Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Nasao se ko ce prvi da sere, Lazare Markovicu pokri se usima i ugledaj se na Asana kako treba fudbaler Partizana da izgleda na terenu po pitanju zalaganja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
cilj ovih "izjava" je da navijaci pocnu da seru po igracima, posto je ocigledno da smo svi na strani Asana... obratite paznju na tajming..prvo izjava bivseg menagera, pa sad jednog igraca...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.763
Локација
Храм фудбала
Moze opravdano da se sumnja da je bas danas Lazari isplacena neka zaostala plata ili premijica.
Kao i bivsem menadzeru.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ja se iskreno nadam da ce ostali da precute ovo. Pre svega Stanojevic.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Propustio priliku da cuti.
Na sta smo spali klub bez navijace, klub bez pravog kapitena pa onda debeli gmazura i matori udbas mogu do mile volje da se izdrkavaju po nama.
Sad jos fali da se izdrogirani tkz direktor Ivica javi pa da nam objasni kakav je debeli gmazura jebeni finansiski car i mag za sklopljivanje ugovora
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Jaooooooooooooo
Jel moguce da se javlja legenda liverpula
Da je bar neko drugi nego on
On prica o odnosu prema klubu
Dosao ovde ne moze da stoji na nogama
Nije bre ni za cukaricki
Cekas ga godinu dana ne bili poceo da igra i pravi razliku
Kad god je trebao da skupi muda on se usrao, zato nam je valjda i zamenik kapitena za primer
Sad se setio da kaze koju
Ne mozes bre asanu kopacke da nosis, dok spava je brzi od tebe
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Ko je sledeći od "Partizanove dece" koji će da kaže kako je Asano kriv? Zeka Jojić koji ne može da se sastavi na terenu? Sram te bilo Lazare. Svi znate da podržavam i volim Stanojevića, ali ne bi me začudilo da i on stane na stranu ovih sabotera iz uprave, kao i u slučaju "Moreira"...
 
  • Like
Reactions: Zex

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Sisica mala, za sezonu nije pretrcao kao Asano za poluvreme. Jos nasao da sere.

Ovo nije vredjanje igraca Partizana. Po mojim standardima on nije igrac Partizana.

Vucelic je udbaski majstor spina i skretanja paznje. Po principu, kriv je Djilas.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.425
Локација
U Kinšasi
A zvanicni viber nalog kluba prenosi saopstenje kluba i izjavu Markovica. A saopstenje Asana ne prenose. Kao Pink, valjda je i ono govno iz Pinka doslo u klub zbog toga. Oca vam jebem ciganskog svima.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Vidi koecidencije, kao što je debeli žabar pobegao bez pozdrava, lišen pljeskavica i pojačanja tako je i japanski samuraj odjahao u rano jutro bez pozdrava, stipendije i plaćene kirije, nezahvalan blagodetima zlatnog doba u nas Srba. Taman kad nešto po dobru krene, služba se potrudi da se mi, navijači Partizana, ne opuštamo mnogo, unutrašnji i spoljni neprijatelji vrebaju, mora se ostati budan, da nas ne uhvate na spavanju.
I ko bi pomislio da se ujutru probudi, na ovaj sveti i prelepi dan, da ti voljeni klub ostane bez najboljeg strelca, zamislite navijača barselone, pre mesec dana, ustaje na Uskrs, a nema Mesija, otišao bez pozdrava. Niti je barsa Partizan, nije ni Mesi Asano, nije ni poredjenje kako treba, nije ni Vučela još za bacanje. Stari je to kadar, zna on kada da poljulja, onda kad se najmanje nadamo. I dok se ivica, otac troje dece, od kojih odvaja od usta, vozi po begeu sa spuštenim krovom naš Takuma bez krova nad glavom. Vučela u fijoci ima spremne agitatore da ubede grobarsku javnost da je kafe kuvarica došla na posao jutros, a Asano se nije pojavio. Ista kuhinja, isti kuvari, ista govna koja mi Grobari žvaćemo već godinama. I u normalnoj zemlji bi navijači onu kareru okrenuli naglavačke sa sve vozačem u njoj, precednik kluba bi leteo kroz prozor, ponovo pišem, znam da se ne mogu porediti ali zamislite barsu na uskrs bez Mesija.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Da li ovaj forum može da napravi neki skup, nešto? Da ne sedimo više, da pokušamo nešto... Od pisanja ovde i na tviteru nećemo ništa uraditi.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Odavno me nista nije pogodilo kao ovo danas. Odavno sam oguglao i na FK i na ovo sto rade nesposbni smradovi iz uprave, nisam imao ama bas nikakva ocekivanja jer mi je odavno sve jasno. Ovo ipak nisam ocekivao i ovo me boli do srzi, ne mogu ni da objasnim zasto, bolelo me je dok sam citao vest, boli me i dok citam komentare i reakcije.

Takuma Asano je bio najkvalitetniji fudbaler u ovom Partizanu, njegov odnos prema igri, dresu, klubu i saigracima je uvek bio na vrhunskom nivou. Kapiram da je do njihove kulture, ali mi je apsolutno nebitno je li Japanac ili je iz Prislonice, kad covek ne propusti ni jednu jedinu priliku da isprati svog beka nazad, kad ne propusti ni jednu jedinu priliku da zagrize, trci ko navijen i napravi naklon ka terenu kad ga trener zameni, ja o njegovim fudbalskim kvalitetima i nemam pravo da pricam, sem ako ne donose cistu stetu klubu. Kao sto rekoh, njegovi fudbalski kvaliteti su apsolutno najveci trenutno u klubu.

I rekao bih svasta za Lazara Markovica, ali cu izbeci bodove iako se slazem sa kolegama koji su ih sa zadovoljstvom dobili.
Umesto toga napravicu malu komparaciju.
Gledam nedavno Asana kako daje pogresan pas na protivnickoj polovini i otvara im cistu kontru, nije bitno protiv kog kluba, i iste sekunde bivam iznerviran i skacem kraj televizora. Onda brat ubija takav sprint na nekih 40 metara da polufudbaler sa loptom izgleda kao da stoji u mestu... Naravno da je ispravio ono sto je zasrao.
Zamisljam ovog koji je odavno svojevoljno odustao od fudbala, a koji se sad javlja u sluzbi maskiranja ovog skandala, u istoj situaciji. Ne mora da se desi takva situacija da znam da bi ovaj nakon loseg pasa u noge protivniku podigao ruke, psovao sam sebe, pao na kolena i cupao travu. A kad bi iz te situacije primili gol verovatno bi plakao i ljubio grb. Jer je to nacin na koji on shvata klub. Jer se to u Srbiji ceni.
Za mene je umro.

Nadam se da u klubu, pa i medju igracima, i dalje ima ljudi koji imaju trunke casti i oni su ti koji moraju da reaguju.
Legende, ako su legende, moraju da reaguju. Opravdanja nema.
Mi, koji smo samo navijaci, ovako neorganizovani i nepovezani sa slubom, smo samo obicni mali mravi koji su nemocni da ista urade.
Oni koji imaju i trunki moci sigurno nece naici na bolji trenutak. Vreme je.

Svaki put kad nekome padne na pamet da pohvali ikoga ko je ucestvovao u ovakvom urusavanju kluba, izjavama tipa "Iliev je pogodio sa puno igraca", mora da zna da u ovakvoj situaciji postoje samo dve strane. Oni koji vole klub i oni koji rade protiv njega. Ovako mali, svrstavam se medju ove prve, svako ko veruje u rec ovog sramnog saopstenja kluba i bilo kakvu zelju ovih neljudi u istom da Partizan bude ozbiljan klub, za mene je neprijatelj. Javno stajanje na stranu Vazure, Vucele, Ilieva i svakoga ko ucestvuje u ovoj sabotazi, na nacin na koji je to uradio Lazar Markovic mora da znaci vecno nalepljenu etiketu i vecno zaprljan obraz. Kada dodju neka bolja vemena, ako dodju, toga se moramo setiti.

Ovo boli do srzi!

UPRAVA NAPOLJE.
VAZURA I VUCELA POPUSITE MI KURCINU.

HVALA NA SVEMU TAKUMA, SRECNO U DALJOJ KARIJERI.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.284
Локација
Nickname
Samo znam da ako budem imao decu, pričaću im o jednom Japancu Takumi Asanu, ogledu partizanštine.
A izostaviću takozvanu Partizanovu decu kao što su Lazar Marković, neki pre njega i kao što će sigurno biti i neki posle njega.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top