Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ali pazite što su zamaskirali "navijačku elitu" na severu u markere redara, a oni toliko komforni da su se načičkali u 3 metra...

Partizane, udri gamad!!! Srećno crno-beli!!!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.537
Reaction score
787
Kakav si jadan Partizan napravio Stanojeviću.
Po ukusu AV-a.
Odbranu ti igraju nespremni amateri Miljković i Obradović sa Vujačićem za zonsku ligu.
Mali Jović na ledu ko Bambi.
Izmene rekovalescenti koji beže od lopte Jojić i L.Marković.
Natho nema snage, Suma i ne igra van forme a i igrač je poteza.
Asano trči i bori se al nije igrač sa bas takvom tehnikom da donese prevagu.On je barem ok igrač kao Šćekić i Zdjelar.

Od jadnih Cigana da izgubimo, da mogu da sere i pričaju da je sve pošteno.
Partizan je uništen i truo potpuno iznutra.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.856
O Stanojevicu se mnogo toga i pozitivnog i negativnog moze reci, ali licno mu nikad necu oprostiti ova dva amaterska Faljijeva pulena na bekovskim pozicijama.

Kao ni upravi klasicnu izdaju kluba i to sto nemamo napadaca.

Odigrali smo koliko smo mogli.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
E moj Stanojevicu veze nemas ti sta radis, tvoj limit je dobijanje Surdulice i Javora a jake utakmice si sve izgubio.Celu utakmicu nismo kasvetnu šansu iz igre stvorili osim one dve kontre u prvo i ove Sumine sada.
Najboljeg igrača puštaš odmah posle primljenog gola da vadi kestenje.A tim penzionera na bekovskim pozicijama ne vredi komentarisati.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Ako su do sada zaslužili sve pohvale za pružene partije, ovo danas je za svaku kritiku.

Sramotno loša partija!

Umjesto u prvom poluvremenu da damo 3 komada, mi svaku odličnu priliku za gol zaseremo i loše se odnosimo prema igri.

Pobijedili su nas samo na agresiju i pokazali slabost naše posljednje linije na svaki mali presing.

Sramotan ulazak u drugo poluvrijeme.
Primljeni gol samo odslikava loš pristup obavezama na terenu.

Ovakvom protivniku smo dozvolili da nas pobijedi?!

Sve što smo trebali da uradimo, jeste da budemo onakvi kakvi smo bili do ove utakmice, da igramo igru kratkih pasova i da igramo presing.

Podbacili smo, totalno, na našu sramotu!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Mi smo projektovani sa ovim trenerom i sastavom tačno da budemo drugi. A ko nas je projektovao razume se u fudbal, veoma precizno smo posloženi da razbijamo Vlasotince i Dragačevo iz Guče a da protiv ove bande, čak i kada su ovako jadni, nemamo šanse. Sada je valjda svima potpuno jasna razlika između onog Partizana protiv Mančestera, AZ-a i derbija pod Savom i ovog danas. Klub je pod okupacijom a mi nemamo snage da se oslobodimo. Ali ničija nije do zore, proći će i ovo zlo.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Mogli smo da rešimo pitanje pobednika u prvom delu meča. Očajna partija Natha, Obradović bivši fudbaler... Suma je trebao od početka, Zdjelar i Šćekić dobri na sredini, ali nisu ispratili Ivanića kod gola. Ono što sam tvrdio da Vujačić nije kalibar za jake utakmice pokazalo se večeras, nekoliko poprečnih lopti svojstvenih nižerazednim igračima. Retko odvratna goveđa njuška Dženan Stanković.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.584
Najiščekivaniji derbi zadnjih godina - najveće razočarenje.

Prvo poluvreme su nam se nudili, nismo iskoristili. Bilo je kao nacrtano za Sumu. Drugo poluvreme su nas razbili i fizički i taktički.
Cigansko govedo je nadmudrilo Stanoja, mora se priznati. Mislim da bi Stanoje sve dao da je mogao u drugom da vrati Jovića.
Markec još jednom razočarao u velikim utakmicama, Suma ne igra isto kada kada je nerešeno ili vodiš i kada gubiš. Tada je u startu nervozan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top