Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Чувени професорови "костури из ормара"... Све је то ок али што се ћутало о томе? Зашто је Ивица сива еминенција у спортском сектору и дан данас, зашто још увек уређује доласке и одласке? Професор се осилио да проговори тек пошто је напустио клуб, сада када његова реч заправо ништа и не значи.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Da da, evo sad pokrece i na sviteru(twitter) pricu o oslobadjanju Partizana na leto. Navodno ce sviter zajednica da izabere 10 legendi kojima ce on da uputi poziv da pomognu.
Ne znam... Bukvalno je fazon "koju posluku porati"
 
  • Like
Reactions: Dzo

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Lepo je što je nešto inicirano. Videćemo ko će od Partizanovaca stati obrazom iza svega toga, ako ih je ostalo još sa istim. Vuletić sam niti šta može, niti bi mu neko dao ikakav legitimitet da uradi nešto, niti bi iko verovao da je ljubav prema Partizanu jedina motivacija. Svaka čast na svemu izrečenom, ali sam po sebi realno nije relevantan. Svakako pozdravljam inicijativu. Nešto da se pokrene mora. Ja konkretno imam veliku kočnicu da verujem u bilo kakvu borbu za Partizan koju ne bi predvodio Duško Vujošević. Voleo bih i Sava da vidim u vučelinoj stolici. Ako debeli uspe njih da ozbiljnije pokrene za povratak u instituciju, onda valja stati iza toga. Sve u svemu, legitimitet akcije zavisiće samo i isključivo od Grobara koji se priključe. A debeli izgleda nišani da bude konsiljere posle bitke.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ideja da se okupi 10 ljudi koji vole Partizan, a imaju kredibilitet i muda je jako dobra i ne postoji drugi nacin da se nesto sustinski promijeni, ali...

- Odavno sam prestao da vjerujem da postoji 10 ljudi koji vole Partizan, a imaju kredibilitet i muda, al aj da vidimo...
-Realizacija ideje je izuzetno debilna. Pravljenje cirkusa na tviteru ce posluziti samo da se oglase sve frakcije botova i debila i da se ideja ogadi i toj dvojici-trojici koji bi mozda i bili spremni da nesto pokusaju.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.448
„Ovo će biti zajednička i transparentna bitka svih nas – navijača Partizana! Povratićemo uzurpiranu i osloboditi okupiranu crno-belu instituciju. Detaljno ću vremenom objasniti izbornu proceduru prilično zatvorenog sistema, koju sam osmislio da bih gotovo hermetički zatvorio prolaz nekontrolisanom spoljašnjem faktoru, ne sluteći da ću sam to postati. Ipak, ko najpre može naći put u sistemu nego onaj ko ga je stvorio“, zaključio je Vuletić.
_____________________________________________________________


Идеја која баш добро звучи...е сад колико ту има праве намере и истине, а колико се ради о неком психолошком рату који је својствен за правнике попут њега то ће само време да покаже. За сад не могу да замислим како ми можемо да постанемо независан клуб у овом окружењу тј. стању у земљи.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ako se skupe, recimo, Sale, Mijat, Savo, Moca, Kezman, Jokan, Dule, Zeljko, Divac, Bjelogrlic Cane... i pokusaju nesto promijeniti - promijenice u roku od mjesec dana.
Nebitni su u toj prici i vuletic i vucelic, i taj statut, i skupstina, i trajanje mandata i sprega sa vlascu... Bitno je samo tih 10 ljudi - ili ih ima ili ih nema.

Pa ajde da vidimo i to, kad su vec dozvolili da ih nekakav vuletic okuplja da brane Partizan...
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Ne znam da li je prava tema za ovo, ali posto se spominje Iliev, kontam da je ipak za ovu temu.

Inace sam prestao odavno da slusam Zeljka Pantica, ali radim sada, i u pozadini mi ide emisija Bez Ustrucavanja (od onog voditelja sto je isto partizanovac). I u jednom trenutku, Pantic izjavljuje sledece za Ilijeva:

"On je Mitrovica skuvao do pola da se vrati u Partizan... On je manijak, kada krene da te lozi, on te nalozi skroz, hipnotise ih kao dzedaj."

Znaci kada sam cuo ovo, oplakah :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
50% da hoće, 100% da neće. I to je nešto. :D
 

Passar

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
8
Reaction score
15
Локација
Требиње
Ako se skupe, recimo, Sale, Mijat, Savo, Moca, Kezman, Jokan, Dule, Zeljko, Divac, Bjelogrlic Cane... i pokusaju nesto promijeniti - promijenice u roku od mjesec dana.
Nebitni su u toj prici i vuletic i vucelic, i taj statut, i skupstina, i trajanje mandata i sprega sa vlascu... Bitno je samo tih 10 ljudi - ili ih ima ili ih nema.

Pa ajde da vidimo i to, kad su vec dozvolili da ih nekakav vuletic okuplja da brane Partizan...

Prijatelju, da se svi navedeni skupe, pa čak i više od ovog broja, zar stvarno misliš da bi psiho dozvolio bilo kakvo preuzimanje FK Partizan od strane ljudi kojima je stalo do istog? :)
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Cane, molim vas.
Neće niko, svi vole više svoje dupe od Partizana.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić otkrio da u poslednje vreme vladaju prijateljski odnosi između dva najveća srpska kluba.

- Jako nam je važna dobra saradnja i u poslednje vreme to ide u dobrom smeru. Čuo sam se sa ljudima iz Partizana, to su dva najveća kluba, moraju da se uključe u rešavanje mnogih problema koje ima srpski fudbal. Imamo iste probleme, razgovarao sam sa Vučelićem, mi smo na istom putu, nećemo se složiti samo oko suđenja, za sve ostalo imamo iste ili slične stavove i probleme. Drago mi je što poslednjih par meseci funkcionišemo na jedan kvalitetan način - rekao je Terzić u intervjuu za Blic.

Pa da... To verujem..
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Nego hoce li Vucelic ili bilo ko iz uprave da se izjasni oko skandala u utakmici protiv Prve Iskre i sto su namestili 0:1 preko bivseg igraca cerge Dragana Stancica sto je sad u Kini!? Posto vidim da profesor prica o skandalu i kako su izvukli Partizan da ne plati 15 milki zbog Lea..
 
Top