Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Pazi, mi smo klub koji izbacuje talente decenijama unazad. Svi su oni bili ili jesu talenti. Svake godine se priključuju prvom timu po 4-5 omladinaca, talenata od kojih potencijalno nešto može biti. Sasvm normalna selekcija među tim talentima je da jedni otpadnu zbog nesnalaženja u prvom timu, nemogućnosti konkurisanja za prvu postavu, određenim nedostacima ili slično. Najboljima od njih se ne poklanja mjesto u prvoj postavi, nego isti to zarade radom na treninzima, odnosima prema dresu i nešto većim talentom u odnosu na ostale.
Potpuno se slažem sa tim samo kažem da mislim da bi koncept kluba trebao da ide više u tom smeru da se mladima daje šansa, da se stalno radi na pronalaženju klinaca i njihovom lanisranju pogotovo u svetlu toga da će nagrade za ulaz u konferens ligu biti oko 3 miliona evra, što je smešno za današnji fudbal a niko nam ni ne garantuje da ćemo ući uopšte tamo s obzirom da su kvalifikacije skoro iste težine kao za ligu evrope. Kao i da publika shvati da je nekima potrebno strpljenje i da nisu svi Jovetić koji mogu sa 18 godina da prave razliku.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Miljkovicu, L. Markovicu, Obradovicu, Brezancicu, Vujacicu i S. Markovicu se zahvaliti na kraju sezone. Kad se oslobodis ovih plata mozes dovesti 3 pristojna internacionalca u odbrani, koji su i sa loptom i sa fizikalijama na ti, a za nas nivo su Virdzil Van Dajk i Ajling licno.

Stanoje ako ne bude trazio i doveo, domaca i strana pojacanja koja poseduju fizikalije i znanje i treba da ga pljuju. Ako pak govna ne zele da mu daju ono sto trazi, treba da izadje javno i to kaze. Da da ostavku i da se ogradi od kvinsliske uprave.

Prelazni rok ce nam sve reci o ambicijama kluba u narednoj sezoni, ako bude bio kao proslogodisnji da se ne ljubimo Stanoje. Procices kao i Savo. I zato ne stiti govna, vec trazi pojacanja.
Nemamo mi novca za bilo kakve ambicije o tituli. Prosto to je realnost, sa ovom ili nekom novom upravom. Stanojević je sigurno trenutno najbolji trener za domaću ligu, ako već Nikolića ne mozemo da priustimo. Ali, od Stanoja znamo već kakva pojačanja možemo da očekujemo, on i dalje živi u 2009 godini. Mi nemamo puno izbora, već da se u njega i Boga nadamo da će napraviti neko čudo. Moje mišljenje je da toliko cekanu titulu, odnosno makar borbu za titulu mozemo ostvariti samo nekom krizom kod cigana, koja se ne javlja evo pune 4 jebene godine. Taj odvratni mafijaski klub nije napravio 2 uzastopna kiksa u domaćoj ligi, pa ima sigurno 5-6godina. Posle i prije utakmice u Evropi, lagano napune ove nase domaće karikature od timova. Kako u takvim uslovima biti konkurentan. Da ne govorim koliko vise novca imaju od nas. Tolika razlika nikada izmedju njih i nas nije bila. O političko kriminalnim strukturama i uticajima nema potrebe pisati.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nemamo mi novca za bilo kakve ambicije o tituli.
Čekaj, polako. Kad smo kod novaca, da se malo pozabavimo godišnjim platama naših najplaćenijih fudbalera i onih koji imaju solidne plate, da vidimo ko od njih daje doprinos srazmeran plati.

Stojković, Jojić, Natko, Suma, Asano, Lazar, Bajbek (Grupa igrača koja ima između 400 do 600 hiljada godišnje). Pa igrači sa manjom platom od njih Zdjelar, Šćekić, Brežančić, Obradović, Banjak (150 do 350 godišnje).
Iz prve grupe igrača seču mogu proći trojica (Asano-svaki evro ugovora zaslužio, Natko i Suma-smatram da su im visoke plate i da bi trebali za manje igrati ali učinak im se ne može osporiti).
Druga grupa igrača koja zaslužuje svoju platu. (Zdjelar i Šćekić).

5 od 12 igrača imaju učinak srazmeran plati, ostalima učinak na terenu nije ni blizu plati za koju igraju. I sad meni neko kaže da ne možemo dovesti kvalitetne domaće internacionalce i strance koji bi za isti ovaj novac ovih 7 igrača igrali. Jedan ozbiljan igrač se može dovesti za igrače sa tribina (Banjaka i Brežančića).

Tako da nemoj mi tu priču kako nemamo para, kad nam ovih 7 igrača statira za dobre novce.

Od juna se osloboditi njih, plus je toliko očigledno da će i Sumu prodati, oslobodiće se budžet pa da se dovedu fizički spremni domaći igrači i stranci koji će praviti pravu razliku. Pa već kad trošimo toliko para na plate, da trošimo na one koji će to vratiti na terenu, pa i ako i tad ne budemo mogli parirati u ovoj kriminalnoj ligi, znaćemo bar da smo dali sve od sebe.
 
Последња измена:

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Čekaj, polako. Kad smo kod novaca, da se malo pozabavimo godišnjim platama naših najplaćenijih fudbalera i onih koji imaju solidne plate, da vidimo ko od njih daje doprinos srazmeran plati.

Stojković, Jojić, Natko, Suma, Asano, Lazar, Bajbek (Grupa igrača koja ima između 400 do 600 hiljada godišnje). Pa igrači sa manjom platom od njih Zdjelar, Šćekić, Brežančić, Obradović, Banjak (150 do 350 godišnje).
Iz prve grupe igrača seču mogu proći trojica (Asano-svaki evro ugovora zaslužio, Natko i Suma-smatram da su im visoke plate i da bi trebali za manje igrati ali učinak im se ne može osporiti).
Druga grupa igrača koja zaslužuje svoju platu. (Zdjelar i Šćekić).

5 od 12 igrača imaju učinak srazmeran plati, ostalima učinak na terenu nije ni blizu plati za koju igraju. I sad meni neko kaže da ne možemo dovesti kvalitetne domaće internacionalce i strance koji bi za isti ovaj novac ovih 7 igrača igrali. Jedan ozbiljan igrač se može dovesti za igrače sa tribina (Banjaka i Brežančića).

Tako da nemoj mi tu priču kako nemamo para, kad nam ovih 7 igrača statira za dobre novce.

Od juna se osloboditi njih, plus je toliko očigledno da će i Sumu prodati, oslobodiće se budžet pa da se dovedu fizički spremni domaći igrači i stranci koji će praviti pravu razliku. Pa već kad trošimo toliko para na plate, da trošimo na one koji će to vratiti na terenu, pa i ako i tad ne budemo mogli parirati u ovoj kriminalnoj ligi, znaćemo bar da smo dali sve od sebe.
Nije se baš tako lako “rešiti” visokih ugovora jer su ugovori garantovani, ko će kupiti Jojića, Brežančića, Lazara pa i Natka, realno niko neće hteti da ni preuzme njihove plate a ne da ih kupi? Čak ni Sumu nećemo prodati za neki novac jer ima 30 godina mada se on svojim partijama u evropi već isplatio na neki način. Mi smo te visoke ugovore plaćali iz realne prodaje igrača kao što su Pavlović, Stevanović i u manjoj meri Sadik jer je taj transfer čudan kao i igrama u evropi. Koga ćemo sada prodati? Zato kažem omladinska škola i omladinska škola. Pare smo potrošili uz standardan lopovluk uprave i to nam je što nam je....
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Čekaj, polako. Kad smo kod novaca, da se malo pozabavimo godišnjim platama naših najplaćenijih fudbalera i onih koji imaju solidne plate, da vidimo ko od njih daje doprinos srazmeran plati.

Stojković, Jojić, Natko, Suma, Asano, Lazar, Bajbek (Grupa igrača koja ima između 400 do 600 hiljada godišnje). Pa igrači sa manjom platom od njih Zdjelar, Šćekić, Brežančić, Obradović, Banjak (150 do 350 godišnje).
Iz prve grupe igrača seču mogu proći trojica (Asano-svaki evro ugovora zaslužio, Natko i Suma-smatram da su im visoke plate i da bi trebali za manje igrati ali učinak im se ne može osporiti).
Druga grupa igrača koja zaslužuje svoju platu. (Zdjelar i Šćekić).

5 od 12 igrača imaju učinak srazmeran plati, ostalima učinak na terenu nije ni blizu plati za koju igraju. I sad meni neko kaže da ne možemo dovesti kvalitetne domaće internacionalce i strance koji bi za isti ovaj novac ovih 7 igrača igrali. Jedan ozbiljan igrač se može dovesti za igrače sa tribina (Banjaka i Brežančića).

Tako da nemoj mi tu priču kako nemamo para, kad nam ovih 7 igrača statira za dobre novce.

Od juna se osloboditi njih, plus je toliko očigledno da će i Sumu prodati, oslobodiće se budžet pa da se dovedu fizički spremni domaći igrači i stranci koji će praviti pravu razliku. Pa već kad trošimo toliko para na plate, da trošimo na one koji će to vratiti na terenu, pa i ako i tad ne budemo mogli parirati u ovoj kriminalnoj ligi, znaćemo bar da smo dali sve od sebe.
U pravu si definitivno za sve navedeno. Pa, upravo kad se tvoje razmisljanje dovede u kontekst moje priče dolazimo do samo jednog zaključka - nemamo, a necemo ni imati novca za bilo kakav pristojan budzet, odnosno tim. Toliko promašaj prilikom odabira igraca, kad je Rajko ima 200k godisnju zaradu, sta dalje pričati? Iako su mafijaski klub, njihov Katai dodje full spreman, profesionalac, odradi ligu, bez njega su 50% slabiji. Dok nasa 2 bisera L. Markovic i Jojic dodju kao klasicni amateri, ne postuju Partizan, ne postuju trenera, ne postuju saigrace, ne postuju milione navijača, ne postuju svoju karijeru, ne poštuju teren, fudbal. Na sta su oni ličili ovu sezonu, žalosno. A obojica su imali vecu karijeru i veca su imena od tog istog Kataija. Sram ih obojicu bilo, da ih sram bude sto uzimaju novac od Partizana.
 
  • Like
Reactions: MAK

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.746
Локација
Beograd
Sarkazam ili ne, ja verujem da ćemo danas biti dovoljno dobri da isprašimo Radnički. U celom ovom zlu znam da svi misle da smo u kurcu ali ćemo im jebati nanu naninu. Opet ponavljam, poraz nije baš bio zaslužan da bi upao u neku dubiozu i depresiju kako kurcu ne vredi ova ekipa.
4:0 danas i teraj dalje!:navijac
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Iskreno Katai je mnogo bolji igrač Markovića bez obzira na karijeru da se ne lažemo, nije to do fizičke spreme prosto je bolji iako je klasični cigsnski ljakse. Marković ni u svoje zlatno vreme kad se pojavio nije imao ništa sem brzine a ni ta brzina nije bila nešto spektakularna, recimo mislim da je Asano brži nego što je Markec ikad bio. Nikada nisam imao osećaj da gledam pretalentovanog igrača kad sam gledao Markovića kao što je bio slučaj sa Živkovićem, Stevanovićem a da ne pričam sa Jovetom. Plus je uvek imao tu lošu osobinu da katastrofalno igra važne utakmice, sećam se derbija koji smo izgubili u rupi 3-2 sa Vermezom pa Intera, još tada se videlo da je jako sirov igrač bez završnice ali su vrv svi mislili da će to nadograditi a desilo se suprotno i on je izgubio brzinu a nije dobio ništa, potpuno promašeno pojačanje za nas trenutno. Jojić je sa druge strane bio vrlo solidan igrač ali prvi alarm mi se upalio kad je pristao da sedi godinu dana u Turskoj i prima platu iako ne računaju na njega, to nije nešto što radi igrač koji još uvek želi da igra fudbal iole ozbiljno, još uvek se nadam da ćemo izvući nešto od njega iako ne deluje dobro...
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Marković je (na vrhuncu karijere) Ronaldo i Mesi za debeljuškastog Kataia. To što je Lazar propo ko žeton pa onaj bradonja sada izgleda bolji od njega je drugi par opanaka.

I ne bih se složio s ocjenom većine da je Banjak višak i zauzima platu. Po meni momku nije data prava šansa, ono što je igrao zaslužio je mjesto u postavi. Ispred Vujačića definitivno. Pogotovo što ima potencijal za dalju prodaju.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.840
Локација
U Kinšasi
Ne povećavaju skupi stranci minus, već govnjiva uprava. Dok mi prebiramo ko koliko od stranaca zarađuje nedeljno, nama platu prima neka ekipica u marketingu FK Partizan, starlete na poziciji PR, lik sa Pinka, tamo neki Đilas i Periša, a upravo ulažemo u budućnost i spremamo se za sledeću sezonu tako što najnnebitniji meč u istoriji FK igra čika Ostoja, dok krpimo bonus igrača na poziciji golmana.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Mislim da bi dolaskom novog špica Holender još više mogao da nam da na poziciji krila... Bravo majstore! Asano standardno... Živković danas odličan, prvi desni bek još od Vulićevića koji ima odličan centaršut. Ispromašivali smo se samo tako... Teraj dalje!
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Dobra partija, po meni Popović i Živković treba da budu zakucani. Od ovih mlađih Lazar Pavlović zaslužuje minute, Štulić još treba da radi.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
430
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ja ću unaprijed da se izvinim svima, ali ovo moram da napišem. Očekivano smo dobili, nisam ni sumnjao, ali ipak ne mogu da shvatim nešto. Stanoje, zašto Jojić do kraja, a Suma i Jović ne? Obojica su bili bolji od Jojića koji osim izvodjenja kornera ama baš ništa nije uradio.

I da, što se mene tiče ja Filipa Stevanovića više ne bih uvodio, nema mi logike.

Ispašće samo da mračim, naravno srećan sam zbog pobjede, svaka čast svima, Popović je imao dobro istrčavanje, Živković se probudio u drugom poluvremenu kao i Urošević koji je imao nešto nesigurniji početak. Ostoja na iskustvo, sa Vujačićem konstantna opasnost pri prekidu. Šćekić standardan, za Jojića već napisah. Asano - momak je odradio svaki evro zarađen u klubu, kapa dole majstore! Jović će tek da napreduje!

Suma imao dobru utakmicu, dobrih poteza i par ključnih asistencija koje nažalost nisu krunisane golovima. Holender bravo za gol.

Štulić ulazi u šanse, bravo!

Još jednom, očekivana pobjeda, volim Partizan! :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top