Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Lazar Pavlovic nocas ocajan. Katastrofa.
Stulic nije mlada nada, nije talentovan, decko pojma nema da igra i tacka.
Holander nije igrac za nas, i ne treba ni pod razno da ga kupujemo.

Jojicu jel te sramota???
Lazar Markovic truba od igraca.

Nocas najbolji Zivkovic i Svetozar Markovic.

Vujacic....ne znam...meni je on riskantan igrac, tempirana bomba.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Partizan treba ozbiljnu rekonstrukciju igrackog kadra. Ovo sto sada gledamo je, po mom misljenju, najslabiji tim Partizana u istoriji kluba.
Totalna rekonstrukcija uprave je preduslov svih promena.
I na kraju, Jovic je ozbiljan talenat i pored mnogo gresaka danas.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Pavlović je bio dobar, osim gola dao je nekoliko dobrih pasova. Ono na čemu on treba da radi je završnica, mada moglo bi se reći da svi naši igrači treba da rade na tome pošto napravimo sijaset šansi a damo gol ili najviše dva.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Nisam zadovoljan.
Bez 2 napadača Leo/Djuka sledeća sezona copy/paste. Leonardo slobodan igrač. Dovedite ga.

Živković imao 4 gol centaršuta ali to ne može da reši Holender/Jović.

Jović sve bolja kontrola. Pavlović bolji na AMC poziciji ali i dalje nestabilan.

Vujačić je napravio riskantan faul koji nas je koštao gola ali on ne može biti kriv za promašaje napred i ne mislim da je rizik igrati s njim pozadi.

Pobeda kao i svaka prija. Što se kadra tiče, kao što napisah, vapimo za dva dobra napadača...

edit: prodaja Filipa Stevanovica pun pogodak, mali je totalno puko i od njega nece biti ništa. Nije video primer Strahinje koji je otisao i za vecu lovu a opet igrao do kraja srcem.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Kazimir
Svidja mi se tvoj optimizam. Volio bih i ja da mogu da ga imam kao ti.
Prvo kazes nije losa utakmica? Ne da je losa nego ocajna. Prvo igramo protiv amatera, drugo promasujemo milion sansi. Trece dozvoljavamo da nam se svira penal koji se ni u jednoj normalnoj ligi nebi svirao.

Onda kazes Pavlovic je bio dobar? E ako je ovo nocas sto je on radio dobro za Partizan onda mi i ne treba da se nadamo ni evropi niti tituli.
I nije on dao gol, bio je autogol.

Definitivno nismo gledali istu utakmicu.

Nervozan sam jer ovo nista ne valja. Sve ovo je go kurac od nasih igraca.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Pa nzm šta je toliko loše Pavlović uradio da zaslužuje tolike kritike, dao je nekoliko pasova u prostor za Živkovića koji je posle centrirao i iz toga su bile šanse. On je pre svega neko ko kreira a ne golgeter, jedini što je imao jednu lošu odluku u jednoj kontri. I naravno rekao sam da treba da popravi završnicu jer je trebao bolje da šutira u onoj šansi kad je izašao gotovo 1 na 1 sa golmanom. Mislim mi imamo često previsoke standarde za mlade igrače, ja bih voleo da svako od njih pušta kišu i nema nijednu manu ali to je teško da ne kažem nemoguće.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Свака екипа у лиги из горњег дела табеле нам је правила проблеме без проблема. Ова екипа је баш лимитирана, а ако овако лимитиран тим они из управе додатно ослабе продајом најбољих играча онда можемо да се поздравимо већ сад са наредном сезоном. Отићи ће скоро све што иоле зна фудбала, а остаће тек понеки писмен (до прве понуде, читај Јовић) и већина играча са фабричким грешкама да глуме први избор и док трају припреме све ће то да буде у стилу "ма биће то ок, утегнуће се, довешћемо играче бла бла" а онда кад крене сезона биће свега добра бити неће
 
Последња измена:

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Tim je tanak pre svega u napadu ali niko od ovih iskusnjih i plaćenih igrača nije napravio razliku po ulasku u igru sem Natka koji je onim pasom zaslužan za penal.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Ako je ideja da nam ovo sa našim klincima bude sastav za narednu sezonu i neki plan dok ne prođe aparthejd, onda pozdravljam. Samo je nejasno zašto smo onda za kikiriki prodali dva najbolja igrača ove generacije. To malo što se dobilo za Pavlovića i Stefanovića nije mnogo više nego što su plate Jojića, Miljkovića, Obradovića (na žalost, nekada je bio sjajan igrač), Holandera i onog Francuza od kojih vajde na terenu niti je bilo, niti će biti, a da će ih neko kupiti u ovom stanju za bilo kakav smislen novac je fantastika i to nenaučna. Ko je ove ljude doveo i zašto, pisano je ovde više puta, ali rezultat je da smo čak i u ovako tužnoj ligi solidni drugi a u Evropi smo neslolidni, kako god.
Ako je ideja, ukoliko uopšte postoji ideja, da se rezultatski žrtvuju dve sezone i naprave nove Bebe, niko srećniji od mene, ama nam je za to potrebno par stvari osim dobre volje. Prvo, potreban nam je trener poput Špica ili Matekala, da ne kažem poput Duleta. Onda nam treba da se podsetimo da Bebe nisu bili samo klinci iz omladinske škole, već su dovedeni i mladi igrači iz drugih klubova - Hasanagić, Bečejac, Pirmajer, dakle ozbiljan skauting, što bi se reklo. Zatim je neophodno da uprava zna šta radi i da zaštiti klub spolja i iz unutra, ako smem tako da kažem. Tadašnja uprava je pre finala Kupa šampiona 66' predhodne godine organizovala u toku priprema turneju po Francuskoj i Nemačkoj kada smo igrali sa najboljim timovima Evrope, da bi se mladi igrači navikavali da igraju protiv najjačih a ne da, kao sada, igraju rekreativne utakmice po turskim kupalištima. I na kraju, potrebni smo mi. I na stadionu i van njega. Da ne trpimo i ne ćutimo, da nikad ne zaboravimo da je Partizan veliko evropsko ime i da možemo da budemo i loši i da gubimo, ali nikada ne smemo da postanemo ikebana. I par primera iz istorije - u četvrtfinalu 66' smo izgubili u Pragu sa 4:1 a na revanšu su se, pored krcatog stadiona, ljudi koji nisu mogli da dođu do karata peli na tribine konopcima koje su im bacali od gore, svi se sećamo QPR-a i Rendžersa tamo ili onog protiv Dinama za titulu u rupi kada se pri 0:2 urlanje na poluvremenu čulo do Slavije. Ko god od igrača, trenera, funkcionera, navijača, iz kakvog god razloga, ne radi da Partizan ostane baš takav klub, nego da hara po livadama a da postane nečiji privezak, što se mene tiče, je na pogrešnoj adresi.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Kako smo sistematski unisteni od idiota iz uprave, udbe, sns-a, cigana i saveza. Ovo je nevjerovatno na koje igrače krcamo milione evra, pa da je dinara tragično bi bilo.
Neko gore napisa kako je Leonardo slobodan. Ne treba Terzicu i duhu davati ideju. Partizan je trenutni sisa koju sisaju Jojic, Vazura, L. Markovic, Lola, Obradovic, Brezancic, Miljkovic, razigravamo cijelu godinu tudjeg igraca na stoperu, a sve nasa nazovi djeca. Daleko su oni od Partizanovih beba, ovo su glodari naseg kluba. Nema ovdje sreće sa Stanojevićem i ovakvim rukovodstvom. Nimalo se ne radujem novoj sezoni i prelaznom roku.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Ova ekipa bi bar 20% bolje izgledala sa nekim špicem, ovako igramo bez špica celu polusezonu i svaka utakmica nam je kao preslikana, takav je bar moj utisak. Damo gol ili dva i bolesno se ispromašimo posle toga padnemo u igri i protivnik ima šansu jer nije dokusuren. Štulić trenutno nije taj možda bude posle sezone kaljenja negde ali trenutno nije, Bajbek ne zna gde je i šta se više dešava sa njim. Zato predlažem da se probaju Baždar, Milovanović i možda Boris Krstić ako se oporavio jer je i to bolje od ovoga. Ako niko od njih ne zadovolji nadam se da će naći napadača na leto, neko kao Đurđević bi dao dva gola večeras.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Grobarani brate ako ovo nije bio penal, ja onda ne znam sta je penal..igrac rusi i pada zajedno sa Stulicem..pritom se nije ni bunio za penal Ivancevic, nego sto je dobio crveni..

Pomazio ga, ako je i toliko. Ovaj jedva cekao da padne. Jer bolje da padne ima sansu penal da nam sviraju...a ako ne padne ovaj talenat u pokusaju ga dat nece pa sve da je prazan gol bio.

Najmanji je problem tu penal.

Najveci problem je sto se forsiraju igraci koji blage veze nemaju?

A znas koji je jos veci problem??
To sto grobara nema! Dje su to niko ne zna. Nema reakcije nikakve. Gledaj ovoga @Kazimir -a njemu je sve ovo dobro, puca od optimizma. Kao uparava da pise kroz njega.

Ps..
Ja vam sad kazem, a vi me pljunite u decembar ako ne bude tako, mi ga titule ni sledece godine osvajat necemo (do polusezone cemo se vec oprostit)

Evropa? I ako prodjemo u grupe intertoto kupa, to ce biti kroz iglene usi. Ali skoro sam pa ubijedjen da ni tamo necemo. Jer forsirati Jojica, Lazara Markovica, nekakve talente koji blage veze nemaju, Holandera koji ne pravi nikakvu razliku na terenu, kriminalnu odbranu....
Ne znam stvarno ali ovo je tesko sranje od ekipe.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Nemoj mene u isti koš sa upravom molim te, šta je sada zabranjeno biti optimističan pogotovo u vezi dece od 18 godina? Što se titule tiče zaista je smešno pisati o tome u petoj godini sns vlasti srpskim fudbalom. Omaklo im se jednom samo jer još uvek nisu do kraja zatvorili svoj bolestan sistem filijala do kraja. Mi bi sa trenutnim pravilima od ove sezone i u toj 16/17 izgubili titulu jer ne bi bilo plej ofa već bi na kraju regularne sezone rekli drugi ste i ćao. Godinama slušam kako treba da im dišemo za vrat, da dobijamo derbiju i da će to biti dovoljno, sve smo to uradili i ništa na kraju. Ako bar 10 hiljada grobara nije spremno da dođe na stadion i otera lopovsku upravu i demonstrira protiv ciganskog saveza i države to vam je što vam je. Moja satisfakcija je praćenje Partizana i mladih igrača u istom pre svega, ako nekom smeta moj optimizam u vezi toga ja se izvinjavam.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
154
Reaction score
198
Локација
Beograd
Kazimir
Kako su prošli oni koji su pokušali da se suprotstave državi i savezu.Što se tima tiče samo u najjačem sastavu može ostvariti nekakav rezultat.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Slaba utakmica ali sreća pa Tatko to riješi jednim pasom i penalom. Kako je samo pri izvođenju penala pogledom poslao golmana u jednu stranu a lopta ide u drugu :respect

Takođe odlično postavljanje Štulića kod penala (čistog kao suza) iako mi on ne uliva previše povjerenja i djeluje mi kao malo korpulentnija verzija onog što sječe Badnjake.

Još jedan koji mi ne uliva previše povjerenja je Vujačić. Djeluje kao tempirana bomba, 80 min igra tako da se zapitaš otkud on u Partizanu i kako nije negdje preko...a onda 10 min u kojima se opet zapitaš otkud on u Partizanu, samo ovaj put uz koju psovku...Po meni Banjak je daleko sigurnija verzija, i što se tiče igre a da ne pričamo o potencijalu za prodaju ali Stanojević ga je skrajnuo skroz i za njega nema više mjesta očito.

Kako god, generalno smo limitirani, igrački, trenerski, direktorski... uopšte ne sumnjam da ćemo sledeće sezone biti još limitiraniji. Nadam se bar ulasku u tu Konferenciju da se nečemu obradujemo, dok ne svanu bolji dani.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Dobro prvo poluvreme. Steta sto ne to ne resismo tada. Previse promasaja jbg. Nas tim vristi za centarforom, i to he danas potpuno ogoljeno.
Alal vera za danasnju partiju lazara pavlovica. Sve je danas lepo radio, jedino taj sut...kao da treba jos mesa i krompira pa da taj segment bude upotpunjen.
Jovic polako izrasta u ozbiljnog fudbalera. U drugom poluvremenu kao da mu je nestalo snage. Po izrazu lica kad je napustai teren, ucinilo mi se da ce dusu d’ispusti.
vujacic ukemjao sa onim startom koji je kumovao golu.
Markec je doktor za ling-long ligase. Za ostalo, evidentno da nije taj kalibar.
Stanoje, daj nam zivkovica sto cesce do kraja sezone
stulic ce mozda nekada postati dobar spic. Ono sto trenutno prikazuje je daleko od zadovoljavajuceg.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Kazimir
Kako su prošli oni koji su pokušali da se suprotstave državi i savezu.Što se tima tiče samo u najjačem sastavu može ostvariti nekakav rezultat.
Ne kažem je šta ko treba ili ne treba da radi već samo komentarišem igrače i igru i dajem neke svoje lične opservacije koje nekom mogu da se dopadnu ili ne. Samo sam odgovorio na to da sam optimističan zbog uprave ili stanja u našem klubu, naravno da nisam i to sam istakao još ranije ali ne mogu da zbog toga mrzim naše igrače čak i kad me neke iritiraju pogotovo one mlađe.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kolko je nama opao kriterijum kod kvalifikovanja igrača da je dobar i da može da igra za Partizan, nemam reči.
Da li ste vi svesni da nama Ščekić igra u manevru?Nema dribling, nema pas.
Da manemo sve ostalo, on daje sve od sebe, unapredio je čak i pas igru unapred, ima solidan skok, al je i dalje katastrofa u čitanju pasova, driblinga protivničkih igrača, kao kad je danas napravio faul a lopta 2 metra iza njega ostala.
Pa nam je dobar i Lazar Pavlovic koji je realno jedan od lošijih izdanaka naše škole i koji je već dugo u prvom timu i tek danas dao go.
Da ne pišemo o bekovima, štoperima, napadaču kog nemamo.
To je rekonstrukcija maltene celog sastava ako želimo da budemo konkurentni u Evropi i za titulu.
Velike nade polažem u Jovića i Štulića i naravno Denisa Stojkovića koji je u nemilosti trenera.
Povećanjem broja stranaca u protokolu (igrači iz EU nisu stranci , plus 4 van EU) mi moramo dovesti maltene 4 nova strana igrača i uz ostanak Asana i Sume i možda Natka.
Ako donesu ovo novo pravilo, red je da bar jedan bek bude stranac, ja bi Portugalca 4 doveo i završio posao.Plate većine igrača u Portugalskoj prvoj ligi su mnogo manje nego što kod nas imaju Markovic, Jojic, Stojkovic pa i Brezančić koji se nije ni oznojio osim kad igra stoni tenis.
Al opet se postavlja pitanje dal će ciganjski režim dozvoliti nama takva pojačanja.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Имали смо неким делом утакмице веома добру игру, а Лаки Павловић је показао да ,,џаба,, ми од њега правимо задњег везног кад је момак рођени офанзивни везиста...па чак и она ,,цифра,, која му пише на леђима дреса...
Показао је да може да ,,одмени,, и Натха и Суму - и да је млађи од њих, и да има већи радијус кретања, делио пасове, имао идеје, креацију, улазио у шансе, шутирао...и - постигао је гол! Мало ли је?
Свака част.
Наравно, не мислим да може истовремено да игра уместо два играча (Натха и Суме), него да може да игра неког централног или офанзивног везисту уместо Натха или уместо Суме, али...ту постоје две ствари за почетак и још неколико за касније...

Прва ствар:
Није Спартак неко велико ,,мерило,, али ако причамо о данашњој утакмици Лаки је био врло добар.

Друга ствар:
Ако хоћемо да буде још бољи, да буде врло добар и кад дође ,,мерило,, као Европа или дерби - он мора да ИГРА - јер нико још на клупи није постао бољи него на терену!

Остале ствари:
Како Лаки, тако и многи други - морају да поправљају оно што слабо раде!
Реализација нам је ... лоша ...
Џабе наша ,,добра игра,, када се фудбал игра због - голова!
Дали смо један једини и...умало утакмица да се заврши нерешено...да смо дали три или четири...друга песма...
Бебек музичка жеља или не, али...ФАЛИ центарфор!
Јојић? Фини момак, али како је већ неко написао он није шутнуо како треба од како се вратио у Партизан?
Не могу да схватим колико га ,,нема,, у односу на оно што је играо у Немачкој...
Да ли ћемо да га чекамо и следеће сезоне, или...

Клинци к'о клинци - варираће у форми, варираће и од сјаја до очаја - сви смо хвалили Јовића, данас се испромашивао - а наша публика (које додуше нема на стадиону) зна се каква је - хвалиће га једно кратко време, а онда ће почети да га псују ако не даје гол на свакој утакмици...
Штули похвала за ,,изнуђени,, пенал, али како је у паду ипак желео да да гол (и успео да шутне!) не бих рекао да је само мислио на то како да се ,,смандрља,, због пенала...и штета што није дао гол, али, ето, није...

Дао га је Наткхо-Пеналткхо-Таткхо, победа је остварена и сад је и нама и Станојевићу све у реду...
Да нисмо победили, сада би Форум ,,проврео,, од критка, а Станојевић би ,,трљао уши,, својим пуленима...
Али, такав је фудбал - гол мање или више и одмах је то по систему: ил' пуковник ил' покојник!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top