bolje dane pobjedom sruši zidove! :napred-partizan:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Ако нас дебело не покраду немају никакве шансе против нас ни бод да извуку. Неки непостојећи прекиди су једина шанса цигана да приђу голу.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Nema sumnje da ce cigani uciniti SVE da ne izgube.
Postavili su svog sudiju, verovatno ce igrati ostro, da nas isprovociraju i da nas elvis doceka kartonima.
Najveca opasnost preti iz prekida.
Nadam se da ce Suma poceti utakmicu, neophodno je da ih odmah pritisnemo, on je odlican u presingu i stvara razliku na terenu.
Ovo je maturski ispit za Stanojevica i za sve crno-bele.
Prvenstvo je odluceno, makar da pokazemo ko je bolji.
Nepohodno je da nasi igraci ne nasedaju na trikove i prljavu igru.
Vreme ja da vidimo ko je ko.
Jojic je, u prethodnom derbiju poklonio ciganima 2 boda.
Sta ce sutra biti?
Svi mi verujemo da smo bolji, ostaje da nasi igraci opravdaju nase poverenje, da nastave nas niz a da prekinu njihov.
:napred-partizan:
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Imaju kalafonci onaj jedan grafit na severu koji glasi "neosvojiva tvrdjava". Danas kada istrcite na teren, setite se samo koliko puta smo sa vama zajedno otisli u onu rupu i posprdali se sa svim sto ima veze sa njima pa i tim grafitom. Uvek ce od nas zavisiti sta mi zelimo! A treba da zelimo! Treba da zelimo da ih podsetimo kao ovaj deda na klipu gore (ljubim te u celo!) da postojimo, da ima jos nekog sem predsednikove ljubimice! Mi smo taj jedan element, ta jedna kockica, ta jedna krtica koja kvari svake godine unapred smisljenu igru, idilu, lepu pricu, bajku... I ne samo akterima vecerasnje utakmice vec i politicarima i institucijama i medijskim kucama. I to ih mnogo boli!

Nema veze koliko nas ima, nema veze koliki nam je budzet, nema veze koliko kvaliteta imamo u nogama, nema veze ko nam vodi klub... Zadnje godine su pokazale: Bitno je samo sta MI zelimo!


NAPRED PARTIZAN!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.904
Reaction score
25.601
Локација
ante portas
Ajmo Stanoje,ajmo crno beli!
Jebite im mater danas.

 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Davno sam skrinsotovao i sacuvao jedan post sa ovog foruma, pred derbi je bio. Ne znam ko ga je napisao..zato mu se izvinjavam sto ga kradem, ali moram ga citirati pred danasnju utakmicu.

kad, onako navijacki ih mrzis, a svoje volis, a objektivno, mrzis ih jos vise nego navijacki.
Rupetina, grobarski urin iza semafora, blato oko istoka i juga, panduri, komanda... Mesto gde nisam sutra.
Gazi govna ljubimce rezima.

Gazite govna momci mi smo uz vas. Nije bitan rezultat, hocemo samo da im jebete i oca i majku. U meso. Samo jako!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Dzajic i Tozovac, hotel Radmilovac, pederi sektaši, crveni zvezdaši!!!
Težak meč, mora Suma da igra od 1 minuta, nema potrebe da se gubi celo poluvreme, to zna valjda naš trener, i jasno mu je.Pitanje je koliko Natko može posle 3 teška meča prošle nedelje i silna putovanja.
Ciganji imaju ozbiljniji tim i bolji roster u odnosu na prethodne sezone, al su pičkice i odseku im se noge kad vide partizanštinu na terenu.
Samo pobeda dolazi u obzir.
U ranu zoru, zoru, zoru kad svane dan, jebaće zvezdu naš PARTIZAN!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top