Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
da je onaj šut Holendera išao par santimetara niže, svi biste sad ljubili Stanoju dupe.

dosta je sramno što odjednom sve ove pobede pre vam ne važe i što sad odjednom niko ne valja. ovo govorim kao neko ko je maksimalno obazriv išao u ovaj meč jer sam znao da ovih 17 pobeda nisu krajnji dokaz da je sve posloženo kako treba.

jedino je baš jadno što mi ne možemo na prekidima da se sastavimo celu sezonu, ne samo što imamo tim niži od stolice nego što neorganizovano stojimo po pravilu.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
One Savine dve protiv cigana prosle sezone su 10x veci uspeh nego ovih 17 u nizu protiv botova od strane Stanoja.
Titulu svakako ne mozemo uzeti.
Toliko od mene.

da stanoje ima sudijski kriterijum kao Djukic, Mirkovic i Savo, garantujem da bi bio cetvrti na tabeli. Ponavljam, Sarloa, Derbi 1 i Derbi 2 su dokaz da nije trener za Partizan.

Neko se zali kako nemamo napadaca? Pa stanoje je oterao dva napadaca. Sad mu polu-spic igra napadaca, a drugi uopste ne igra.

Doveo Jojica koji nas kosta sa porzeima 1.000.000 evra godisnje!!! To je kriminal!

VLADU IVICA za trenera!!!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Svi koji su ovde krenuli sada da pisaju po Stanoju i ekipi da se vrate u rupe i priberu, pa da se sutra opet vrate! SRAM VAS BILO!

Da li mene neko ovde zajebava!? Pa nismo igrali protiv Surdulice u tome i jeste caka. Sta ste vi bre ocekivali!? I da, sa onim sta trener ima na raspologanju, mi smo se sa njima posprdali u prvom poluvremenu, falilo je samo malo vise muda i vere u sebe. Ali svako ko je malo fudbalski pismeniji znao je, da ce onaj njihov prasac ako je iole pametan, uvideti greske i postaviti njihovu igru u drugom sa pravim izmenama na ono sto oni igraju citave sezone i toga sam se najvise pribojavao i zato nadao, da cemo ga uterati u prvom. Mozemo mi njih da mrzimo ali dajte malo realnosti...

Pricate za Sumu... izdrkavanje na Sumi, jel? Pa covek je izasao na teren kao da je termin u balonu, ko mene ovde zajebava!? Vidim ovde se kritikuju i Zdjelar i Scekic a ljudi u prvom sve zatvorili, centar presli nisu 3 puta. Zasto nemamo klasicnog napadaca u ekipi? Zasto imamo u ekipi jedinog beka koji je gori od onog njihovog nesrecnika sto je usao u zadnjih 5min.?

Odlucila je jedna situacija u kojoj smo najtanji i to je to. U najmanju ruku smo zasluzili nereseno. Da uzmemo kup i da vidimo sta cemo za sledecu.

VOLIM PARTIZAN!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ne bih komentarisao samu utakmicu. Skidam kapu Asanu koji se bori kao lav.
Čovek napravi kontru maltene dva na jedan za protivnika i stigne da isprinta i ispravi svoju grešku.
Tu volju, želju i htenje su morali svi naši igrači da pokažu.
Ne sramotite se ljudi sa pljuvanjem i vređanjem Stanoja i igrača. Kritika da, vređanje ne.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Svi koji su ovde krenuli sada da pisaju po Stanoju i ekipi da se vrate u rupe i priberu, pa da se sutra opet vrate! SRAM VAS BILO!

Da li mene neko ovde zajebava!? Pa nismo igrali protiv Surdulice u tome i jeste caka. Sta ste vi bre ocekivali!? I da, sa onim sta trener ima na raspologanju, mi smo se sa njima posprdali u prvom poluvremenu, falilo je samo malo vise muda i vere u sebe. Ali svako ko je malo fudbalski pismeniji znao je, da ce onaj njihov prasac ako je iole pametan, uvideti greske i postaviti njihovu igru u drugom sa pravim izmenama na ono sto oni igraju citave sezone i toga sam se najvise pribojavao i nadao, da cemo ga uterati u prvom. Mozemo mi njih da mrzimo ali dajte malo realnosti...

Pricate za Sumu... izdrkavanje na Sumi, jel? Pa covek je izasao na teren kao da je termin u balonu, ko mene ovde zajebava!? Vidim ovde se kritikuju i Zdjelar i Scekic a ljudi u prvom sve zatvorili, centar presli nisu 3 puta. Zasto nemamo klasicnog napadaca u ekipi? Zasto imamo u ekipi jedinog beka koji je gori od onog njihovog nesrecnika sto je usao u zadnjih 5min.?

Odlucila je jedna situacija u kojoj smo najtanji i to je to. U najmanju ruku smo zasluzili nereseno.

VOLIM PARTIZAN!
zato je Natko izasao kao razjareni lav
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
A čiji ste vi sledbenici kada svako ko kritikuje trenera koji se danas osramotio je sledbenik tog idiota pantica?
Pa šta treba da čekamo još jedan prelazni rok i da postanemo ubica Javora i na minus 6 cele sezone i katastrofalni derbiji i bez Evrope?
Vidiš ja nisam za to.Partizan je mnogo veliki klub da bi se opraštao od Evrope.
A ovi što osećaju Partizan da li zaštitiše Sumu koji je jedini muški ulazio u duele?Niko da dođe
Igramo celu sezonu bez napadača jer smo doveli lika koji se na 20 dana povređuje.Zašto u zimskom roku nije doveden napadač?
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
nije doveo napadaca postu su mu potrebna dva prelazna roka da oformi ekipu - sam je tako rekao:

Miljkovic
Obradovic
Bajbek
Jojic
Holender - pozajmica
Markovic - pozajmica

Da mu nije Asana "sa kojim mora da igra" bio bi peti u ligi.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Kad je došao Stanoje, žalio sam za Savom. A Savo je imao ovakvih kiks utakmica i previše. Stanoju je prva. U proteklom periodu je pokazao zašto mu treba verovati, ne može to jedna utakmica da poništi.

A oni koji su se sad povampirili posle jedne lošije utakmice, verujem da nemaju blage veze ni sa fudbalom ni sa sportom.

Danas smo na njihovom stadionu odigrali egal, u delovima utakmice bili i bolji i opasniji. Realan rezultat 0:0 ili 1:1.

Neki igrači su podbacili, neki već kompromituju svoj status u Partizanu. Sačekajmo kup za neke osude, rezove i pljuvačine.

Idemo dalje.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
– Nadrogirani majmun na njihovoj klupi bez doping testa;
– Sudijsko govno koje nas je osakatilo (najviše u prvom poluvremenu);
– Lažni redari sa severne tribine i dim u drugom poluvremenu.

Tri utiska.

Kakva kurac zvezda. Danas smo igrali protiv celog državnog sistema koji smo bez obzira na to morali da pobedimo. Hvala upravi govnavoj pre svega zbog sjajnih poteza i odličnog držanja balansa u odnosu na očajnog "rivala".

Određenima je dozvoljeno da žare i pale s vremena na vreme po stadionu, dok drugi zbog grupe kriminalaca koja je od strane države zauzela tribinu trpe represiju u svako doba dana i noći nevezano za godine i zanimanje samo zato što navijaju za Partizan.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Mene boli briga, ja cu Partizan da gledam i kad vezuju pobede nad nama i bicu ponosan na momke ako izadju i poginu muski. Sa Batom Mirkovicem smo imali jedan od najslabijih sastava al’ smo muski igrali sa njima i posle derbija je puno srce bilo.

Ovi su nas tako rutinirali posle gola da je to za plakanje. Fazon ko kad jebes kurvu i bacis joj 50€ dok lezi na krevetu, e to boli.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Na najbitniju utakmicu u sezone se ne dolazi turistički, pola sata, preko one stvari. :puke:
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Kad je došao Stanoje, žalio sam za Savom. A Savo je imao ovakvih kiks utakmica i previše. Stanoju je prva. U proteklom periodu je pokazao zašto mu treba verovati, ne može to jedna utakmica da poništi.

A oni koji su se sad povampirili posle jedne lošije utakmice, verujem da nemaju blage veze ni sa fudbalom ni sa sportom.

Danas smo na njihovom stadionu odigrali egal, u delovima utakmice bili i bolji i opasniji. Realan rezultat 0:0 ili 1:1.

Neki igrači su podbacili, neki već kompromituju svoj status u Partizanu. Sačekajmo kup za neke osude, rezove i pljuvačine.

Idemo dalje.
sacekacemo jos taj kup i prvensvo Srbije u kosarci pa svi da odemo zadovoljni na odmor. Srbija zadovoljna....
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Ja jos uvek dajem sansu Stanoju da dobije ove u kupu.

Ako se to ne dogodi - dovidjenja.

Medjutim Vladu Ivica bih video najradije odmah, jer je covek vrh trener.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Bolja su ekipa i individualno i timski. Stanoje je rijesio derbi, najprije sa izborom bekova, Živković je skolovaniji, pismeniji i mirniji na lopti. Obradović direktan krivac za gol, Uroševiću se to vjerujem ne bi desilo, a i Obradovic bio višak u napadu, jer svakako nema kome da iscentrira, jer napadača nemamo, isto zahvaljujuci treneru koji nije doveo zamjenu za prodatog Sadika. Takodje, trener je uveo L. Markovica i Jojica i uništio i ono malo igre sto smo imalj do tada. Suma morao od početka, Natko spor, imao prilike 2, omanuo. Užasan meč za njega. Stulic je morao dobiti 20 minuta. Sve je ovo na silu i ne vidi se da ce bolje biti sa ovom upravom i sa Stanojevićem koji zivi u 2010', nikako da shvati sa ima igrača mimo Jojcia, L. Markovica, Obradovica, Miljkovica. Isto ce nastaviti i na ljeto. Neko je takođe krivac zasto imaju znatno visociju ekipu od nas, nijedan dule u vazduhu osim Vujacica ne mozemo da dobijemo.
Partizan nema tim, jer nema upravu, a trener tvrdoglav bez vizije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top