Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.445
Ако се најављује распуштање свега што вреди и кресање плата на пола.....кога ми то и можемо да доведемо осим Шћеповића? Такви играчи ће нам бити бомба као што је Фејса најављен као бомба па срећа ништа од тога. Надам се да су ово само пусте жеље новинара и да ипак нећемо остати само са Јојићем као вођом тима и понајбољим играчем.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nepopularno misljenje ali Marko Scepovic bi bio pojacanje za klupu. Profil igraca za prvog spica poput Djuke ili Rikarda, zamena Marko, a treci spic Milovanovic.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Samo da nisu stanojeva "partizanova deca" .
Vise su klubu dali Djurdjevic i Ozegovic , nego ovi danasnji njegovi , mogu slobodno da kazem setaci po terenu.
Ja bih voleo Drazica da vidim kod nas , a mozda i Skuletica .
Ma da , to nije bas realno , ali volim da se lozim.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Šćepović ima sasvim ok karijeru, on je bio solidan talenat, nezaboravimo da je praktično rešio 141 derbi sa samo nekih 19 godina golom i asistencijom. Samo je neradnik i pshički je tanak, brat mu je bio još bolji igrač i imao i bolju karijeru, pomalo bez veze je stavljen na stub srama zbog onog promašaja protiv Aela kao da svaki igrač nekad ne promaši, posle je bio čini mi se prvi strelac Segunde i igrao je i u Seltiku. Naravno ne bih ih dovodio ali u poređenju sa Makarićem oni jesu bolji igrači, mi koga god da dovedemo iz domaće uglavnom bude promašaj pa bih bio baš oprezan sa time. Pogotovo su mi napadači sumnjivi jer je liga smešna i ima 20 timova što je u odnosu na kvalitet našeg fudbala previše. Tako su isto davali golove i Ivanović i Nikolić i Bojan Matić pa smo videli da nisu kvalitet za nas, dok su ova prva dvojica još i mogla da imaju neki solidan doprinos Matić mi je uz svo poštovanje koje imam prema svakom igraču Partizana izgledao špic iz zonske lige.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ne mogu da se otmem utisku da su ove dve sezone sa Natkom, Asanom, pa i Sumom protraćene tako kako su protraćene zbog mnogo faktora... u redu, u domaćici se sve zna, ali lično mi je veliki žal što nismo uspeli one prve sezone da prezimimo u Evropi a ove na izmaku makar da se plasiramo u grupnu fazu, jer bi nekako verujem i sam utisak o pomenutim igračima bio upečatljiviji! Sve u svemu naredno leto će dati definitivan odgovor na to koliko kvinslinga imamo u klubu koji nas žele dovesti na nivo Radničkog...
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
154
Reaction score
198
Локација
Beograd
Bojan Matić za 15 odigranih utakmica nije postigao nijedan pogodak
Prestige Mboungou(Metalac) u trećoj ligi Češke i udrugoj ligi USA nije odigrao nijednu utakmicu
Ne prizivajte više ovakve individue
Što se tiče domaćih igrača van našeg podmaltka ni tu nismo imali mnogo sreće
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Samo nemoj da vraćate povratnike, kao Boga vas molim. Kakav Šćepović, kakav Fejsa, sve bivši igrači. Stanojević pravi veće staraca koje bi da rehabilituje svoje karijere u Partizanu. Za takve ima Radnički Niš, Vojvodina, Surdulica, ljuljaj Javore i sl.... Ima u Portugalu mladih igrača za Partizan koliko hoćeš sa godišnjim platama od 200 do 500 hiljada evra. Šta će nam ove ispušene muštikle sa jakim platama ?
 
Последња измена:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Па тоето. Реинкарнација састава из 2010. Фејса, Шћеповић... Срећа па је Бабоња отишао у бизнис. Шта ради Богун?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Gledam na yt utakmicu sa Proleterom i mene brine i dalje jedna bitna stvar koja nam se ponavlja i protiv mnogo lošijih rivala, a to je iznošenje lopte pod presinog.

Razumem i to da smo igrali u mešanom ali igrali su i Novosađani sa klincima. I baš sam mislio da će se raditi na tom segmentu igre jer je mnogo bitan ali ja nisam video pomaka.

-Prvi minut i prva greška, Banjak, dubinska na sredinu terena na Miljkona, MIljkon je prima u autu. Tu je Banjak imao otvoreni pas ka Joviću koji se lepo oslobodio protivnika, desna strana je bila zatvorena.
-Nije prošlo 30tak sekundi, druga greška Banjaka ili nesporazum sa Jovićem nek uzme ko kako hoće. Opet samo jedno rešenje, druga cela strana zatvorena jer je lopta i krenula sa desne strane, Banjak kreće da vodi lopti i istu šalje u aut.

-Treći minut, prva greška Svete. Posle greške u pasu Banjaka i izvođenog auta Proletera, mi smo tu loptu brzo povratili u naš posed i mrcvarili je skoro minutu na našoj polovini, toliko bezidejno da je to strašno. Jojić i Marković u dva navrata razmenili pas, pa Šćekić i Marković, pa Marković i Banjak u 2 navrata, da bi Banjak vratio loptu Popoviću, a ovaj opet Markoviću, posle kog je usledila identična greška kao u prvom minutu, samo uloge su bile promenjene (drugi štoper i drugi bek), opet lopta poslata u aut preko beka.

-Sledeći napad, loptu iz gol auta izvodi Popović i predaje je Makiju, ovaj vraća opet do Popa, Pop do Markovića, Marković vraća loptu golmanu i ovaj konačno do Banjaka, on ju je povukao na 40tak metara od našeg gola, posle kojeg je opet predat loš pas koji je prekinuo igrač Proletera, i nakon oduzete lopte je došlo do kontre 6 na 6.

-Osmi minut i amaterski potez Svete, poprečni pas Banjaku tj. pravo u noge napadaču na 25 m od gola, posle koje je usledila prilika Proletera, napadač je krenuo kao muva bez glave ka golu, imali su 3 na 2. Banjak je pokrivao jednog igrača, Sveta Banjaka, a iza Svete livada i igrač slobodan kao list na vetru. Ovo je protiv ozbiljne ekipe 1:0, i ozbiljan udarac na početku utakmice.

-22. minut, nakon što smo im oduzeli loptu, mi smo dopustili jednom igraču Proletera da izvrši pritisak na Miljkovića i Svetozara, pri tome ne znam gde je Sveta učio da se vraća na svoju poziciju licem okrenut prema golu, valjda se vraćaš i otvaraš na svoju poziciju unazad, a ne licem ka sopstvenom golu.
I naravno dešava se šta se dešava, Miljkon se pogubio i dao pas Sveti posle kojeg je usledila šansa i 1 na 1 sa golmanom. To je drugi primljeni gol u prvih 20 minuta i verovatno otvoren put ozbiljnijem protivniku da nas deklasira. I Sveta i Miljkon u ovoj situaciji su postupeli amaterski. Što bi Dule Vujošević rekao "Da drugi igrač ne bi trebao da kritikuje, nego da se vrati i ispravi tuđu grešku".
A Sveta posle duela sa napadačem, nakon što ga je otresao špic kao slinu, ustaje i kritikuje Miljkona, a špic za to vreme hita ka golu i samo njegovom nepreciznošću ne savladava Popovića. Da se ogradim, veća krivica je na Miljkoviću ali je Sveta amaterski išao na svoju poziciju i to nije najgore nego ga je špic otresao kao da ga nema.

*Što se tiče Miljkovića, hoće li njega Stanojević jednom naučiti da ne komentariše sudijske odluke, posle svakog kiksa se vadi na neku odluku, pa jebemu mater ćuti više i igraj i ne traži alibi u vidu sudija. Otresao igrača, napravio čist faul i buni se, pa majstore ja da sam ti sudio, dao bih ti žuti karton, to histerisanje i ciganisanje se u Evropi ne prašta.
Imao je i on bubica u prvom poluvremenu. Konkretno, izvrtelo ga krilo nekoliko puta u jednoj akciji i dozvolio je centaršut, ajde nije katastrofa ali je katastrofa sledeći potez, gde on posle pasa Šćekare, iskosa na samoj ivici 16m napamet odigrava pas pravo u noge igraču Proletera, posle kog se desio još jedan centaršut.
Za sledeći njegov potez nije mu potrebno bilo puno vremena.
Prekid Proletera, promašio je loptu i ona prolazi kroz srce odbrane, kasnije ju je i promašio Banjak i odlazi u aut. I on umesto da ćuti, prilazi sudiji i nešto priča.

Ovo su samo neke od očiglednih grešaka naših odbrambenih, ozbiljna ekipa protiv nas bi imala 2:0 na poluvremenu i utakmice je rešena.
Jojić i Marković na prekidima odlični ali sve van toga je loše. Jojić igra kao da ima 35 godina, jako loša kretnja po loptu, takvim kaskenjem se ni protiv veterana ne bi naigrao i ne bi dobio ni jednu loptu od štopera. Dosta alibi lopti vraćenih ka štoperima...

Sve u svemu ko god da igra od postojećih u odbrani, jako loše izgledamo pod presingom, sredina terena se loše kreće i generalno taj problem se vuče još od odlaska Pavlovića, gde su Zdjelar i Šćekara bili osigurači kad bi ovaj poneo loptu i izneo je na protivničku polovinu.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.445

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ovo ce biti kao sa igricama FM08 i CM98, sastav Milana skoro isti, a mi cemo imati FM09 i FM22 potpuno isti tim.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Dajte ljudi ne zajebavajte se pominjanjem Scepovica. Vidjet ce neko od ovih mentola iz uprave pa ce im sinuti ideja neka. Daleko im lijepa kuca obojici.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top