Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Sve zavisi kakav ugovor ima ovaj sa 'kontaktima u NBA' , njegov rad može da se vidi već tu kako je ekipa selektirana na početku sezone. Ako nam ciganštura bude šuter a Perkins plej, juriti ga na odma'.

Ako krenu sa mantrom pučkoustog tj 'za dve do tri godine' onda je samo još jedan od parazita u nizu koji su štetili klub od kako je General najuren.

Uglavnom opravdanost njega u klubu će se brzo videti, došao je na vreme nemoj posle da 'doselektujemo' ceo tim već u novembru.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Oni će svakako igrati sledeću el, a da li će to biti na wc, jednogodišnju, dvogodišnju ili petnaestogodišnju licencu i nije toliok važno. Iz prostog razloga što će ih ovaj odjebati čim nestane novca (a znamo kad će nestati).
Kad ?
Kad padne pickousti ?
NECE NESTATI !
Shvatite to, kurva ce uvek imati love uvek ko god da bude na vlasti, sipace se u dronfulju kao sto se sipalo i pre, mozda nama bude nesto lakse ali sto se tice musavih njima je manje vise svejedno ko ce biti na vlasti. Bukvalno iz sadasnje opozicije sve su ciganski stakori koji kritikuju velikog vodju za sve sem za dronfulju, sve nesto vucic ono vucic ovo a onda se raduju ulasku dronfulje u ligu sampiona

A za majstora za tvitera sta reci, jos jedan uhlebljeni "vojnik kluba" koji kad dovoljno zasere ce otici a mi cemo moci da se ebemo sa njegovim pojacanjima... samo nemojte ono partizanovac je ili kritikovao je upravu... mnogi su kritikovali pickoustog pa eno ih ljube mu skute
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.040
Reaction score
14.066
Локација
Kipar
Meni je ovo super stvar, Uros je veliki Partizanovac i poznavalac kosarke. Ko god ima tw, cuo je za njega. Ocekujem od njega dosta igraca ispod radara...

Igraci 'ispod radara' nose i veci rizik. Nekoliko igraca ispod radara u timu znacajno uvecava taj rizik. Rizik je za Partizan najgora stvar u situaciji kada klub nema para.
Inace, zelim dobrodoslicu skautu i puno uspeha u radu.
Ne znam razlog ali u Savica imam poverenja. Ovaj skaut je njegova odluka i verujem da nije slucajno izabran.
Svi oni moraju da znaju da navijaci Partizana nemaju strpljenja za dve, tri sezone cekanja tako da ako ne bude tima dostojnog renomea kluba sledece sezone mogu svi da se pakuju i odu iz Partizana.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Pratio sam i ja novog nam rukovodioca na sviteru. Sta znam, imao je smislenih postova, ukazivao gde su greske, sta i kako bi on uradio i koga bi dovodio. Primetio sam i da je u dosta dobrim odnosima sa skautima po celom svetu. Valjda ce nam izaci na dobro. A to sto je kritikovao upravu i poteze koje su pravili, a sad se zaposlio i sa istom napravio saradnju, stvarno nemam nista protiv, naravno, pod uslovom da je nase rukovodstvo uvidelo greske u da ima dobre namere. Do sad nije bas delovalo tako, deo za namere.
Drugo, koliko sam skapirao on je skoncentrisan najvise na USA trziste i igrace odande, tako da ne ocekujem da ce dovoditi klince iz Srbije i regiona(ionako sve kvalitetno Misko razgrabi), vec ce to biti stranci koji ne dobijaju sansu iz razno-raznih razloga, najcesce, zato sto nemaju kvalitet.
Al' ajde sa vidimo prve poteze, pa da sudimo.
P. S. Decko jeste Grobar, za sada jedini plus.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Igraci 'ispod radara' nose i veci rizik. Nekoliko igraca ispod radara u timu znacajno uvecava taj rizik. Rizik je za Partizan najgora stvar u situaciji kada klub nema para.
Inace, zelim dobrodoslicu skautu i puno uspeha u radu.
Ne znam razlog ali u Savica imam poverenja. Ovaj skaut je njegova odluka i verujem da nije slucajno izabran.
Svi oni moraju da znaju da navijaci Partizana nemaju strpljenja za dve, tri sezone cekanja tako da ako ne bude tima dostojnog renomea kluba sledece sezone mogu svi da se pakuju i odu iz Partizana.
Naravno da nose rizik, ali kao sto kazes, klub nema para. Ne mozemo da dovodimo samo suvi kvalitet...
A prateci Urosa, odnosno njegovo pisanje na tw, moglo se zakljuciti da je on uvek bio za neki miks proverenih igraca i onih ispod radara. Ako uz to uspemo da promovisemo nekog klinca to bi bilo odlicno...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi, ajde da budemo iskreni. Treba dovesti EXTRA dobrog trenera sa velikim autoritetom. Taj onda neka traži koga misli da treba ispod ili iznad radara, svejedno. Ako mene dovedu za trenera, džabe im bilo da traže po tviterima - u tom smo slučaju najebali! :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Za tog Dreksela ništa ne kapiram.
Gledao sam skoro jednu utakmicu zbog njega, lik je spakovao 32 poena da ne primetiš. Ima ugovor sa Partizanom, a nikako da vidimo to čudo. Pa ako može 10 da daje u baba ligi, dobro je.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Савић и овај његов твитер скаут не затичу идеалну ситуацију у клубу. Познавајући ,,нашу" управу биће им изузетно тешко да рашчисте ростер и тако створе простор како би саставили колико толико тим по својој вољи за наредну сезону, јер ,,наша" управа склапа уговоре који су обавијени велом тајне и мистике и по добром старом обичају на штету нашег Партизана. За било какву иоле озбиљну причу што се тиче наредне сезоне у светом дресу не би требали да гледамо Перкинса, Дангубића, Јанковића, Мику, па и Загорца којем би то била практично 4 сезона како ваљда покушава да опорави каријеру. Капитен Новица треба да понесе више неку улогу ,,стручног сарадника" а не некога на кога се озбиљно рачуна у будућем ростеру. Пејџа ће вероватно продати, а Томасу истиче уговор те једино ту не би требало бити проблема да се отвори тај простор у ростеру на жалост , јер тешко да ћемо ангажовати боље кошаркаше. Ја им желим сву срећу овог света, јер ће им требати. И да сам ја на њиховом месту не знам којим путем би повео Партизан. Квалитетни млади кошаркаши су недоступни, јер смо им ми фактички 4. опција у Србији, плус што већина младих пре свега бира иностранство. О формираним квалитетним домаћим играчима или странцима можемо само да маштамо, јер пара неће бити. Значи предвиђен нам је свакако суви просек. Комплетну ситуацију може да извади само квалитетан тренер и све карте треба бацити у том правцу. За почетак био бих презадовољан да се Дрекслер и неко од двојца Милетић/Танасковић прикључи екипи за КЛС, чисто да се виде њихове могућности како би се престало са нагађањем да ли су за нас или не.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
tviter skaut, hahahahhahahhahhaha:buhaha
brutalno.
Ono sto sam ga ja pratio, imao je jako rezonske poglede i predloge kada je u pitanju KKP.
Ajd da vidimo kako ce i sta ce, da ne pljujemo avansno, nikog osim O stoyaah, on se vec pokazao
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.930
Локација
NbG
Ja npr ne bi pljuvao Sašu Pavlovića ni avansno ni retroaktivno, a taj isti Ostoja ga je doveo u klub. istina, čudim se i ne znam šta konkretno tu radi al ne mogu ni da pomislim da pljunem.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.930
Локација
NbG
Zato što ne sumnjam u njegovu dobru nameru i siguran sam da tu nije iz nekog ličnog interesa plus što znam da je grobarčina na kub. Al jbg sve je moguće, kako kaže ona stara "put do pakla popločan je dobrim namerama..."
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269

Meni ovo iskrenu zvuci kao SciFi i mazanje ociju pred cigansko dobijanje licence
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top