Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Bravo Stanoje. Prava ljudina. A ona govna iz uprave NAPOLJE vec vise. Vratite nam klub mamu vam jebem, debili nijedni. Blamirate nas i nas grb ne samo u srbiji vec i na medjunarodnoj sceni. Jos onaj Iliev doso da nam i on nesto soli pamet o Asanu. Zamisli brate ne placas svog radnika i posle si ljut i kao nemozes da verujes da je on totalno legalno prekinuo saradnju kao sto ste se dogovrili u ugovoru.

Cirkus. Prodaju se Igraci svake sezone za po 15-20 milliona, a para nema. Mi da prodamo Jovica za 200 milliona sledece sezone opet bi na neki nacin nas dug porasto za jos po koji million.

Ono kad si u tunelu a ne vidis svetlo. Jad i beda majke mi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.770
Локација
Žrnov
@Kazimir nije baš mogao da ga kaže da je p***a izdajnička i da ga ih je sve prodao.
Meni je dovoljno da ga u petak vrati na fabrička podešavanja, da bih ja bila sigurna o kojim emocijama je pričao :p
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Grave ja sam taj deo drugačije razumela.. ako se ne varam, to je rekao kao deo odgovora na pitanje da li prati transfer politiku cigana, pa je rekao da mi imamo svoju strategiju u skladu sa mogućnostima, tj. nemamo neograničen budžet kao oni.
Ono što je bitno generalno u nekoj konferenciji je zapravo šta neko priča. Slažeš se?
Ono što je definisano iz izlaganja preko konferencija:

1. "Ja kažem ljudima iz kluba šta mi je potrebno oni mi u skladu svojih mogućnosti dovedu."
2. "Bukvalno sve što sam poželeo od uprave ,šta sam pomislio - došlo je. " "svesno želim da promenim sistem igre...potreban mi je još decembarski rok da napravim sistem"
"trenutno mislim da Partizan nema problema sa pozicijom ...vreme će pokazati ko donosi koji kvalitet"

Pa kažem sebi...onako u brk,možda i grešim?
Da li je OK da se rezimira jer valjda je došlo vreme u kome se vidi koji kvalitet donosi :
Jojić,Obradović,Miljkovič,Bajbek
I da se da mišljenje o sistemu da li ima na osnovu kvaliteta koje su pružili u sistemu i Smiljanić,Brašanac...Mislim onako kako se secirao Sadik,Suma,Natko i Asano.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.770
Локација
Žrnov
@Grave, slažem se da je bitno šta neko kaže, ali je isto tako bitno u kom kontekstu to kaže. Nekad je kontekst najbitniji jer određuje značenje rečenog.
Narvno da treba se da ocena igrača u zamišljenom sistemu, samo mislim da to nije ovaj momenat, već na kraju sezone, ili najranije posle finala kupa.

@GORAN-BL ako je neko imao posledice zbog otvorenog kritikovanja uprave, onda je to Stanojević. Meni zanima da li i ti na svom poslu izađeš pred šefove/direktore i kažeš "vi ste krivi što nam kasne plate" ili minimum, povedeš zaposlene da otovreno pričaju o tome, dajući lični primer?
I jeste, njegovo je da vodi tim koji ima ili da da otkaz, ako mu se to ne sviđa. Isto kao i tebi - ako ti ne sviđaju uslovi rada, daš otkaz i tražiš drugi posao.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.842
Локација
Banja Luka
Nisam dobro citirao poruku od Jasmine pa ponavljam.Trebao je da kaže da uprava nije smjela sebi dozvoliti da nam ode trenutno najbolji fudbaler,riječ jednu protiv uprave nije rekao.Znači sutra ako ode 11 igrača njegovo je da kaže neću ništa ružno za njih reći i nastaviće raditi.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Grobari, nije nama problem Stanojević. Vi bi da dupe ne pomjerite, a da vam on promijeni rukovodstvo kluba. Način na koji razmišljate je pogrešan i vodi samo ka tome da ostanemo ne samo bez najboljeg strelca tima, već i bez trenera.
Aj da vidimo malo Sasu Ilica, Kezmana, V. Ivica, Vukica, Batu, Sava, sta oni misle o Vazuri i družini? Predugo ćute.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Grave, slažem se da je bitno šta neko kaže, ali je isto tako bitno u kom kontekstu to kaže. Nekad je kontekst najbitniji jer određuje značenje rečenog.
Narvno da treba se da ocena igrača u zamišljenom sistemu, samo mislim da to nije ovaj momenat, već na kraju sezone, ili najranije posle finala kupa.
Upravo tako. Dobro zapažanje i odlično vreme da se rezimira.
Mislim osim onog sa Sadikom...Možda i kritikovanje Natka u zamišljenom sistemu.
Za Sumu sam siguran da više puta ocenjivan kao neprimeran u zamišljenom sistemu.
Pa zato i pitam ,reko možda će odgovoriti sad. Ali svakako očekujem na kraju sezone "seciranje" do koske kako bi opravdao kvalitet pomenutih igrača jer time sebe zakopava zarad milovanja uprave.Zašta? Zbog koga?

Eto i za kontekst se slažem da je bitan.
Ali mi moraš reći u kom kontekstu ga pravdaju te izjave ako je ovo nešto što je izvučeno iz konteksta?
Bilo koji kontekst u kome se govori o tim stavkam prihvatam .
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Grobari, nije nama problem Stanojević. Vi bi da dupe ne pomjerite, a da vam on promijeni rukovodstvo kluba. Način na koji razmišljate je pogrešan i vodi samo ka tome da ostanemo ne samo bez najboljeg strelca tima, već i bez trenera.
Aj da vidimo malo Sasu Ilica, Kezmana, V. Ivica, Vukica, Batu, Sava, sta oni misle o Vazuri i družini? Predugo ćute.
Pa za Saleta znamo sta misli posto je rekao, a verovatno znamo i za ove ostale, samo sto ti ostali cute.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Grobari, nije nama problem Stanojević. Vi bi da dupe ne pomjerite, a da vam on promijeni rukovodstvo kluba. Način na koji razmišljate je pogrešan i vodi samo ka tome da ostanemo ne samo bez najboljeg strelca tima, već i bez trenera.
Aj da vidimo malo Sasu Ilica, Kezmana, V. Ivica, Vukica, Batu, Sava, sta oni misle o Vazuri i družini? Predugo ćute.
Većinom ih ne interesuje, a Saša Ilić je više puta javno imao mnogo radikalnije stavove po pitanju stranaca u našem fudbalu i od Stanoje i od Lazara. Da se on nešto pita stranac vrv nikad ne bi zaigrao u Partizanu, tako da sumnjam da bi stao na stranu Asana ovde. Evo ga citat iz njegovog intervjua koji ću sad okačiti ovde radi verdostojnosti :

I, prema Sašinom kazivanju, oslanjanje na proverene partizanovce, decu kluba.
Prilikom oba ulaska u Ligu šampiona gro kadra činili su igrači ponikli u „Zemunelu“. Čak i da nemaju ekstra kvalitet, ljubavlju i energijom biće bar deset odsto bolji od drugih. Strance? Samo kvalitetne, ne znamiju me kombinacije“.

 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.065
Reaction score
14.243
Локација
Kipar
Totalno je nebitno sta je Stanojevic izjavio. Mogao je da podrzi upravu ili da podrzi Asana i nista se ne bi promenilo. Kao sto nista ne menjaju ni pateticne izjave igraca da ih je Asano izdao.
To je ustvari i bila svrha tih izjava, da narod pocne da ih komentarise i time zaboravi pravi problem a to je skandalozni propust uprave a mozda i namerna sabotaza sto cemo videti u narednom periodu. To je ta spin masinerija mnogo puta primenjena kod nas u drugim sferama zivota.
Dokle god se ne cuje glas Grobara sa stadiona sa jasnom porukom za one koji vode ovu nesrecnu drzavu, Partizanu bolje biti nece. A da li ce se cuti i koje ce mere biti preduzete da se ne cuje videcemo kada se publika vrati na stadione.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
Савим коректна изјава Станоја. Важан податак који је изнео је то да Асано ничим није наговестио да ће ово да уради нити је слао неке сигнале да је било чиме незадовољан. Е сад, могуће је да Станоје не зна нешто што је знала управа али мислим да такве ствари тренеру не би могле да промакну.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.626
Reaction score
8.760
Локација
"preko bare"
Ja sam prvi očekivao od Stanojevića da izjavi nešto slično onome što su izjavili igrači, ali mi je drago da me je demantovao. Mnogi bi voljeli da čuju malo oštrije riječi i osude uprave, ali s obzirom u kakvim uslovima radi i kakvim je pritiscima vjerovatno izložen, ovo je više nego što sam očekivao.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Volio bih da Partizan dobije taj spor pred sudom u Lozani, da naplatimo uloženo u njega, da uprava napusti klub, da dodju posteni ljudi koji će precesljati rad ovih bandita, da ce ih krivično goniti, a Asano ako je svojevoljno i bez pravnog osnova ovako otisao, da ce biti kaznjen suspenzijom od najmanje 2 godine zabrane igranja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.867
Reaction score
13.604
Totalno je nebitno sta je Stanojevic izjavio. Mogao je da podrzi upravu ili da podrzi Asana i nista se ne bi promenilo. Kao sto nista ne menjaju ni pateticne izjave igraca da ih je Asano izdao.
To je ustvari i bila svrha tih izjava, da narod pocne da ih komentarise i time zaboravi pravi problem a to je skandalozni propust uprave a mozda i namerna sabotaza sto cemo videti u narednom periodu. To je ta spin masinerija mnogo puta primenjena kod nas u drugim sferama zivota.
Dokle god se ne cuje glas Grobara sa stadiona sa jasnom porukom za one koji vode ovu nesrecnu drzavu, Partizanu bolje biti nece. A da li ce se cuti i koje ce mere biti preduzete da se ne cuje videcemo kada se publika vrati na stadione.
Лично мислим да су га приморавали на неки трансфер у некој лиги која њему није одговарала и да је на овај начин покушао да извуче себе из тога. Не верујем да му је плата од почетка била редовна па одједном да касни и да се он само због тога побуни, а поготово не верујем да му плата и раније није каснила. Сигурно су га притискали да га продају негде где управи финансијски одговара, а Асану не и зато је дошло до свега овога. Негде сам прочитао и да је променио и менаџера, можда овде на форуму можда у некој вести не сећам се тако да је и то можда повезано са свим тим. Све у свему не зна се шта је горе.
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Stanoje je imao dovoljno dana da izvrti po glavi šta je pametno reći.
Nije lud da sad pravi skandale i da glumi opoziciju. Ako je već došao da radi sa njima, onda je sa njima. Lepo reče da je profesionalac. S tim što Partizan ni nema upravu ni organizaciju.
A neće nas ugasiti, potrebni smo da krasimo titule komšijama.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.768
Локација
Храм фудбала
Odjebao Stanoje govna iz uprava i njihovu zelju da se posere po Asanu, a samim tim i podrzi duo VV.
Bravo Stanoje, jos jednom si pokazao da nisi gladan i da ne zelis po svaku cijenu da zadrzis posao kao da sutra ne postoji.
Pamtice se ovo vrijeme i rijetki, al bas bas rijetki koji nisu iskoristili priliku koja im se nudila u zamjenu da podviju rep, saviju koljena, i obave jos neku radnju.
Ali cemo isto tako dobro zapamtiti i sve ona govna koji su to radili, pa danas, sutra kad se sve ovo bude lani zvalo, objasniti im neke stvari.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Лично мислим да су га приморавали на неки трансфер у некој лиги која њему није одговарала и да је на овај начин покушао да извуче себе из тога. Не верујем да му је плата од почетка била редовна па одједном да касни и да се он само због тога побуни, а поготово не верујем да му плата и раније није каснила. Сигурно су га притискали да га продају негде где управи финансијски одговара, а Асану не и зато је дошло до свега овога. Негде сам прочитао и да је променио и менаџера, можда овде на форуму можда у некој вести не сећам се тако да је и то можда повезано са свим тим. Све у свему не зна се шта је горе.
Prilično sam siguran da je to u pitanju, inače bi vrv mnogo ranije tražio raskid. Dečko dolazi iz bogatog društva i gaji ambicije da igra fudbal da bi nešto postigao a ne samo da bi uzeo novac, ovim našima su super i Arabija i Emirati jer ih uglavnom novac interesuje više od karijere.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top